Розвантажувальний день можна влаштовувати 1 раз в тиждень. Але для кращих результатів можна зробити розвантажувальними і 2-3 дні в тиждень.
Грейпфрутовий розвантажувальний день
Грейпфрутовий розвантажувальний день є найбільш ефективним, тому що саме сік грейпфрута активно спалює жир.
В 7 годин ранку випити 1 склянку теплої кип'яченої води. Через півгодини - 1 стакан свіжовичавленого соку грейпфрута. Ще через годину випити 1 склянку зеленого чаю з м'ятою. В 9 годин ранку 1 чашку соку грейпфрута. Через годину - 1 чашку соку яблук несолодких сортів, розведеного теплою кип'яченою водою з розрахунку 1:1. Ще через годину випити 2 склянки зеленого чаю з м'ятою і 1 ст. ложкою меду. В 12 годин дня - 1 чашка соку грейпфрута. Через годину випити 1 чашку теплої кип'яченої води з 1 ч. ложкою меду. В 2 години дня слід випити 1 чашку соку апельсина, розведеного теплою кип'яченою водою з розрахунку 1:1. В 3 години дня випити чашку трав'яного чаю, завареного на м'яти, шавлії, ромашки, сухих плодах червоної горобини. В 4 години дня випити 1 склянку соку грейпфрута. Через годину - 1 стакан соку яблук несолодких сортів, розведеного теплою кип'яченою водою з розрахунку 1:1. Ще через годину необхідно випити 1 склянку соку грейпфрута. В 7 годин вечора випити чашку трав'яного чаю, завареного на м'яті і плоди червоної горобини. У період з 10 до 11 годин вечора можна пити тільки теплу кип'ячену воду.
Після розвантажувального дня краще поснідати і пообідати салатами з фруктів і овочів, нежирними бульйонами, а замість вечері випити 1 склянку соку грейпфрута. У наступні дні потрібно повернутися до традиційного меню. Дієтологи рекомендують вечеряти не пізніше 7 години вечора і пити через 30 хв після вечері сік грейпфрута.
Цитрусовий розвантажувальний день
Якщо ви не любите сік грейпфрута, то можна провести цитрусовий розвантажувальний день. Цитрусові соки також насичують організм необхідними вітамінами.
В 7 годин ранку випити 1 склянку теплої кип'яченої води з розчиненою в ній 1/2 ч. ложки глауберової солі. Через півгодини необхідно випити 1 склянку свіжовичавленого соку апельсина. Ще через годину випити 1 склянку теплої кип'яченої води з додаванням в неї 1 ч. ложки меду і 2 ст. ложок соку лимона. Через годину після цього потрібно випити 1 чашку чаю, настояного на м'яті або мелісі, з додаванням 1 ст. ложки соку лимона і 1 ч. ложки меду. В 10 годин ранку потрібно випити 1 склянку соку апельсина. Через годину після цього випити 1 склянку розведеного водою соку лимона з розрахунку 1:5. В 12 годин дня потрібно випити 1 чашку м'ятного чаю. Через годину - 1 склянку теплої кип'яченої води. Ще через годину - 1 стакан соку апельсина. Ще через годину - 1 чашку м'ятного чаю. В 4 години потрібно випити 1 склянку соку яблук несолодких сортів, розведеного теплою кип'яченою водою з розрахунку 1:1. Через годину випити 1 склянку теплої кип'яченої води з додаванням 1 ч. ложки меду і 2 ст. ложок соку лимона. У 6 годин вечора випити 1 склянку соку апельсина. Через годину - 1 чашку чаю, настояного на м'яті або мелісі, з додаванням 1 ст. ложки соку лимона і 1 ч. ложки меду. З 10 до 11 годин вечора не можна пити нічого, крім теплої кип'яченої води.
На наступний день можна їсти салати з фруктів і овочів, а також овочі в тушкованому вигляді. Замість вечері слід випити 1 склянку соку апельсина або грейпфрута. А в наступні дні повернутися до звичайного меню.
Яблучний розвантажувальний день
Яблука дуже корисні тим, хто страждає недокрів'ям. Для приготування соку краще використовувати несолодкі сорти яблук.
В 7 годин ранку випити 1 склянку теплої кип'яченої води з розчиненою в ній глауберової сіллю, взятої на кінчику ножа. Через півгодини слід випити 1 склянку соку яблук. Через годину - 1 склянку теплої кип'яченої води з додаванням в неї 3 ст. ложок соку лимона. Ще через годину потрібно випити 1 склянку соку злив, розведеного теплою кип'яченою водою у співвідношенні 1:1.
В 10:30 ранку слід випити чашку зеленого чаю з додаванням 1 ч. ложки меду.
В 11:30 випити 1 склянку соку яблук. Через годину слід випити 1 склянку теплої кип'яченої води з додаванням 6-8 ст. ложок соку граната.
В 13:30 - 1 чашка трав'яного чаю, завареного на мелісі, ромашці і листках чорної смородини. В 2 години дня необхідно випити 1 склянку соку злив, розведеного теплою кип'яченою водою у співвідношенні 1:1. Через годину слід випити 1 склянку соку яблук.
В 4 години дня випити 1 склянку соку граната, розведеного водою у співвідношенні 1:2. Через годину 1 чашку травного чаю, завареного на мелісі, ромашці і листках чорної смородини.
У 6 годин вечора - 1 стакан соку яблук. Через годину слід випити 1 склянку теплої кип'яченої води з додаванням в неї 3 ст. ложок соку лимона і 1 ч. ложки меду.
На наступний день потрібно їсти салати з фруктів і овочів, тушковані овочі і пити зелений або трав'яний чай.
Фруктово-кефірний розвантажувальний день
Це особливо підходить тим, кому складно протягом всього дня пити тільки соки. Найкраще для цієї мети підходить кефір «Біфідок», який покращує стан шлунково-кишкового тракту.
В 7 годин ранку випити 1 склянку теплої кип'яченої води з додаванням 1 ст. ложки соку лимона. Через півгодини потрібно випити 1 склянку кефіру. В 9 ранку слід випити 1 склянку соку апельсина. Через годину - чашку м'ятного чаю, ще через годину - 1 стакан яблучного соку, розведеного теплою кип'яченою водою у співвідношенні 1:1. Опівдні слід випити 1 склянку кефіру.
В 13:30 - чашка м'ятного чаю, а через півгодини - 1 склянку теплої кип'яченої води з розчиненою в ній 1 ст. ложкою меду і 2 ст. ложками соку лимона. В 3 години дня потрібно випити 1 склянку кефіру, а через 15 години - 1 стакан яблучного соку, розведеного теплою кип'яченою водою у співвідношенні 1:1.
В 17:30 слід випити 1 склянку соку апельсина.
Через годину - чашку м'ятного чаю.
Ананасовий розвантажувальний день
Сік ананаса містить речовину бромелайн, здатний спалювати жир, тому такий розвантажувальний день є дуже ефективним.
В 7 годин ранку потрібно випити 1 склянку теплої кип'яченої води, а через годину - 1 стакан соку ананаса. Ще через годину - 1 стакан соку апельсина.
В 10:30 потрібно випити 1 чашку м'ятного чаю. Через годину - 1 стакан соку ананаса. Ще через годину - випити 1 склянку теплої кип'яченої води, з розведеними в ній 1 ст. ложкою меду і 2 ст. ложками соку лимона.
В 13:30 потрібно випити 1 чашку зеленого чаю, через півгодини - 1 стакан соку апельсина. Після цього через годину випити 1 склянку соку ананаса. В 4 години дня - 1 склянку теплої кип'яченої води. Через годину після цього - 1 стакан соку апельсина. Ще через годину - 1 стакан соку ананаса. В 7 годин вечора слід випити чашку м'ятного чаю.
На наступний день після розвантажувального потрібно їсти салати з фруктів і овочів, мюслі, сухофрукти, а замість вечері випити 1 склянку соку ананаса.