Мигдаль корисні властивостіПро те, що мигдаль корисні властивості має, знають давним-давно. На Близькому Сході, цим засобом лікувалися від різних хвороб травного тракту, сечостатевих органів. Арабські лікарі з допомогою мигдалю допомагали хворим на астму і запаленням легенів.
Як застосовувати мигдаль корисні властивості та рецепти з його використанням широко описані в книзі Ібн Синоя - «Канон лікарської науки». Але й російські лікарі знають про те, що мигдаль благотворно впливає на утворення сперми у чоловіків. Крім цього мигдаль - хороший антигельмінтний препарат, снодійне і сечогінний засіб.
Мигдаль корисні властивості забезпечує за рахунок високого вмісту корисних мінералів. Він містить багато калію і фосфору, а також кальцій, сірку, магній і хлор. Вітамінів в ядрах теж не мало - тіамін, передоксин, біотин, фолієва кислота, пантотенова кислота, рибофлавін.
З мигдалю отримують цінний продукт - мигдальне масло. Мигдаль свої корисні властивості в олії розкриває на повну потужність. Воно допомагає при запорах і застоях жовчі. Добре заспокоює, знімає біль і запалення, розріджує слиз. Його призначають при кашлі, стоматиті, дерматиті, зупинці шлунка.
У сучасній фармакології мигдаль корисні властивості посилює не тільки мигдальні, але і будь-якої іншої речовини, особливо камфори. Тому його використовують як базову основу мазей і спреїв.
Вживати ядра горіхів корисна всім, але особливо рекомендується представникам розумових професій. Крім того, мигдаль корисні властивості проявляє як відмінне відновне засіб після хвороб, інфаркту. Мигдаль корисні властивості дарує діткам, які страждають затримкою росту.
Найбільш популярна для лікування гастроентерологічних проблем мигдальне молоко. При змішуванні 30 г горішків, 1 ядра гіркого мигдалю з півсклянки молока і трьома столовими ложками вершків мигдаль корисні властивості множить на пом'якшуючі компоненти вершків. Язвенникам такий засіб потрібно пити двічі на день за півгодини до їди.
Косметологи активно застосовують мигдаль корисні властивості у своїй роботі. Речовини, що містяться в ядрах і олії, просто створені для догляду за шкірою. Не менш добре зарекомендували себе відходи олійного промислу - мигдальні висівки.
Щоб випробувати мигдаль корисні властивості «на власній шкурі» можна приготувати мигдальне молочко для тіла. 15 г туалетного мила потрібно натерти на тертці і залити 100 г води. Розігріти на водяній бані, заважати поки не розчиниться мило. Потім ввести 15-20 г натурального воску і продовжувати гріти. Приготоване заздалегідь мигдальне молоко додати в мильний розчин і зняти з вогню, залити 150 г горілки, збовтати і перелити в пляшку. Такий лосьйон добре звужує пори, але захищає шкіру від пересихання.
Мигдаль корисні властивості проявляє і відносно сухої шкіри, якщо 50 г товчених горіхів залити підлогу-літра очищеної води і дати настоятися 24 години. Після процідити і змішати з подрібненим дитячим милом.