Кремлівська дієта. Меню на тиждень

Кремлівська дієта. Що можна, а що не можна?


Представляємо вашій увазі одну із самих модних і популярних дієт - кремлівську.

Кремлівська дієта


Кремлівська дієта відноситься до розряду низкоутлеводных дієт, які поширені по всьому світу. Наприклад, на Заході дуже модна низкоуглеводная дієта Роберта Аткінса і Артура Агатстона, яка дуже нагадує кремлівську. Подібні системи живлення вже неодноразово доводили свою ефективність. Однак, незважаючи на тисячі відомих випадків позбавлення від ненависного зайвої ваги, слід врахувати, що всі люди різні і одна і та ж система схуднення може по-різному вплинути на них. Тому, перед тим як сісти на дієту, краще звернутися за рекомендаціями до лікаря. Він допоможе скорегувати курс схуднення з урахуванням ваших особливостей.
Кремлівська дієта заснована на тому факті, що основним джерелом енергії для організму є вуглеводи, що надходять разом з їжею. І лише в разі нестачі енергії організм починає переробляти жирові відкладення. Доведено, що з 1 г жиру виділяється 93 ккал. Таким чином, якщо знизити кількість споживаних вуглеводів, то жирові відкладення почнуть «танути».
Вважається, що кремлівська дієта виникла спочатку як «дієта американських астронавтів», а якщо більш детально, то вона називалася так: «Умови ефективності харчування, що застосовуються при розробці раціону військових і астронавтів США». Дуже довго, як вважається, цей спосіб схуднення тримався в таємниці, а одними з перших росіян, які зазнали на собі ефективність низкоуглеводного раціону, стали державні чиновники. От і отримала американська новинка таку гучну назву!
Що ж так привернуло «правлячу верхівку» у цій дієті? Швидше за все, те, що в ній немає абсолютно ніякої заборони на м'ясо та алкоголь! Що може бути більш привабливим для товстуна, що бажає схуднути, ніж дозвіл є багато м'яса і пити алкогольні напої? Ось тільки ласунам доведеться дуже туго. Справа в тому, що все солодке і борошняне не дозволить досягти заповітної мети, оскільки містить велику кількість вуглеводів.
Отже, будь-який продукт може бути оцінений за бальною системою. Це так звана " кремлівська ціна, або умовні одиниці (у. е.). Кількість вуглеводів, яке, до речі, і відповідає кількості умовних одиниць, вказано на упаковці будь-якого продукту з розрахунку на 100 г його ваги. Таким чином, для того, щоб схуднути, потрібно просто підраховувати кількість. е., що міститься в з'їдених за день продуктах, і стежити за тим, щоб їх кількість не перевищувало 40. Якщо вам необхідно зберегти вже наявний вага, кількість. тобто за день має бути не більше 60. І за аналогією, щоб видужати, слід набирати більш як 60 в. тобто в день.
Здатне виникнути думка, що якщо не вживати вуглеводи взагалі або набирати набагато менше 40. тобто в день, то можна схуднути швидше. Припустимо! Однак необхідно врахувати наслідки такого «самозречення». По-перше, це в змозі привести до депресії, нервових зривів і т. д. Погодьтеся, що неможливо лікувати тіло, якщо хвора душа. Приказка «У здоровому тілі - здоровий дух» вірна і у зворотному прочитанні.
По-друге, існує ще 1 малоприємне наслідок - проблема зі стільцем. Як правило, вирішувати її доводиться поодинці, оскільки навіть згадувати про неї деколи буває просто незручно. По-третє, велика нестача вуглеводів у організмі здатна викликати кетоз - процес, у результаті якого порушується робота нирок і страждає загальний біохімічний баланс організму. З цим жартувати не слід. Тому не нехтуйте порадами лікаря-дієтолога і будьте уважні до себе і свого тіла.
Бажано відразу обзавестися вагами. Щоранку потрібно зважуватися перед сніданком, але після походу в туалет. Результати слід записувати в спеціальний зошит. Непогано одночасно вимірювати об'єм талії сантиметром. Дуже часто буває так, що вага людини залишається колишнім, а обсяги зменшуються. Погодьтеся, приємно бачити зміни.
Не квапте свій організм, він повинен звільнятися від зайвих кілограмів поступово, з перепочинками». В період дієти, та й взагалі, вам просто необхідно приймати вітамінні препарати, щоб уникнути авітамінозу. Не бійтеся, від них ще ніхто не поправлявся! Не нехтуйте зарядкою і спортивними тренуваннями, але якщо ви ставитеся до загону «лінивців», то можемо порекомендувати декілька хитрощів.
По-перше, виходьте з автобуса на зупинку або 2 раніше, ніж вам потрібно. Хочете ви чи ні, але доведеться в такій ситуації зайнятися спортивною ходьбою. По-друге, прибираючи зі столу посуд, носіть по 1 тарілці. Так за день ще кілометр «намотайте». По-третє, ви пробували танцювати з пилососом? І весело, і витрачаються зайві жири. По-четверте, якщо ви живете у висотному будинку, то повісьте на двері ліфта табличку «Не працює». І вам тренування, і сусіди спортом займуться. Якщо вам не подобаються сусіди знизу, то терміново починайте готуватися до 1-го в світі чемпіонату з стрибків зі скакалкою!
Ну, а якщо серйозно (хоча не все вищеперелічене було жартом), то починайте жити активним життям стрункого людини.
Любіть себе і поважайте оточуючих. Але найважливіше: дайте відповідь на запитання, навіщо ви хочете схуднути? Відповіді типу «щоб бути худим» або «здоровим» не підійдуть. Мета повинна бути конкретної, щоб ви змогли записати згодом точну дату її досягнення.
Частіше прислухайтеся до свого організму - він розмовляє з вами. Це потрібно тільки відчути. Отже, якщо ви впевнені в собі, поставили за мету, у вас гарний настрій і велике бажання, то приєднуйтесь до «кремлівцям»!

Меню на 1 тиждень


Понеділок
Сніданок : 100 г сиру (1 у. е.), яєчня з 4 яєць з шинкою (2 в. е.), 200 мл чорної кави без цукру (0. е.).
Всього : 3. е.
Обід: 100 г салату з кальмарами і оливками (45 в. е.), 150 г печеної філе судака з грибами (1 у. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.)
Всього : 55 в. е.
Вечеря : 1 помідор (6 в. е.), 200 г відвареного курячого м'яса (0. е.), 200 г йогурту без цукру (7 в. е.).
Всього : 13. е.
Всього за день : 215. е.
Вівторок
Сніданок: 150 г нежирного сиру (4 в. е.), 2 фаршированих грибами яйця (1 у. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.).
Всього: 5 у. е.
Обід: 100 г овочевого салату з перцем і рослинним маслом (8 в. е.), 100 г свинячої відбивної (0. е.), 200 мл чорної кави без цукру (0. е.).
Всього: 8. е.
Вечеря: 100 г відвареної цвітної капусти (5 у. е.), 200 г курки з сиром (0. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.).
Всього: 5 у. е.
Всього за день : 18 у. е.
Середа
Сніданок: 100 г сиру (2 в. е.), 2 варених яйця (1 у. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.).
Всього: 3. е.
Обід: 100 г овочевого салату з рослинним маслом (6 в. е.), 100 г шашлику (Оу. е.), 200 мл чорної кави без цукру (0. е.).
Всього : 6 в. е.
Вечеря: 1 помідор (6 в. е.), 200 г відвареної риби (0. е.), 200 г йогурту без цукру (7 в. е.).
Всього: 13. е.
Всього за день: 22. е.
Четвер
Сніданок : 100 г салату з цвітної капусти (5 у. е.), 4 сосиски (3 в. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.).
Всього: 8. е.
Обід: 150 г овочевого салату з печерицями (6 в. е.), 100 г люля-кебаб (баранина) (0. е.), 200 мл чорної кави без цукру (0. е.).
Всього: 6. е.
Вечеря: 200 г листового салату (4 в. е.), 200 г смаженої риби (0. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.).
Всього: 4. е.
Всього за день: 18. е.
П'ятниця
Сніданок: 200 г дієтичного сиру з зеленню (2 в. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.). Всього : 2 у. е.
Обід: 100 г салату з помідорів і оливок (6 в. е.), 200 г смаженої свинячої корейки з яйцем (1 у. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.). Всього : 7 у. е.
Вечеря: 200 мл червоного сухого вина (2 в. е.), 100 г сиру (2 в. е.), 200 г відвареної риби (Про. е.), 200 г листового салату (4 в. е.), 200 г йогурту без цукру (7 в. е.). Всього: 15. е.
Всього за день: 24 у. е.
Субота
Сніданок: 100 г сиру (1 у. е.), яєчня з 2 яєць з шинкою (1 у. е.), 200 мл чорної кави без цукру (0. е.). Всього: 2. е.
Обід: 100 г кальмарів з майонезом (4у. е.), 100 г біфштекса (0. е.), 100 мл червоного сухого вина (1 у. е.). Всього : 5 у. е.
Вечеря: 100 г листового салату (2 в. е.), 200 г смаженої риби (0. е.), 200 г йогурту без цукру (7 в. е.). Всього: 9 в. е.
Всього за день : 16. е.
Неділя
Сніданок: 3 сосиски (3 в. е.), 100 г кабачкової ікри (9 в. е.), 200 мл чорної кави без цукру (0. е.). Всього: 12. е.
Обід: 200 г листового салату (4 в. е.), 200 г курки гриль (0. е.), 200 мол чаю без цукру (0. е.). Всього : 4 у. е.
Вечеря: 100 г помідорів (6 в. е.), 200 г відвареного м'яса (0. е.), 200 г йогурту без цукру (7 в. е.). Всього : 13. е.
Всього за день : 29 у. е.