Серед величезного різноманіття дієт є одна, яка підходить тим, хто не відрізняється силою волі. Називається вона «мінус 60». Хоча дієтою це можна назвати з великою натяжкою, це скоріше система живлення. Справа в тому, що її прихильникам можна їсти абсолютно будь-яку їжу, забувши про підрахунок калорій. Є, звичайно, свої нюанси. Про них поговоримо прямо зараз.
Дієтична система харчування  мінус 60

Для початку невелика передісторія. Система харчування «мінус 60» була розроблена Катериною Мірімановою. Цій жінці вдалося самостійно схуднути за півтора року на 60 кг! І все це без застосування спеціальних медичних препаратів. При цьому Катерина смогу зберегти гарний стан шкіри і навіть позбавилася від розтяжок . Секрет полягає в наступному - треба дотримуватися правил роздільного харчування і не їсти після 1800.
Дотримуватися системи харчування «мінус 60» можна довгі роки. Тим більше що з часом будь-які обмеження стають звичними, а організм перебудовується і перестає відчувати дискомфорт.
Отже, знайомтеся - дієта «мінус 60»:

  • Запам'ятайте - до 12 годин дня дозволяється їсти абсолютно все. При цьому не має значення розмір порції і калорійність.

  • Пийте воду. Однак не варто робити це через силу, скільки потрібно - стільки рідини і вживайте.

  • Споживання солі в даній дієті не обмежується. Однак не забувайте, що надмірне вживання цього продукту може привести до набряків, так що знайте міру.

  • Цукор розмістять вживати тільки до 12 години дня. По можливості замініть звичайний на коричневий або ж фруктозу. Штучних замінників варто уникати.

  • Калорії вважати не потрібно.

  • Не зловживайте фруктами. Вони, безумовно, корисні, але кілограм яблук протягом дня навряд чи буде сприяти схудненню.

  • Сніданок повинен стати обов'язковим. Він важливий, щоб запустити процеси метаболізму в організмі. Якщо не можете змусити себе з'їсти щось вагоме, обмежтеся чаєм, кавою, соком, парою галетів і т. д.

  • На обід можна їсти продукти, варені або тушковані. Сметана, соєвий соус, рослинна олія і майонез можна до 1400 при цьому в невеликих кількостях.

  • На вечерю можна їсти тушковане. Смажене - ні в якому разі. Можна приправи і невелику кількість соєвого соусу. Сіль можна вживати, а цукор - вже немає.

  • Якщо пропустили вечерю - зніміть його. Прийоми їжі після 1800 заборонені. Доведеться терпіти. Однак організм так хитро влаштована, що через пару пропущених вечерь ви перестанете забувати про них, і станете пунктуальнішою.


  • Слідуючи таким нехитрим правилам, ви зможете скоригувати свою систему харчування. Як ви вже зрозуміли, ключ до успіху - своєчасне вживання продуктів по годинах. Однак важливо не тільки те, у скільки ви їсте, але і те, що ви їсте. Тому давайте проведемо невеликий огляд дозволених продуктів.
    Можна: будь-яку кисломолочну продукцію, суші, цитрусові, ківі, чорнослив, ананас, варені гриби, сирі, запечені, тушковані, варені овочі, рибу, морепродукти, варені яйця, м'ясо (будь-яке, тільки не смажене), субпродукти, рис, гречку, свіжовичавлений сік, кава, чай.
    З обмеженнями: яблука (не більше 2 шт протягом дня), сливи (не більше жмені), картопля (тільки як самостійне блюдо), макарони (як самостійне блюдо).
    При дієті «мінус 60» дуже важливо поєднувати правильне харчування з фізичними навантаженнями. Також варто приділяти увагу догляду за тілом (через схуднення шкіра може стати в'ялою). Щоб уникнути цих неприємностей, обробляйте проблемні ділянки шкіри кавовим скрабом, а програму тренувань підбирайте індивідуально.
    Ще одна порада наостанок - якщо вам важко відразу перейти до системи живлення «мінус 60», проведіть тижневу підготовку. Поступово посуньте час вечері на 1800 і віддайте перевагу вареним продуктів. Поступово ви звикнете до нових правил. А додатковою мотивацією стане стрімке схуднення. А в перспективі - довгоочікувана і прекрасна струнка фігура!
    Автор: Юлія Лавриненко