Чим корисний кефір

Корисні властивості кефіру


Кому корисний кефір
Чи знаєте ви, що цей всім відомий напій змінює свої властивості в залежності від терміну зрілості? «Молодий» кефір, який заквашується протягом доби, допомагає при запорах.
Більш зрілий кефір, вік якого троє діб, навпаки, виявляє в'яжучу дію - він стимулює відділення травних соків в шлунку і кишечнику. «Міцний» кефір корисний при гастриті зі зниженою кислотністю і хронічному запаленні товстого кишечника (коліті), що дуже часто супроводжується проносом, людям з підвищеною кислотністю і виразковій хворобою пити його не варто.
Між іншим, кефір допомагає і тим, хто страждає синдромом хронічної втоми . Нежирний кефір володіє м'яким сечогінним дією, його корисно вживати при набряках і захворюваннях нирок. До того ж це дуже смачний, добре вгамовує спрагу напій.

33 мікроорганізму для здоров'я


Кефір - молочний продукт, який сквашен на спеціальних кефірних грибках.
Кефірні грибки - симбіоз різної мікрофлори. Це сплав з 33 мікроорганізмів, які об'єднані спільною білковою основою і ростуть як єдиний організм.
Вважається, що кефір вперше був отриманий так: в овече молоко кидали дрібно нарізаний шлуночок новонародженого теляти і заливали в дубову бочку, де молоко зброджувалося. З'єднання речовин дуба, шлуночку теляти і молочнокислої мікрофлори створило умови для утворення кефірного гриба Сьогодні процес отримання кефіру, звичайно, більш технологічний.
А якщо Ви хочете схуднути, то можете спробувати кефірну дієту .