Чим корисний кабачок? Лікувальні властивості кабачка

Звідки стався кабачок?
Кабачок - скоростигла різновид твердокорой гарбуза. Батьківщина - Південна і Центральна Америка. Культура стародавня, обробляється ще за 3 тис. років до нашої ери. В Європі став відомий після відкриття Америки Колумбом, а Росію завезений з Греції і Туреччини на початку XIX століття.
У чому цінність кабачка?
Кабачок - скоростигла культура. У їжу вживаються молоді зав'язі у віці 7-12 днів, коли насіння знаходяться в зародковому стані і м'якоть ніжна. Плоди кабачка смажать, солять, маринують, готують з них ікру.
Кабачки можуть зберігатися до чотирьох місяців, м'якоть при цьому стає волокнистою, але не втрачає дієтичних властивостей.
Кабачок добре засвоюється організмом, а також допомагає засвоюватися більш важкої їжі. Клітковина кабачка сприяє активізації роботи органів травлення. Плоди багаті солями калію, кальцію, пектинами, легкозасвоюваними цукрами, вітамінами.
В народній медицині їх вживають проти ожиріння і накопичення холестерину. Рекомендують включати в раціон при захворюванні нирок, печінки і хворим гіпертонією .