Яким повинен бути сніданок

Здоровий сніданок


Яким повинен бути правильний сніданок


Пам'ятаєш вислів: «Сніданок з'їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогові»? Це саме так.
Від того, що ти будеш їсти на сніданок, залежить те, як ти будеш виглядати весь день, Звичайно, справедливо і більш загальне твердження: від твого раціону залежить не тільки стан фігури, але й здоров'я шкіри, нігтів і волосся.
Загальні правила прості : протягом дня ти повинна з'їсти рівну кількість білків, вуглеводів і клітковини. Під білками маємо на увазі рибне, м'ясне, молочне (якщо ти вегетаріанка, можеш включити в список рослинні білки - сою або інші бобові), вуглеводи - це хліб, цукор, злаки, варені, тушковані, смажені овочі, клітковина - овочі, фрукти та зелень, не піддані термічній обробці.
Маючи в голові такий алгоритм, ти легко складеш меню будь-якого сніданку (пам'ятаючи про те, що він повинен бути досить ситним, щоб дозволити тобі протриматися до обіду і відмовитися від вечері). Якщо ти начиталася літератури про роздільне харчування, можеш застосувати цей принцип і тут. Тоді твій сніданок може складатися з будь кашки, мюслі або пластівців з соком. Відбивну ти з'їси опівдні, а повечеряєш фруктовим салатом. Ну, а я підкажу тобі кілька рецептів, як зробити сніданок не тільки корисним, але і різноманітним.
Наприклад, в понеділок приготуй свіжі фрукти і темний гіркий шоколад. Цей набір наповнить твій організм вітамінами, антиоксидантами і захистить від різних захворювань серця.
Вівторок . Стакан соку і знежирений сир. Це ті ж вітаміни і антиоксиданти плюс денна доза молочних продуктів, необхідних організму.
Середовище. Знежирений йогурт з фруктами і горіхами. Можна купити готовий, можна зробити самій.
Четвер. Шматочок дині із знежиреним домашнім сиром, трохи кориці і ягід.
П'ятниця . Фруктові напої з шматочком сиру тофу, стакан грейпфрутового або гранатового соку. Сир тофу - хороша альтернатива джерела білків, Ягоди, грейпфрутовий і гранатовий соки багаті антиоксидантами.
Субота і неділя - домашній супчик на основі будь-яких овочів. Можна навіть взяти заморожені. Головне, дивись, щоб на упаковці було проставлено як можна менша кількість натрію. Можеш заправити супчик готовий ложечкою сметани або вершків
Також на сніданок можна готувати овочеві (заправка - рослинне масло і лимонний сік) або фруктові (з медом або вершками) салати.
А ось рецепт всесвітньо відомого «салату краси»: кілька столових ложок вівсяних пластівців залити теплою водою, дати злакам розбухнути, додати дрібно порізані фрукти, горіхи, полити медом.
Будь-який з вищенаведених варіантів сніданків наповнить тебе енергією як мінімум на півдня і змусить світитися здоров'ям і твої очі і волосся, і шкіру.