Дієта 60: ваги, годинник і здоровий глузд
Дієта Катерини Мірімановою «мінус 60» по праву вважається фахівцями найбільш щадним для здоров'я і максимально результативною. Катерина, будучи досить важкої жінкою, на особистому прикладі довела можливість стати красунею, схуднувши в половину початкової ваги, а саме на 60 кілограмів, що і стало назвою її дієти «мінус 60». Це настільки вражає, що сьогодні більше 3 мільйонів чоловік дотримуються створеної їй системи живлення.

За минулі 10 років Катерина Міріманова стала автором більше 20 бестселерів, які розповідають про можливості та принципи схуднення мінус 60», дають практичні рекомендації, поради по приготуванню страв і як психологічно підготувати себе, щоб не «зірватися» і отримати довгоочікуваний результат.


Дієта 60: ваги, годинник і здоровий глузд

Дієта 60: ваги, годинник і здоровий глузд


Чарівне перетворення або Дієта «мінус 60»

Про жінку дивовижної долі, яка змінила не тільки зовнішність, але і життя в цілому не чув тільки ледачий. Одного разу, заеденная побутом і рутиною домашніх справ молода, огрядна москвичка сказала собі: Стоп! На цей момент ваги показували цифру 120 кілограмів. Запекла боротьба з собою, помилки та удачі, що тривали 18 місяців дали результат. Власною працею, методом проб і помилок, була створена система «мінус 60».

Комплексне поєднання певного харчування та фізичного навантаження спочатку Катерина розробляла виключно для себе. Але це грандіозне перетворення викликало щирий інтерес, як у знайомих, так і у читачок блогу Каті. Так виникла ідея описати в книзі свою історію преображення.

Поставлена мета - стати стрункою, кардинально змінила не тільки зовнішність, але і сприйняття світу, і, як наслідок, вплинуло на подальше життя. Зараз Катерина Міріманова разом з сім'єю проживає в Іспанії, займається літературною творчістю (її книги дуже популярні), і, звичайно ж, продовжує працювати над собою, удосконалюватися як у фізичному плані, так і в духовному.

Дієта 60: ваги, годинник і здоровий глузд


З Катериною Мірімановою, звичайною цілеспрямованою жінкою, можна поспілкуватися в соціальній мережі, блозі чи просто написати лист на електронну адресу. Вона із задоволенням прояснить спірний момент, мотивує і підтримає.

А дієта «мінус 60» проста, послідовна, не дорога і не переслідує мети обмежити вас у всьому.

Принципи харчування «дієти 60»

Дієта 60: ваги, годинник і здоровий глузд


Перш, ніж зайнятися підбором системи живлення для себе, Катерина харчувалася, як і більшість з нас. Найчастіше сніданок пропускався, обід не завжди був вчасно, а от ввечері організм отримував повний обсяг їжі, розрахований на весь день. Перше, що зробила Катя в боротьбі із зайвою вагою, склала режим харчування і стала суворо дотримуватись його.

Принципи харчування по дієті Мірімановою виглядають наступним чином:

* Головний прийом їжі складається з обов'язкового сніданку (до 12 годин), обіду (до 15 годин) і вечері (до 18 годин).
* Порції повинні бути розумного розміру.
* На сніданок припадає основний прийом «вольностей» протягом дня. Абсолютно будь-які продукти, з'їдені в першій половині дня, відмінно засвоюються і не відкладається «в боки».
* Виключити повністю молочний шоколад, його рекомендовано замінити на гіркий.
* З часом, бажано, всі шкідливі продукти звести до мінімуму.
* В обід і ввечері виключено все смажене, а вітається відварне, запечене, приготоване на пару.
* Також необхідно розділити білки і прості вуглеводи.
* Вечеря повинна бути по можливості легким і не пізніше 18 годин.
* Максимально обмежити сіль, цукор і продукти, що містять консерванти.
* Для «перекусу» використовувати будь-який фрукт або знежирений йогурт.
* Воду без газу пити протягом дня без обмеження, коли буде така потреба.

В відміну від інших дієт, в дієті «мінус 60» не вважається кількість випитої звичайної води основою зниження ваги. На думку автора цієї системи харчування, пити необхідно тільки в разі спраги, а не «заливати» в себе відміряну кимось кількість води. Цей момент в дієті «мінус 60» більше за інших піддається критиці. Думка фахівців по харчуванню однозначно. Вони схильні вважати, що симптом вираженою спраги - це один із пізно виявляються ознак, який відображає зневоднення організму.

Їсти можна все! Але в установленому режимі і потроху

* Хліб з білої муки по одному порційному шматочку з'їдати під час сніданку та обіду. Але правильніше перейти на хліб з житнього борошна або дієтичний хлібець.
* Обсяги їжі строго не врегульовані, але Катерина закликає правильно оцінити власні потреби організму і не переїдати. Приймайте їжу з такого посуду, куди вміщається невелика порція.
* Якщо не відчуваєте голод, обійдіться частиною порції або чашкою чаю або кави з сухариком або двома. Головний принцип - шлунок не повинен бути порожнім, а ви не повинні відчувати гострі напади голоду, щоб не зірватися і довести розпочате до кінця.
* Алкоголь: «дієта 60» допускає у виняткових випадках урочистих заходів червоне сухе вино.
* Строго виключити з раціону солодку газовану воду і будь-які види синтетичних підсолоджувачів, ковбас, напівфабрикатів, консервованих продуктів.
* Солодкий чай та кава: обмежити прийом до полудня, а з часом взагалі цукор в напої не додавати.
* Улюблений багатьма гарнір з картоплі або макаронів в дієті «мінус 60» під час сніданку можна поєднувати з морепродуктами, рибою, птицею і навіть м'ясом.
* Під час обіду цей же гарнір з картоплі або макаронів строго рекомендується вживати в поєднанні з овочами і маленьким шматочком сиру.
* Ці ж правила діють щодо супів. М'ясні і курячі супи не повинні містити картоплю.
* Вечеря повинен бути мінімальним за калорійністю серед усіх прийомів їжі.
* Катерина не рекомендує вуглеводну їжу (рис, крупу, макарони і картопля) поєднувати в одному блюді з м'ясом, рибою, птицею і морепродуктів.
* Пропонує внести різноманітність в раціон, об'єднавши овочі і рис в гарнірі або фрукти і рис в десертній запіканці.
Дієта 60: ваги, годинник і здоровий глузд

Що можна включити в меню дієта «мінус 60»?

Складати індивідуальне меню, беручи за основу принципи системи живлення Катерини Мірімановою, можна, але користуватися рекомендується списком дозволених продуктів. Загальні риси його організації вам вже відомі, а детально всю потрібну інформацію можна знайти в книгах Катерини і її сторінці в інтернеті. Крім того, можна обговорити свої досягнення і питання на форумі.

Визначаючи денний раціон, пам'ятайте про обмеження і комбінаціях продуктів, їх поєднання між собою. Наприклад:

* Ви можете їсти будь-що, не жирне м'ясо, але ковбаса, сардельки, сосиски та інші подібні вироби необхідно зовсім виключити з меню або суттєво обмежити.
* Якщо у вас в планах на обід або вечерю курка, то при приготуванні видаліть шкіру і жирні частини.
* Риба та інші продукти морських глибин вітаються, а ось напівфабрикат у вигляді крабових паличок краще виключити з меню, або суттєво обмежити.
* Овочі, гриби та бобові культури - можна застосовувати в приготуванні страв без обмежень.
* А ось така культура як картопля повинна бути зведена до мінімуму. Це ж відноситься і до макаронних виробів. Якщо все ж готуєте їх, то вибирайте макарони, де тверді сорти пшениці, є основою в їх виробництві.

Крім того, дієта «мінус 60» передбачає вживання різних фруктів, горіхів, сухофруктів і ягід:

* яблука;
* ананаси;
* авокадо;
* цитрусові плоди;
* ківі;

у невеликій кількості:

* кавун;
* слива;
* чорнослив;
* банан - виключно на сніданок, з-за великого вмісту цукрів;

Молочна продукція повинна містити невеликий відсоток жирності або бути максимально знежиреною.

* Вживання незбираного молока обмежити сніданком або вживанням до полудня.
* Сири будь-якої жирності можна спожити в їжу не більше 50 грам в день.
* Під час ранкового та обідньої прийому їжі, тобто до 14 годин, можна додати до страви оливкова або рослинне масло, сметану, майонез в обсязі не більше однієї чайної ложки в день.

Всі готові до вживання соуси, які містять в собі спеції: гірчицю, бальзамічний і соєвий соус, кетчуп, аджику, хрін використовуйте в їжу до 14 годин.

В той час, як будь-яку натуральну зелень, спеції, часник, можна використовувати у стравах не обмежуючи себе.

Зразкове меню одного дня по дієті «мінус 60»

1. Обов'язковий сніданок, який повинен бути неодмінно до 12 годин дня:

* відварене яйце - 2 штуки;
* шматочок житнього хліба з вершковим маслом і невеликою скибочкою будь-якого сиру;
* чашка чорного кава або кава з молоком, цукор по можливості виключити;

2. Обід повинен бути не пізніше 14 - 15 годин дня:

* шматок відвареного м'яса близько 150 грам;
* гарніром може служити відварна гречана крупа, в готовому вигляді близько 200 грам;
* салат буряковий, який містить до 5 грам сметани або майонезу, або оливкової (рослинного) масла;
* чай без цукру;

3. Вечеря має бути не пізніше 18 годин і, якщо ви пізно лягайте відпочивати, не пізніше 20 годин:

* знежирений сир близько 200 грам;
* яблуко, яке можна потерти сир;

Застосовуючи список продуктів, які дозволені дієтою «мінус 60», можна скласти індивідуальне меню виходячи з власних смакових переваг заздалегідь. Це скоротить час при підборі можливих страв і полегшить закупівлю продуктів.

Не менш важливим моментом при дієті «мінус 60» є фізичні вправи. Загальна фізична навантаження не повинна вимотувати або бути складною і напруженою, але її щоденне наявність обов'язково. Займатися можна в будь-який час дня, який ви вважаєте зручним. Комплекс вправ на ваш смак, головним є рух.

Якщо вам важко самостійно визначитися з навантаженням, кількістю вправ, часом занять на допомогу прийдуть поради Катерини Мірімановою. Їй розроблений основний комплекс вправ на допомогу стройнеющим по системі «мінус 60». Почніть з тих вправ, які не викликають дискомфорт, потім поступово розширюйте зону свого комфорту і пробуйте нові вправи. При заняттях 40 хвилин кожен день ви будете вражені швидкості зниження ваги.