Як відрізнити парфуми оригінал від підробки
Парфум сьогодні відноситься до тих товарів, які дуже часто підробляють. Що і говорити, нікому не хочеться стати володарем такого продукту підпільної косметичної індустрії, який не тільки не принесе задоволення від використання, але і, цілком ймовірно, завдасть шкоди здоров'ю (викличе алергію або хімічний опік). Щоб знати, як відрізнити парфуми оригінал від підробки, прочитайте кілька корисних порад.
1. Не купуйте парфумерію на ринкових і вуличних лотках або в неспеціалізованих магазинах. Ймовірність, що саме там ви натрапите на фальшивку, дуже велика.
2. Звертайте увагу на ціни і пам'ятайте, де буває безкоштовний сир. Якісний парфум ніколи не буде коштувати 200-300 рублів.
3. Уважно читайте назва духів. Іноді на підробках в назві змінюють одну букву, зберігаючи при цьому стиль і колірну гаму оформлення. Це може бути "Givanchy" замість "Givenchy", "Lamcome" замість "Lancome" і так далі.
4. Ще пару слів про написах. Якщо ви побачили слово "parfume", перед вами підробка. Правильне написання цього слова французькою мовою - "parfum", а англійською - "perfume". Зверніть увагу на інформацію про виробника. Вона повинна бути оформлена у форматі "Made in". Жодних окремо стоять слів "France", "Paris", "New York", "London" бути не повинно.
5. Поліграфічне оформлення упаковки цього парфуму завжди якісне. Букви не розмиті (особливо це помітно на дрібному шрифті), чіткі і акуратні.
6. Целофан на коробці повинен бути тонким, прозорим, акуратно запаяним, не містити слідів клею або заломів і повинен щільно прилягати до коробки. Правда, деякі виробники парфумерії відмовилися від целофану в цілях економії.
7. Папір або картон, з якого виготовлена коробка, теж повинен бути високої якості.
8. Цей парфум розливається в якісні флакони: їх скло ідеально гладке і прозоре, і не містить в собі бульбашок повітря.
9. Справжні парфуми виробники ніколи не закривають металевою кришкою, оскільки при контакті з металом вони можуть зіпсуватися.
10. Акуратно потрясіть коробочку. Флакон з духами не повинен бовтатися в ній: виробники надійно фіксують його всередині.
11. Колір духів теж говорить про багато що. Як правило, парфум буває від палевого до темно-жовтого кольору. При додаванні відтінок барвника може змінюватися в бік рожевого, зеленуватого або бузкового кольорів. Так чи інакше, рідина не повинна бути занадто яскравого і вже тим більше отруйного кольору.
12. Перевірте парфуми на прозорість: у них не повинно бути помутнінь і осаду.
13. Справжність духів можна перевірити за штрих-кодом. У французького парфуму він починається з цифри «3», у німецького - з цифри «4», англійської - з цифри «5», у іспанського чи італійського - з цифри «8», у американського або канадського - з «0».
14. У нижній частині флакона знайдіть цифри з абревіатурою FL.OZ - це показник стійкості аромату. Напис 3.4 FL.OZ вказується на флаконах з туалетною водою, а цифри від 1 до 1.7 означають, що це духи. Чим менше цифра на флаконі, тим більш стійкий цей парфум.
15. Якщо після перевірки всіх цих нюансів ви все ж сумніваєтеся в достовірності товару, попросите продавця надати вам сертифікат якості.