Як швидко вивчити англійську мову. Поліглот вивчимо англійську за 16 годин - дивитись онлайн (online) відео урокиЗ чого почати вивчення англійської та як це зробити в найкоротші терміни
Англійська в сучасному суспільстві має колосальне значення і перед багатьма людьми постає завдання його вивчити і зробити це максимально швидко. Ця мова є одним з найбільш поширених в усьому світі, і кожному він може стати в нагоді, як для роботи, так і для інших цілей, таких як поїздка за кордон на відпочинок. Найчастіше, не знаю, з якого боку підійти до цієї проблеми, люди відкладають її на невизначений термін, а іноді і зовсім закидають цю ідею. Звичайно, перш за все, варто визначитися з кількістю коштів і зусиль, які ви збираєтеся вкласти у це заняття.
Варто звернути увагу на заняття в групах. Такий підхід не найдорожчий, і в деякому роді ефективніше інших. Існує безліч шкіл і установ, що беруться навчити вас англійської та інших іноземних мов. У кожної з них своя програма і конкуренція велика, тому кожна з них буде переманювати клієнтів на свій бік, переконуючи, що їх програма найкраща та найбільш ефективна. Програми підбираються для студентів різних рівнів знань, які виявляються в ході тестувань, а також проводяться співбесіди, для встановлення рівня розмовної англійської. Існує 5 загальних рівнів - це basic (початковий), beginner (нижче середнього), intermediate (середній), advanced (вище середнього) і super advanced (просунутий). Навчання може бути різних термінів, як три місяці, так і рік або два, в залежності від того, якого рівня ви хочете досягти. Для переведення на наступний етап, як правило, проводяться іспити чи тестування, і у разі успішної їх здачі ви переходите на новий рівень. Школи можуть пропонувати програми для більш поглибленого навчання по якійсь із галузей, наприклад, технічної або економічної.
Як правило, формуються групи в середньому по десять чоловік, заняття організовуються у вигляді діалогу між студентами та викладачем. Відвідуючи такі заняття, ви зможете підвищити свій граматичний рівень і словниковий запас, а також розвинути навички усного мовлення іноземною мовою.
По закінченні курсу видається диплом або сертифікат. Сертифікати з визначеними програмами, які є міжнародними, надають можливість бути прийнятим в компанії, без проходження тестування.
Що стосується такого підходу до вивчення мови, він стане в нагоді людям, яким іноземний дається відносно просто, в іншому випадку, кращим варіантом буде звернення до репетиторів.
Приватні заняття можливо більш ефективні, однак можуть бути недостатніми для повноцінного розвитку розмовної мови. Але великим плюсом в такому вигляді занять є можливість поліпшити свою вимову, досягти найбільш точного і правильного вимови складних звуків. Вартість, зрозуміло, буде вище, ніж у групових заняттях. У кожного викладача, займається репетиторством свій цінник, у залежності від репутації і досвіду. Розцінки встановлюються, як правило, за академічну годину, тобто 45 хвилин. Однак ціна - не кращий вибір при виборі репетитора. Слід звертати увагу на його підхід до виучуваного, до своєї роботи. Найбільш важливо, щоб ви відчували результати, ефективність занять, і час проведений з користю. Потрібно усвідомлювати, за що ви віддаєте гроші і не шкодувати потім, що вони витрачені даремно.
Слід звернути належну увагу на підбір підходящої для вас навчальної літератури. Починати варто з простих словників, далі можна придбати тлумачні словники, в яких є пояснення потрібного слова на англійській мові, таким чином, ви зможете поповнити свій словниковий запас синонімами. Слід також намагатися читати художню літературу, але переважно в оригіналі, особливо класичну літературу. Наступний етап - читання періодичних видань, однак нього слід переходити, коли вами освоєні базові знання, а також фразеологізми.
Принесуть користь і ілюстрації, які допоможуть запам'ятовувати слова, в цьому вам допоможуть дитячі книги, брошури з картинками.
Пам'ять - це м'яз, яку треба постійно тренувати. Вивчення мови - непоганий тренажер. Головне - бажання і впевненість у своїх силах. Слід зазначити, що оцінкою знання мови є саме розмовна мова. Чому саме так пояснюється тим, чому взагалі виникла мова і яка потреба в ньому. Людям необхідно розмовляти один з одним, обмінюватися своїми думками, ідеями. У деякому роді, їх життя залежало від цього, особливо в давні часи, коли потрібно було добувати собі їжу, захищатися від диких звірів і іншу небезпеку. Зрозуміло, можна «знати» мову, вміючи при цьому писати і читати на ньому, перекладати з книжкою, однак цього в житті недостатньо.
Вивчати мову слід за принципом «як в дитинстві». Діти чують, то і повторюють, якщо вони неправильно щось говорять або описують, їх завжди поправлять дорослі. І вони постійно практикуються, а у вивченні мови це вкрай важливо, він вимагає постійного використання, інакше просто забудеться. Постійна практика дозволить навчитися «відчувати» мова, поводитися з ним так само, як з рідним. Адже тоді всі правила і винятки будуть вискакувати на автоматі.
Поліглот вивчимо англійську за 16 годин, дивимося онлайн (online) відео уроки

Як швидко вивчити англійську мову. Поліглот вивчимо англійську за 16 годин - дивитись онлайн (online) відео урокиТакож можна знайти відеоуроки в інтернеті. Прикладом є курс «Поліглот. Вивчимо англійську за 16 годин». Курс складається з 16 занять, де автор наводить базові конструкції і вирази, які пропонується довести до автоматизму. Для цього необхідно витрачати три-п'ять хвилин кілька разів в день. На першому відео розглядається таблиця з варіацій часів, найчастіше вживаються в англійській мові: минуле, майбутнє і сьогодення, а також зміна дієслів у залежності від особи, з якою мова вживається, і негативні форми дієслів, знову ж таки в залежності від часток, що вживаються з певним часом. Розглядаються неправильні дієслова, вони, як правило, вживаються досить часто і в зв'язку з цим спотворили свою форму. Отже, вивчення англійської мови для початківців можна почати з перегляду першого уроку, дивимося онлайн відео уроки «Поліглот. Вивчимо англійську за 16 годин»

Другий урок присвячений словотвору, робиться упор на те, що багато слова утворені від російських слів, при додаванні певної закінчення. Знову ж розглядаються уживані неправильні дієслова. Наводиться таблиця з займенниками, які потрібно використовувати при постановці питань і побудові стверджувальних речень. Питальні слова, потрібні для того, щоб запитати що-небудь. Цікавим є пропоновані слова-паразити, які часто використовуються в мовленні носіїв мови.


Кожен урок починається з повторення матеріалів, вивчених раніше. В третьому уроці ви знайдете інформацію про те, які форми дієслова to be потрібно використовувати з кожним із займенників, як в сьогоденні, так у майбутньому і які пройшли часи, а так само про те, як будується речення, наводяться деякі часто вживані вирази.

Четвертий урок може нас навчити, як розповісти про себе, про те, чим займаєтеся, ким працюєте. Наводяться конструкції, вживані у зверненнях, листах, що виражають привітання, прощання, а так само просто часто зустрічаються ввічливі вирази, як правильно їх вживати в мовленні.

Урок п'ятий. Тут пропонується провести асоціації образи, які виникають в уяві, коли ви уявляєте собі англійську мову, допомагають згадувати і діставати з пам'яті потрібні конструкції. Розглядається словотвір прикметників, необхідних для опису якостей предмета. Також, важливо освіта порівняльних форм прикметників, таких як порівняльна і чудова ступеня, простий і складений форми. Наводяться тимчасові конструкції, прийменники, що вживаються з прислівниками, що описують час. Викладач описує назви місяців, днів тижня, пір року англійською.

«Поліглот. Вивчимо англійську за 16 годин дивимося 5-ий відео урок онлайн (online)»



Шостий урок присвячений виключно збільшенню словникового запасу, наводяться конструкції для виразів «скільки, як багато», розглядаються невизначені займенники.


На сьомому уроці розширюють словниковий запас як правильних, так і неправильних дієслів, наводяться вирази з дієсловом go, побудова умовних речень, які часи дієслів при цьому вживати.

На восьмому уроці можна вивчити всілякі приводи, що описують місце знаходження, напрямок, прийменники, пов'язані з часом, використовувані разом з дієсловом go, look, при цьому вираз абсолютно змінює смислове навантаження; дієслова чуттєвого сприйняття.


Дев'ятий урок. Йдеться про те, що говорити треба починати вже тоді, коли освоєні ази, адже результат досягається виключно при постійній практиці, не потрібно соромитися ставити питання. Хорошою тактикою при цьому є те, щоб викладач постійно говорив англійською, при цьому робив вигляд, що не розуміє російською мовою, тоді в будь-якому випадку, доведеться висловлюватися іноземною. Тому, урок присвячений розвитку розмовних навичок, збільшенню слів в словниковому запасі. З нового - конструкції з поворотними і підсилювальними займенниками.


Десятий урок містить бесіди з учасниками на теми мистецтва, вводиться багато нових слів і виразів, що мають відношення до цієї сфері.

На одинадцятому уроці наводяться конструкції з дієсловом to love, to be, описуються прикметники та дієслова, пов'язані з відчуттями, почуттями, прикметники, що мають відношення до зовнішньої середовищі, велася розмова про подорожі, з яких можна почерпнути теж багато нових слів.


Дванадцятий урок навчить нас сприймати сфери життя як якийсь простір або обсяг, через образи та асоціації. Продовження теми подорожей, міст, розмови на теми літератури. Наводяться числівники, як правильно називати дати, які прийменники вживати при цьому і форму числівника використовувати.


Урок тринадцятий. Розглядаються дієслова дії; практика в розмові, розширення словникового запасу.


14-й відео урок. Є два інструменти, які допоможуть вільно входити в розмову з іноземцем: налаштується на образ, який допоможе розкріпачитися, і володіння базовими конструкціями, які повинні бути доведені до автоматизму, тобто, як використовувати дієслова, прикметники, з якими приводами. Наводяться фразеологізми і вирази з дієсловом call, send, і інші дієслова.

П'ятнадцятий і шістнадцятий уроки. Розмови на теми фільмів, сім'ї, мистецтва та інші способи розвитку мовлення.

«Поліглот. Вивчимо англійську за 16 годин дивимося 16-ий відео урок онлайн (online)»

В цілому, уроки досить корисні, особливо для початківців, з них можна почерпнути багато корисного, розвинути навички розмови. Але не варто забувати, що просто дивитися відеоуроки мало, необхідно щодня приділяти хоч трохи часу, щоб повторювати базові конструкції, слова і вирази. І постійно практикуватися, без цього вивчення мови немислимо. Мова має використовуватися постійно, час від часу освіжати в пам'яті, адже він як і все інше, здатний забуватися. Потрібно відзначити, що буває досить важко і утомливо, однак якщо ви твердо поставили перед собою мету-потрібно йти до неї. І не варто стояти на одному місці. Якщо ви бачите, що підвищили свій рівень і готові йти далі - не зволікайте. Тепер ВИ знаєте як швидко вивчити англійську мову, і знаєте всі секрети вивчення англійської мови для початківців. Удачі Вам, сподіваємося програма «поліглот вивчимо англійську за 16 годин», - допомогла Вам. Удачі.
Сайт корисних порад. Залишайтеся з нами.