Якщо ви хоча б раз задавалися питанням про те, як навчитися гарно малювати, то напевно знаєте, як важлива практика для справжнього художника. Дорога до досконалості лежить через старанність, зате результат не змусить себе довго чекати.
Інструкція:
1. Постарайтеся щодня приділяти час малювання. Нехай це буде всього півгодини, зате ви проведете їх з користю і поступово зрозумієте, як навчитися гарно малювати, а також швидко наб'єте руку.
2. Куди б ви не відправлялися, носіть з собою блокнот для ескізів і пару гостро заточених олівців. Як навчитися гарно малювати? Знову і знову відточувати свою майстерність, вдосконалюючи набуті навички.
3. Пробуйте творити в різних стилях, не зупиняйтеся на простому олівці. Освойте акварель, олійні фарби, пастель. Крім того, для розвитку просторового мислення, щоб зрозуміти, як навчитися гарно малювати і надавати об'єктам форму, корисно займатися ліпленням з глини або пластиліну.
4. Перш ніж приступати до зображення об'єкта на папері, уважно розгляньте його з усіх сторін, потримайте в руках. Постарайтеся побачити в ньому справжню красу, щось, ніж вам би хотілося поділитися з іншими людьми.
5. Відвідуйте художні музеї, виставки фотографій та інші цікаві арт-заходу. При цьому намагайтеся уважно розглянути сподобалися картини. Щоб точно знати, як навчитися гарно малювати, важливо зрозуміти, як інші майстри приходили до досконалості. У цьому плані корисно відвідувати музеї одного художника, де представлено одночасно його раннє і пізніше творчість.
6. При заняттях художньою творчість важливий не тільки питання, як навчитися гарно малювати, важливо знайти свою нішу в мистецтві, свій власний неповторний стиль. Не бійтеся творити поза рамок і слідувати велінням власного серця. Якщо вам хочеться висловити на папері щось, що навіть складно уявити, сміливо приступайте до справи, використовуючи будь-які засоби, чи то відбитки голих тіл на папері або картини, створені гущею від кави.
7. Щоб мати повне уявлення про те, як навчитися гарно малювати, спробуйте скопіювати полотно великого художника. Тим самим ви зможете зануритися в атмосферу, що оточувала майстра в ті моменти, коли він створював свій шедевр.