Народні засоби від печії
Печія зустрічається більш ніж у 60% населення. Це досить поширене явище, яке може виникати з різних причин. Це та дисфункція шлунково-кишкового комплексу, неправильне харчування, захворювання дванадцятипалої кишки, часті стресові ситуації, шкідливі звички, а також інші зовнішні і внутрішні фактори, що впливають на життєдіяльність людини.
Існують спеціальні медичні препарати, що усувають це неприємне відчуття, але не менш результативними можуть стати народні засоби від печії.
Переваги народних методів від печії очевидні:
  • Використання тільки натуральних інгредієнтів;

  • Легкість приготування;

  • Висока ефективність;

  • Лікування печії з мінімальними матеріальними витратами.

  • Практично всі рецепти засновані на доступних і абсолютно безпечних складових, які можна застосовувати навіть вагітним жінкам і дітям.

    Як лікувати печію народними засобами?


    Існує цілий ряд способів, спрямованих на усунення неприємних відчуттів, які легко застосовувати в домашніх умовах.
    Якщо необхідно в короткий термін усунути печію, то можна застосувати:
  • Активоване вугілля, розчинений у воді;

  • Харчова сода, яку необхідно розмішати в теплій воді і приймати невеликими ковтками;

  • Свіжий або вимочений горох. Достатньо 3-5 горошин ретельно розжувати і печія поступово пройде.

  • Ці заходи допоможуть на деякий час усунути неприємні відчуття, але краще вживати народні засоби від печії таким чином, щоб повністю позбутися недуги . Для цього треба періодично готувати спеціальні відвари з трав, настоянки, суміші з круп або овочів, а найголовніше, вживати їх відповідно до певних правил.

    Лікування печії народними засобами за допомогою настоїв і відварів з трав


    Цілющі властивості трав'яних відварів допомагають від багатьох порушень в організмі, в тому числі і від печіння під ложечкою.
    Так все ж, як лікувати печію народними засобами - існує безліч рецептів з різних зборів і ось деякі з них:
  • Суміш з кмину, звіробою, листів подорожника, материнки і кореня алтея. Всі інгредієнти подрібнюються і змішуються в однакових пропорціях. На один стакан води буде потрібно близько однією (їдальні) ложки приготованого кошти. Майбутнє засіб від печії, потрібно прокип'ятити близько 1/4 години. Отримане пиття слід приймати 3-4 рази на день за 17-25 хвилин до їжі.

  • Суміш з кореня солодки, кірочок і меду. Таке лікування печії народними засобами не тільки досить ефективне, але і приємне на смак. Потрібно подрібнити близько 5 г кореня і 10 г кірок і все залити 1/2 літра води і кип'ятити до зменшення на 2 обсягу. Після цього, додається 25-3 їдальні ложки меду. Все потрібно ретельно перемішати. Вживати слід за 10-12 хвилин до прийому їжі протягом одного місяця.

  • Суміш з ромашки, чистотілу, звіробою, тисячолітника і солодки. Інгредієнти перемішуються в однаковій кількості і заливаються окропом, в розрахунку стіл. ложка на 230-270 мл кип'яченої води, доведеної до 100 градусів. Настоювати близько 25 годин. Готовий засіб приймається за 05 години до того, як планується прийняття їжі. Тривалість курсу може варіюватися від 1/2 до цілого місяця.

  • Суміш з фенхелю, анісу і насіння кропу. Трави змішуються в рівних обсягах і заливаються окропом, з розрахунком одна столова або дві чайних ложки на 230-250 мл води. Курс триває не більше 40-45 днів при виникненні неприємних відчуттів печії.

  • Настій з насіння льону. Потрібно насіння залити окропом і залишити на кілька годин. На дві столові або 4 чайних ложки льону береться 1/2 склянки води. Засіб підійде для тих, у кого печія проявляється ввечері, так як таке питво приймати на ніч найбільш ефективно.

  • Народні засоби від печії

    Інші способи усунення печії


    Допомогти в боротьбі проти печії можна за допомогою муміє, яке розчиняється в невеликій кількості води (25-30 мл). Розчин приймається пару раз в добу.
    Хороший результат досягається при використанні шкаралупи. Можна варені яйця очистити, подрібнити шкаралупу і приймати по 1/2 ложки (чайної) кілька разів в день. Запити можна простою водою.
    Смачним звільненням від печії можуть стати горіхи, які слід приймати по 20-30г кілька разів в день.

    Народні засоби проти печії з використанням овочів


    Народні засоби від печії можуть бути приготовані з овочів . Найбільш часто використовується картопля, а точніше, його сік. Обов'язковою умовою є свіжість соку, тільки тоді можна досягти бажаного результату. Вживати цей напій потрібно в 3-4 підходу за добу виключно перед їжею. Рекомендована порція 60-70 мл Тривалість курсу складає від 14 днів або до 21 дня.
    Якщо не планується вихід в громадські місця, то можна приготувати масу з тертої цибулі і цукру. Для досягнення бажаного ефекту суміш вживається натще і через дві години після прийняття їжі.
    Капуста має також цілющими властивостями. Якщо з'їдати перед сном невеликий капустяний лист, то можна істотно зменшити ризик появи печіння в області кадика.

    Народні засоби від печії з використанням круп


    Вівсяна крупа є не тільки джерелом корисних речовин, але і відмінним засобом проти печіння під ложечкою. Для цього можна замочити 25-3 ложки в 120-150 мл води і залишити на 8-10 годин. Розчин слід пити натщесерце 1-2 рази на день, але не більше 14 днів. Решту крупу можна приправити молоком і з'їсти. Після двотижневої перерви процедуру можна повторити.
    Обсмажена і подрібнена до консистенції порошку гречка в деяких випадках теж позбавляє від печії. Якщо брати по 1/8 чайної ложки такої крупи, то можна забути про неприємні відчуття.

    Що потрібно знати, використовуючи народні засоби при лікуванні печії


    У першу чергу потрібно досліджувати причини виникнення печії, а вони можуть бути різноманітними. Це допоможе не тільки вжити заходів щодо усунення основного захворювання, але і підібрати відповідні засоби сучасної або народної медицини.
    Не рекомендується експериментувати з пропорціями інгредієнтів, використовуваних для приготування цілющих сумішей. Такі дії можуть призвести не тільки до того, що печія не пройде, але і до серйозних негативних наслідків.
    Якщо тривалий час відсутня бажаний результат або настають частіші напади печії, слід проконсультуватися з фахівцем, а також скоригувати методику лікування.

    Профілактика печії - відео



    Профілактика і лікування печії (відео)