Для початку вам необхідно придбати звичайний аркуш паперу. Беремо простий олівець і акуратно тонкою лінією малюємо овал . Далі проведемо по центру вертикальний контур, який стане віссю симетрії. У цьому випадку необхідна максимальна уважність , так як відстань по лівій стороні від контуру має дорівнювати відстані по правій стороні. Далі в середині овалу проведіть горизонтальний контур, який трохи загнутий до низу. Тут будуть розташовуватися нижні повіки. Вигин такого контуру допоможе художнику правильно зобразити очі, все залежить від становища особи. Трохи вище зобразимо таку ж лінію. Тут уже будуть перебувати верхні повіки. Два таких контуру повинні бути паралельними, у разі, якщо герой портрета дивиться вперед. Для себе необхідно схематично відзначити коротенькими штрихами два контури. Один між нижнім горизонтальним контуром і підборіддям, а другу між верхнім горизонтальним контуром і потилицею. Другу рису рекомендовано виконати вище, тобто це буде місце, де росте волосся. На першій лінії буде рот, також можна намалювати і шию.
Другий етап зображення особи аніме Далі слід зобразити витягнуті горизонтальні контури там, де розташовані очі персонажа. Не варто забувати, що особа має бути намальовано симетрично , а відстань від лівого ока до осі симетрії має дорівнювати відстані від правого ока до ідентичною осі, про яку ми вже говорили. Щоб намалювати шию, необхідно провести два паралельних вертикальних контуру від центрів очей вниз. Щоб голова з шиєю виглядали більш натурально, проводимо опуклий контур у планованого основи шиї. Це будуть плечі. Трохи вище рота зображуємо точку, яка буде носом портрета героя. Далі проведемо над контуром очей ще один горизонтальний контур і мітимо там брови. Брови повинні малюватися не коротше верхнього століття, не слід заходити за край особи, щоб не позбавити малюнок природності і симетричності.
Далі промальовуємо схематичним чином вуха з допомогою горизонтальних контурів, які проведені від носа до верхньої повіки. Для отримання анімаційного потилиці, проводимо контур вище голови. Завершальний етап зображення Виконуємо контур світліше використовуючи простий ластик. Чистимо до того моменту, поки буде видно, що ми зображували раніше. Тепер можна зайнятися розфарбовуванням нашого малюнка, але перед цим прикинемо, звідки падає світло. Тепер можна сміливо починати прикрашати . Такий процес слід виконувати максимально акуратно і уважно. Ось і все, малюнок готовий.