В якості основних ниток використовуються муліне двох кольорів (сірий і білий), а так само металізовані тонкі нитки. Знадобиться ще невеликий шматочок щільного флізеліну.
В першу чергу необхідно на флізелін перенести сам контур малюнка. Для цього краще всього використовувати фломастер з тонким стрижнем.
Далі більш докладно як плести макраме у вигляді зірки.
Для початку знадобляться три пучка ниток муліне, кожен з яких буде по три метри. Саме плетіння виконується чотирма нитками, тому відокремлюємо дві, так як в роботі, їх необхідно скласти навпіл. Після того як вони складені навпіл, закріплюємо їх на робочому місці за допомогою шпильок як показано на рисунку.
Після цього один ряд плетемо прямий бріди, використовуючи репсові вузли. Продовжуємо роботу, плетучи ще близько шести подібних брід, тільки вони повинні йти під нахилом у ліву сторону.
Коли робота дійде до верхньої межі зірочки, то крайню нитку з правого боку слід відкласти на деякий час. Роботу продовжуємо з наступною нитки, плетучи наступну бриду. У наступному ряду знову відкладаємо крайню нитку з правого боку в сторони і продовжуємо плетіння вже з наступного нитки. Таким чином плетемо до тих пір, поки останній бриде не буде поєднано два репсовых вузлика. Потім біля останнього вузлика бріди необхідно застромити одну шпильку і завчасно закинути робочу нитку. Після цього знову продовжуємо плетіння бріди, яка буде симетрична останньої.
Продовжуємо плетіння, тільки тепер робота буде йти в праву сторону.
Наприкінці слід сплести на бриде третій вузлик, який плететься останньою ниткою.
Роботу продовжуємо аналогічно, поступово приєднуючи до кожної бриде відкладені раніше нитки. Коли перший промінь зірки буде повністю пліток, необхідно застромити шпильку в кінці останнього вузлика бріди і за неї завести робочу нитку.
Потім плетемо бриду, яка буде паралельна попередньої, але спрямована в ліву сторону. Продовжуємо плетіння, слідуючи опису вище. Зверніть увагу, що закінчення плетіння променя зірки необхідно виконати як показано на рисунку.
Залишилися після плетіння кінчики робочих ниток слід загнути на виворітну сторону і пришити їх до виробу. Якщо кінці сильно довгі, то їх можна відрізати ножицями. З'єднати дві деталі виробу можна за допомогою голки з ниткою.
Для прикраси можна використовувати бісер і намистини, які нанизуються на робочу нитку під час процесу плетіння.
Зверніть увагу, що в отвори намистин повинні пройти робочі нитки. За бажанням частина бісеру і намистин можна нашити поверх готової зірки.
В нашому варіанті бісер вплітається у зовнішньому контурі, а в центральній частині пришивається по п'ять бісерін і намистин. Для того, щоб закріпити намистини на виробі слід взяти голку з ниткою і закріпити нитку з вивороту.
Пропускаючи голку між репсовыми вузлами, виводимо голку на лицьову сторону на внутрішньому куточку вироби. Нанизуємо На нитку одну намистину і протягуємо робочу нитку знизу вгору через найближчий куточок вироби. Аналогічним чином пришиваються всі намистинки.
Потім слід провести через всі намистини нитка ще один раз, при цьому напрям її має бути зверху вниз.
А ось, коли нитка буде проходити через вершинки куточків в третій раз, то на нитку необхідно нанизувати намистини.