Потім настав час дістати манікюрний набір і на мій подив за довгий час він чудово працював. Всі інструменти були зібрані, і я приступила до роботи, натхненна вже позитивним результатом моїх старань.
Мало не забула, адже ще знадобитися купити трафарет для того що б нанести його на келих і зробити вже за його малюнку гравіювання. Магазинів, де продаються трафарети досить багато, але можна і самому зробити відповідний, якщо хочеться дійсно проявити свою оригінальність на повну котушку.
Приклеївши трафарет, за допомогою машинки знімається шар скла
Виходить досить не погано
Після того як малюнок буде повністю виконано машинкою, трафарет знімається, а келих добре промивається під гарячою водою, що б видалити всі залишки скляного пилу
Мені, чомусь здалися келихи нудні, і я вирішила додати ще один малюнок у вигляді серця, але так як, трафарети пластмасові, вони погано кріпляться на скло. Краще рішення прийшло мені в голову.
Я просто перемалювала серця на аркуш паперу і з допомогою води приклеїла їх на келихи з внутрішньої сторони.
Далі зробила те ж саме, як і при роботі з трафаретом
Можна ще додати трохи стразів, але краще клеїти на безбарвний лак, щоб не залишалося слідів.
Після цього на закінчення ніжки келиха зверху, можна приклеїти бант на звичайний клей-момент.
Вийшов досить не поганий подарунок для подруги. Такий стиль гравіювання в грецькому стилі я вибрала заздалегідь. Головне, при проведенні роботи, не надто нахиляться до келиха, а краще призупинити роботу. Є великий шанс, що може потрапити в очі скляний пил, а це дуже боляче.
Саме такі келихи у мене вийшли в кінцевому підсумку, як подарунок подрузі. Їх можна використовувати просто так або як весільних келихів.