Саме плетіння фенечок з ниток не являє собою складний процес, досить зрозуміти принцип плетіння основних вузликів.
У даному майстер-класі ми розповімо Вам, як плести фенечки з ниток на прикладі цікавою і красивою фенечки. Схема, наведена нижче, показує схематично, як сплести фенечку з ниток. Кожен бажаючий навчитися плести подібні браслети, повинен навчитися читати і розуміти подібні схеми.
Щоб було більш зручно плести браслетик, слід мережу на стілець і закинути ногу на ногу. Після цього до джинсів, а «хаппи» носили тільки джинси, прикріплюємо досить велику шпильку.
Безпосередньо на цю шпильку прив'язуємо робочі нитки, з яких буде складатися наша фенечка. Для даної фенечки нам знадобиться дванадцять ниток різного кольору, але при цьому кожного кольору має бути по дві нитки. Довжиною нитки повинні бути не менше одного метра.
Отже, починаємо урок, як сплести фенечку з ниток. Зверніть увагу, як розташовані нитки по квітам.
З решти хвостиків можна сплести звичайну косичку.
Далі беремо перші дві крайні нитки зліва і зав'язуємо вузлик, як показано на фото.
Після того як вузлик затягнутий, цими ж нитками слід знову зав'язати такий же вузлик, але при цьому зав'язуємо вузол в такому напрямку як залишилися ці дві робочі нитки після першого вузлика.
Таким чином пров'язуємо перший ряд. Зверніть увагу, що вузлики провязаны тільки на кожному з квітів.
Для другого ряду нам потрібно вже не перша ліва нитка, а друга і третя. Зверніть увагу, що тут вже кольори ниток змішуються.
Пров'язуємо перший повний вузол на другий і третьої нитки, у вас повинно вийти як на фото.
Далі беремо п'яту і четверту нитку і пров'язуємо той самий вузол.
Коли другий ряд буде провязан, виходить візерунок у вигляді шахової дошки, так як вузлики всі зміщені один щодо одного в кожному ряду.
Так виглядає фенечка після сплетення третього ряду.
Настала черга четвертого ряду, при цьому не забувайте, що повний вузол складається з двох вузликів, які плетуться трохи по різному.
Ще раз нагадуємо, як зробити фенечку з ниток. У четвертому ряду плетіння починається з другої і третьої нитки, при цьому першу відкладаємо в сторону. У нашому випадку червоною ниткою обплітається помаранчева, виходить вузлик на оранжевої нитки.
Далі беремо наступну помаранчеву і жовту нитки і зав'язуємо вузлик на жовтій помаранчевої.
Наступний етап буде зав'язування вузлика жовтою ниткою на нитки зеленого кольору, так як ця пара йде наступною.
Далі буде зав'язаний вузлик синьою ниткою на нитки зеленого кольору.
І останній вузлик у четвертому ряду буде виконано синьою ниткою на фіолетовою.
Для подальшого плетіння починаємо всі повторювати заново, починаючи з першого ряду, пров'язуючи потім другий, третій і четвертий.
Закінчити фенечку слід тоді, коли буде досягнута необхідна довжина.
Тепер Ви знаєте як робити фенечки з ниток, освоївши основні принципи плетіння зможете виконувати більш складні варіанти фенечок. На просторах інтернету можна знайти безліч цікавих схем для фенечок, які Ви вже зможете реалізувати при бажанні. Головне будьте уважні і терплячі у вывязывании фенечок з ниток муліне.
Удачі Вам у творчій роботі!