Навчіться робити коробки своїми руками!

Ми використовуємо величезну кількість речей у повсякденному побуті. Кожна з них повинна мати своє місце і правильно зберігатися, щоб довгий час бути придатною до використання. Це сезонна одяг і взуття, старі дитячі іграшки, книги та багато іншого. І багатьох мучить питання, як зробити коробку для зберігання речей своїми руками? Адже коробка є найбільш підходящим варіантом зберігання в домашніх умовах.


Коробки для зберігання речей


Основою може послужити всіляка картонна тара з-під дрібної побутової техніки (телевізори, принтера, пароварки) або побутової хімії. Вони можуть залишитися в комірчині у вас, сусідів або родичів. Або на крайній випадок запитайте про них в оптових або роздрібних магазинах. Ці коробки зроблені з щільного картону, тому вони не витримають підвищених навантажень і перепадів вологості, температури. В інших випадках краще використовувати бокси з більш міцних матеріалів.
Навчіться робити коробки своїми руками!


Коробки для зберігання речей своїми руками


Можливих способів виготовлення сховища для речей своїми руками можна знайти незліченну безліч різною спеціалізованій літературі і на просторах інтернету. Ваша фантазія і навколишній інтер'єр підкажуть потрібні кольори і форми. Найпростіший варіант - це обтягнута тканиною коробка з невеликою кількістю прикрас.
Нам потрібні наступні комплектуючі: коробки потрібних розмірів, старі ремені, відріз тканини (залежить від розмірів коробки, можна і шматками), болти, штифти, клей-спрей. З інструментів - шуруповерт, свердло, ножиці, лінійка.
Навчіться робити коробки своїми руками!

Тканину слід попередньо пропрасувати. Вимірявши боку коробка, відміряйте і відріжте потрібну кількість тканини і обклейте стінки (не забудьте і про внутрішню сторону) за допомогою клею. Старий ремінь підійде в якості ручки, відріжте потрібну довжину. Зробіть з допомогою свердла дірки в картоні і ремені, просмикніть в них шурупи і закріпіть штифтами (їх потім можна пофарбувати відповідним кольором). Ручка в даному випадку робиться виключно для вашої зручності. А замість тканини можна використовувати подарунковий папір або обрізки натуральних шпалер, які потім можна розфарбувати фломастерами.
Ще виготовити ручки можна способом вирізання в бічних сторонах коробки овальних отворів з допомогою звичайного або канцелярського ножа. Краї можна зміцнити іншою щільною тканиною або шкірою.
Навчіться робити коробки своїми руками!

Ще один відмінний матеріал для виготовлення коробка для зберігання речей своїми руками - це дерево. Там можна розмістити книги, будівельні інструменти та інше. Для цього найкраще купити вже готові дошки (попередньо лаковані або шліфовані) потрібних вам розмірів. Їх потрібно обробити спеціалізованої захисно-декоративної просоченням, яка дозволить «підробити» під дошки дорогі породи (дуб, горобина, осінній клен та інше).
Після того як ви визначитеся з розмірами скриньки, виріжте 4 стінки, дно і кришку. Потім потрібно по черзі скріпити стінки між собою (коротку сторону до довгої) за допомогою саморізів. Слідом тим ж способом прикріплюємо дно. Для варіанту з кришкою слід купити карткові петлі (краще всього вибирати латунь або нержавійку), відповідні розмірам скриньки. Спершу прикладаєте петлі до внутрішньої стінці коробки, і відзначаєте олівцем майбутні місця кріплення. Після цього саморізами закріплюєте петлевий механізм. Прикріпіть також ручку, якщо потрібно - оббейте тканиною ящик зсередини. Таким чином, у вас вийде відмінна коробка для зберігання своїми руками.