Якщо ви на повному серйозі прагнете навчитися створення букетів з тканини, то повинні знати, що не всякий відріз зуміє підійти для такої ручної роботи. Такий вид рукоділля включає в себе застосування виключно однотонної тканинної особливості. Не викидайте тканинні обрізки, які з'являються у вас після процесу шиття. Буває, що з маленьких клаптиків відбуваються самі прекрасні варіанти штучних квітів, так як робота з обрізками досить проста, ніж з великим проміжком тканини. Для додання реалістичності букетам натуральної величини підходять такі тканини у вигляді ситцю, сатину, бязі, атласу, шовку, батисту та багато інших. Якщо ви збираєтеся створити бутоньєрку для свого одягу, то вам знадобиться така різновид тканин в якості шовку, велюри, оксамиту, парчі, шкіри та інші. Добре виглядають штучний варіант квітів, якщо їх творець використовував кілька типів тканин . Секретів у цій області досить багато, тонкощі майстерності набирають обертів, якщо регулярно практикувати.
Як приготувати викрійку Створення штучних квіток відбувається при такому процесі, як і при пошитті речей. Процес відбувається з самої ідеї, а завершується викрійкою. Чому саме завершується? Та тому, що якщо ви невірно виріжете деталізацію, ніякої квітка у вас не вийде, і ваша початкова стадія на цьому і закінчиться. Для того, щоб цього не сталося, потрібно володіти такими знаннями: - перш ніж почати процес шиття квітки, необхідно розібратися в його будові. Для цієї мети придбайте даний суцвіття і уважно подивіться особливості будови і форму пелюсток. Якщо потрібно проведіть розбір квітки і накидати на папері викрійки; - навіть у таких звичайних деталей у вигляді пелюсток троянд існує ліва і права сторони. Тому, засновуючи викрійки, відразу починайте підписувати деталі . Чим більше інформації ви оснастите викрійку, тим простіше надалі відбуватиметься робочий процес. - після того як вся деталізація подальшого квітки заснована з щільного паперу, можна почати розкрій виробу.
Правила підготовки деталей Не поспішайте зайнятися зшиванням розкроєних деталей. Перед початком процесу їх необхідно випрати, випрасувати, і якщо потрібно - пофарбувати. Якщо ви зібралися зшивати то процес фарбування потрібно виконувати не з деталями, а з відрізу перед розкроюванні. Буває, що тон не вийшов таким, яким ви б хотіли або колір вийшов слабким, в такому випадку змийте барвник з допомогою гарячого розчину гідросульфату.