Піратська вечірка, сценарій - відгуки
Стало модно проводити тематичні вечірки. Особливою популярністю користується вечірка в піратському стилі. Сценарій одного з них ми вам і пропонуємо.
Таку вечірку можна проводити на природі, вдома, в кафе або офісі, з друзями або дітьми, вона досить універсальна.
Мета вечірки - зображати з себе морських розбійників, займаючись пошуком скарбу, змагаючись у різних випробуваннях, вживаючи жаргонні піратські слова.

Сценарії піратської вечірки для дітей і дорослих


Звичайно, сценарії піратської вечірки для дітей та дорослих будуть відрізнятися конкурсами, призами і само собою жаргоном. Але основа незмінна.
Природно, потрібний реквізит - підуть старі капелюхи, сорочки, жилетки, іграшкові шаблі, пістолети, все те, що підходить під загальний образ пірата. Реквізит роздається учасникам вечірки.
Одна людина буде ведучим - це ватажок ватаги піратів, він представляється, називає своє прізвисько - приміром, Чорний Джек. У нього повинен бути помічник іншої статі або дитина. Нехай буде Похмура Вдова або папуга Го (русалка Ва), у разі якщо це дитина.
Починається знайомство піратів - вони представляються, називаючи свої імена, трохи розповідають про себе. За найоригінальніший розповідь належить приз - це може бути як цукерка, так і пляшка рому.

Змагання піратів


Далі ведучий оголошує, що прийшов час провести змагання на самого крутого пірата. Помічник дістає мішок з «скарбом», оголошується, що він буде поділений за результатами змагань. Якщо це сценарій корпоративної піратської вечірки або дня народження, то оголошується додатковий привід, крім паювання скарбу, навіщо зібралися пірати - відзначити день народження чи якесь свято.
Проводяться конкурси:
- на знання морського сленгу - запитуються значення таких слів як полундра, миля, ром і подібні. Хто правильно відповість - приз - паперовий жетон з мішка з скарбами. Помічник, не дивлячись, дістає його. Кілька жетонів має бути не призами, а «чорними мітками». Кому дістанеться така мітка повинен відкупитися - випити склянку рому або розповісти вірш про море або яку-небудь піратську небилицю. Кількість запитань повинна збігатися з кількістю гостей, треба опитати всіх;
- потім конкурс на влучність, це може бути звичайний дартс. Якщо це сценарій піратської вечірки для молоді або на природі, то можна що-небудь складніше, наприклад накинути ласо на пень або воткнутую в землю палицю. Хто потрапив - тому приз. Не забуваємо про чорні мітки!
- далі ділимо учасників на 2 команди, у кого найбільше чорних міток, ті стають капітанами команд. Якщо це піратська вечірка - сценарій корпоративу, то можна призначити капітанів з числа керівників. Проводимо змагання між командами: роздаємо їм аркуші з літерами, з яких вони повинні скласти назви команд і вишикується з цими листками, щоб слово можна було прочитати. Вся перемогла команда отримує по жетону.
Сценарій дитячої піратської вечірки може трохи відрізнятися - більш рухливими конкурсами-догонялками, стрибками у мішках.
У дорослих може бути конкурс «вузли». Команди зав'язують на мотузках за хвилину якомога більше міцних вузлів, потім змінюються мотузками і намагаються якомога більше вузлів розв'язати.
Далі конкурс піратського танцю - одна команда придумує танець слонів, інша - жирафів, шия жирафа виходить із заліз на плечі іншої людини. Жетони вручаються всім.

Призи для піратів


Можна підбивати підсумки і відпускати піратів по їх справах. Визначаються
у кого більше всіх жетонів - той повинен почастувати інших і сказати свій піратський тост. Йому вручається «скриня зі скарбами».
У кого більше всіх чорних міток - волелюбний пірат. Йому вручається приз - іграшковий шабля. У кого менше всіх жетонів - безкорисливий пірат, йому вручається приз повітряна кулька, що символ скарби можуть лопнути, а дружба залишиться.
Далі піратам пропонується потанцювати, випити і просто веселитися з приводу успішного розділу скарбу.