Для того щоб свято дійсно вдався, потрібно до нього грунтовно підготуватися. У будь-якому колективі обов'язково знайдеться людина або група людей, які візьмуть на себе організаційні питання, придумають новорічні конкурси для корпоративу і заготовлять необхідний реквізит. Вони ж зможуть бути ведучими заходу. Про призи переможцям має подбати керівництво фірми.
Пропонуємо вам кращі сценарії конкурсів на новорічний корпоратив 2015.
«Гірлянда»
Реквізит: паперові смужки довжиною 10 см і шириною 1 см, клей.
Кожному учаснику видаються смужки, з яких кожен з них повинен склеїти гірлянду. Переможцем вважається той учасник, який склеїть саму довгу гірлянду. Гірлянди можна використовувати для прикраси ялинки.
«Згуртований колектив»
Реквізит: два довгастих повітряні кульки або пара пластикових пляшок.
У грі бере участь весь колектив, який ділиться на дві команди, які будуються в шеренги. Завдання учасників кожної команди - передати якомога швидше один одному кульку або пляшку. «Фішка» в тому, що передавати предмет можна тільки ногами.
«Прикрашаємо ялинку»
Реквізит: ялинка, ялинкові іграшки, пов'язки на очі.
Завдання учасників новорічного конкурсу на корпоративній вечірці - нарядити ялинку. Беруть участь в ньому лише частина присутніх, їх розводять у різні кінці приміщення, зав'язують очі і розкручують. Хто швидше повісить свою іграшку, той і переможець. Решта гості можуть бути перешкодою для граючих.
«Вгадай приз»
Реквізит: пов'язка на очі, діелектричні рукавички, призи.
Всі гості заходу по черзі дістають призи з ящика. Складність у тому, що їхні очі зав'язані, а на руках - діелектричні рукавички. Якщо гравцю вдається відгадати приз, він його отримує в подарунок.
«Бій кремлівських курантів»
Реквізит: кілька пар каструль і ополоників.
Беруть участь кілька пар гравців. Одному з них прив'язується до пояса велика мотузка, а іншому - ополоник. Перемагає та пара, якій вдається витягти найгучніші і ритмічні удари «курантів».
«Загадай бажання під Новий рік»
Реквізит: відривні аркуші, ручки або олівці, коробка.
Кожен учасник свята записує на листку бажання на наступний рік. Далі усі листки складаються в коробку. Потім у довільному порядку учасники конкурсу дістають по черзі листки з побажаннями і зачитують їх вголос. Звичайно, побажання у всіх різні, тим смішніше буде чути побажання схуднути або вийти заміж від чоловіка або побажання познайомитися з дівчиною від бухгалтерки.
«Зізнайся в коханні»
Ніякого реквізиту не треба, конкурс проводиться прямо за столом, що дуже зручно, коли гості стомилися. Кожен учасник гри повинен по черзі придумати визнання в любові. Наприклад, визнання може звучати так: «Я люблю тебе за твої гарні очі» або «Я люблю твою посмішку». Той, хто не може придумати визнання протягом 5 секунд, вибуває з гри. Переможцям вручають призи.
«Новорічні веселі старти»
Реквізит: картонні кільця, обклеєні фольгою, призи.
В якості призів у цій забаві виступають пляшки з різними напоями. Завдання гравців - з 3 спроб спробувати накинути кільце на призову пляшку шампанського чи іншого алкоголю. Недалеко від місця кидка встановлюються пляшки з пивом, трохи віддалік - з вином та шампанським, а в якості головного призу на самому далекому відстані встановлюється пляшка цінного коника. Виграні призи учасники забирають додому на свій новорічний стіл.
«Дід Мороз і Снігуронька»
Реквізит: костюми Діда Мороза та Снігуроньки, звуковідтворююча апаратура, призи.
Це музичний і танцювальний конкурс. Ведучий включає запальну ритмічну музику, і всі учасники показують, на що вони здатні в танці. Кращого танцюриста призначають почесним «Дідом Морозом», а танцівницю - «Снігуронькою». Переможці отримують призи.
«Гірський слалом»
Реквізит: по дві пари дитячих пластикових лиж і палиць, дві пов'язки на очі, жерстяні банки з-під напоїв.
В забаві беруть участь по двоє учасників в кожному «заїзді». Учасники з зав'язаними очима повинні подолати «гірськолижну» трасу з перешкодою у вигляді пірамідок з порожніх банок. Глядачі мають право підказувати напрям руху, підбадьорювати учасників. Переможцем стає той «лижник», якому вдасться швидше подолати трасу. Кожне збите перешкоду карається штрафом в 3-5 секунд. В ідеалі потрібно пройти так, щоб не збити перешкоди. Переможцям вручаються медалі.
«Містер Сніговик»
Реквізит: простирадла, відра, морквини, мітли.
Присутні діляться на дві команди, з кожної команди обирається учасник роль сніговика. Мета кожної команди - як можна швидше нарядити Сніговика.
«Снігові містечка»
Реквізит: сніг або папір, жерстяні банки з-під напоїв.
При наявності снігу конкурс проводиться у дворі, а якщо снігу немає, то в приміщенні. Завдання учасників - потрапити сніжками або скатанной в кульки папером з 3-5 спроб збудовані з жерстяних банок фігури.
«Галопом навколо ялинки»
Реквізит: мішки (полотняні, поліетиленові, сміттєві).
Гравці стають у мішок, і наввипередки стрибають навколо ялинки, стола, стільців і т.д. Перший добежавший до фінішу стає переможцем і отримує приз.
«Намалюй символ 2015 року»
Реквізит: папір, олівці, фломастери, цінний приз.
Так як конкурс творчий і для перемоги потрібно докласти зусилля, приз повинен бути справді цінним. Завдання учасників конкурсу - намалювати символ року за східним календарем. 2015 рік - рік Козла, тому конкурсанти будуть малювати козла. Цінний подарунок отримує учасник, який намалював красивий або смішний малюнок. Про це конкурсі краще розповісти заздалегідь, перед заходом, щоб учасники потренувалися в малюванні. Малюнок переможця розміщується на стіні в кабінеті у шефа до наступного новорічного корпоративу. Ще кілька оригінальних ідей новорічних конкурсів представлено у відео.