1 квітня День сміху. Сценарій для дорослих

Сценарій вечірки, присвяченої святу 1 квітня - День сміху


Готуючи в цей день розіграші для друзів, не забувайте, що жертвою розіграшу можете опинитися самі. У будь-якому разі свято 1 квітня - хороша перевірка почуття гумору і в якійсь мірі стресостійкості.
Гості, запрошені на свято, можуть прийти або занадто рано, або дуже пізно, в цей день потрібно бути готовим до будь-яких поворотів подій. Коли гості зберуться, оголосіть конкурс на найкращий розіграш (конкурс проводиться протягом усього свята, і лише в кінці веселощів підводять підсумки і визначають переможця, якому вручається приз, обов'язково смішний). Після цього гостей запрошують до столу. Частування має бути незвичайним. Можна поставити на стіл упереміш з нормальною їжею неїстівні страви або замасковані під їжу предмети. Однак головні страви свята повинні все-таки бути апетитними і смачними.
За столом має сенс провести конкурс короткого або самого смішного анекдоту. Переможець визначається тут же.
Після застілля гостям пропонується першоквітневий програма розваг. Тут найголовніше - чергувати прості ігри та розіграші, щоб не можна було зрозуміти, коли починається розіграш, в цьому родзинка свята. У перервах між розвагами можна проводити конкурс веселих загадок. Ось приклади деяких з них.
1. Стоїть на комоді, зовні чорне, всередині червоне. Що це? Відповідь: калоша. Чому на комоді? Моя калоша, куди хочу, туди і ставлю.
2. Стирчать з грядки червоні п'ятки. Що це? Відповідь: краснопяточный грядкоторчатель.
3. Повзає по стелі, літає навколо лампочки, дзижчить, на «в» починається. Хто це? Відповідь: муха. Чому починається на «у»? Тому що випендрюється.
4. Лежить на підлозі, склала лапки, не дзижчить, на «д» починається. Хто це? Відповідь: муха. Чому на «д» починається? Тому що довыпендривалась (або дохла).
5. Чому у слона очі червоні? Відповідь: щоб в помідорах ховатися. Ви бачили слона в помідорах - ось як здорово сховався.
6. Скільки буде десять раз по сто грамів? Відповідь: кілограм (зазвичай люди відповідають: літр).

Гра «Ступінь тверезості»


Щоб розохотити гостей і підвести їх до більш серйозних розіграшів, запропонуйте їм просту, але дуже веселу гру. Ведучий називає різні слова, а гості хором називають зменшувально-ласкательную форму цього слова. Наприклад:
мама - матуся
тапка - тапочка
сумка - сумочка
лампа - лампочка
коза - кізка
троянда - трояндочка
вода - горілочка
Насправді зменшено-ласкава форма слова «вода», звичайно ж, «водичка». Як тільки грають вимовлять «горілочка», ведучий зупиняє гру і ставить учасникам діагноз: «Підвищений бутылизм».
Рекомендації : щоб гра вийшла, необхідно поставити умову, що відповідати потрібно швидко і практично не замислюючись.

Розіграш «ДАІ»


У цьому розіграші ведучий - інспектор ДАІ, один з учасників - «правопорушник». Перед розіграшем проводяться «автоперегони». Для цього ведучий викликає двох-трьох сміливців і пропонує їм подолати дистанцію на «суперсучасних болідах». Учасникам гонки видаються тази пластмасові. По команді ведучого учасники сідають у тази і намагаються якомога швидше дістатися до фінішу. Дистанція - приблизно чотири метри.
На фініші варто «інспектор ДАІ», який зупиняє найшвидшого гонщика і просить пред'явити водійські права і техпаспорт (учасник відповідає, що у нього немає при собі документів). Тоді інспектор пропонує подихати в трубочку (роль трубки відводиться повітряній кульці, інспектор змушує «правопорушника» дихати до тих пір, поки кулька не лопне). Після цього учаснику пропонується пройти дистанцію, раз трубка все одно зіпсована. Для цього гравцю зав'язують очі, а на підлогу перед ним ставлять в лінійку чотири-п'ять порожніх пляшок, між якими «жертві» і належить пройти. Після того як «жертві» зав'язали очі, пляшки прибирають. Під сміх і поради глядачів «правопорушник» петляє по підлозі.
Після закінчення розіграшу «інспектор ДАІ» вручає «правопорушнику» «рідина для підкріплення». Це може бути пляшка вина або горілки. У будь-якому випадку приз повинен бути досить серйозним, щоб втішити «жертву».

Гра-розіграш «МПС»


Всі учасники вечірки сідають у коло. Ведучий повідомляє: «У кожного з вас є МПС, у кожного він свій, і ваше завдання - знайти його. Учасники задають провідному питання про свій МПС. Питання має бути поставлене таким чином, щоб на нього можна було відповісти «так» або «ні». Гра ведеться до тих пір, поки хто-небудь з учасників не здогадається, що МПС - це всього лише «Мій Правий Сусід».
Ведучий повинен завжди пам'ятати, що відповіді він повинен давати саме для правого сусіда гравця.

Розіграш «Відображення»


Для розіграшу вибирається «жертва», якій дається просте завдання: потрібно з'єднати на аркуші паперу десять точок, розглядаючи лист тільки через відображення в дзеркалі. «Жертві» видається реквізит: дзеркало, маркер і папір. Поки жертва з'єднує точки, хто-небудь з учасників непомітно записує сказані рисующим слова. А після випробування цю «мова» зачитують під назвою «Що (ім'я жертви) говорив у першу шлюбну ніч».
Вечір продовжується танцями. У самий розпал веселощів з'являється «циганка» та пропонує гостям за гроші або просто поворожити по руці.
Ось деякі приклади прогнозів.
1. Чекають на тебе, молодий, хвороби різні, заразні хвороби. Ні, не тому, що лінії погані, а тому що руки брудні.
2. Вай, дорогий, все бачу, все знаю, вранці за пивом будеш бігати, ввечері - за дівчатами.
3. Ой, мила, важкий удар тебе чекає! Вранці, коли на ваги встанеш.
4. Ой, бачу, око на тебе покладуть, а ще серце, легені, печінку. А зверху щось довге, тонке А, оселедець!
5. Спати будеш, дорогий, м'яко, будеш спати солодко Поки торт з-під тебе не витягнуть.
Добре, якщо передбачення будуть стосуватися роду занять людини, якій ворожать. Тоді буде ще смішніше.
В кінці свята підводяться підсумки розіграшів і всім учасникам вручаються смішні призи. Жертвам розіграшів вручаються заохочувальні подарунки. Приклади смішних призів:
1) маленький сувенір, упакований у велику кількість коробок, зразок матрьошки;
2) качан капусти, з якого вирізано качан, а в утворену порожнечу вкладається аркуш паперу з написом: «Такий великий, а в казки віриш!»;
3) коробка з-під взуття з маленькою прорізом на боці, в прорізи стирчить невеликий кінець мотузки, поруч з прорізом напис: «Смикни за мотузочку» (всередині коробки - моток мотузки довжиною не менше п'яти метрів);
4) намиста, зроблені з цукерок;
5) дзеркало з написом «це ти»;
6) значки зі смішними написами;
7) «конструктор» - коробок сірників і клей-олівець;
8) «посібник ріелтора» - дитяча казка «Теремок»;
9) «починаючому музиканту» - свисток або брязкальце;
10) «набір справжнього чоловіка» - пляшка пива й газета з телеграмою.
Обов'язкова умова: всі учасники вечірки повинні розпакувати свої подарунки.
І останнє. Сміх продовжує життя, це відома істина, тому смійтеся часто, з приводу і без. Тільки пам'ятайте, що не кожен зможе оцінити жарт, якщо він став жертвою розіграшу. У будь-якому випадку ваша задача - розвеселити друзів, а ні в якому разі не посміятися над ними. Бажаємо вам, щоб жарти завжди були добрими і ваші друзі змогли гідно їх оцінити. А якщо ви знаєте, що людина може образитися, то не довіряйте йому роль жертви.
Бажаємо веселого свята!