День Святого Валентина дуже популярний серед школярів середніх і старших класів, так що ідея організувати вечірку в честь цього свята припаде їм до душі. Організувати її можна в актовому або спортивному залі, де є достатньо вільного місця.
Оформити зал треба надувними кульками червоного і білого кольорів, співвідношення приблизно 70% до 30 %. Ці кольори знайомі всім по валентинкам і сердечком, які дарують в честь цього свята. Всі сценарії на день всіх закоханих в школі рекомендують використовувати такий дизайн.
Учасників можна посадити на стільці і лавки вздовж стін, можна попросити встати їх півколом навколо ведучого. Ведучий подається або феєю, або магом-чарівником, в залежності від статі. День всіх закоханих в школі починається.
Ведучий починає вечірку з привітанням та привітанням від Святого Валентина всім закоханим і цінують дружбу. Підлітки можуть соромитися слів «любов», а вживання слова в контексті любові до друзів ними вітається і вони таке тлумачення свята беруть щире.
Після привітання ведучий пропонує провести веселі конкурси. Конкурси краще вибирати з упором на рухову активність, примушувати відповідати на запитання за знаннями шкільної програми, ерудицію, кмітливість не слід, тінейджерам буде не цікаво. А от різні танцювальні, музичні, гадальні конкурси будуть зустрінуті з радістю.
• Біг навколо стільців під музику. Стільців на один менше. По команді всі сідають, кому стільця не дісталося вибуває з конкурсу. З кожним разом стільців залишається все менше, поки не залишиться один. Переможець обирається серед хлопчиків та дівчаток. Пара переможців допомагає провести наступний конкурс.
• Танцювальний конкурс - помічники відбирають по три дівчинки і хлопчика, вони виходять в центр зі своїм стільцем, іншим учасникам роздають листівки з сердечок. Далі пропонують станцювати під попурі з різних пісень різної ритміки. Почергово на 1 хвилину включається три мелодії. Три мелодії, стоп, голосування - всі кладуть сердечка на стілець того танцюриста, чий танець їм сподобався найбільше, так відбувається до тих пір, поки не залишаться два переможця.
• Третій конкурс - учасники діляться на хлопчиків і дівчаток, кожній команді дається одна кулька, який вони передають один одному під музику, вона часто зупиняється. У кого кулька в цей момент в руках той вибуває. Так до тих пір, поки знову не залишиться по одному переможцю.
Між цими конкурсами проводяться додаткові - вішаються мішені у формі сердечок, все кидають в них дротики від дартсу, сердечка розбиті на сектори з номерами, у ведучого є список прогнозів на кожен номер.
Наступний конкурс - лопається кулька, всередині папірці з номерами. Якщо номери збіглися у хлопчика і дівчинки - ті повинні станцювати танець на вибір - швидкий чи повільний.
Після третього основного конкурсу проходить змагання між парами-переможцями. Це може бути якийсь жартівливий музичний конкурс - між парою затискається кулька, і пропонується танцювати, не тримаючись один за одного руками.
Мелодій має бути п'ять-шість, причому різних, повільні змінюють швидкі. Пара, яка довше за всіх не упустить кульку, стає переможцем вечірки. Їм надається право оголосити початок дискотеки. День Святого Валентина в школі триває!