Чому не можна святкувати 40 років?Як ви думаєте, чому не можна святкувати 40 років? В інтернеті можна знайти досить пояснень цьому. Ні одне з них не виправдовується офіційною церквою. Будь служитель церкви вам скаже, що це все забобони. Також як і «погані» прикмети не передавати нічого через поріг, повертатися з півдороги, не дарувати годинники, не їсти з ножа, не виносити сміття після заходу і дуже багато іншого. Різних забобонів сотні, знати їх всі просто неможливо. Тому і дотримуватися теж не вийде.
Різні люди по-різному ставляться до прикмет, поганим і хорошим. Хто-то в них взагалі не вірить. Інші не вірять, але намагаються не експериментувати. Треті вірять, але знаходять способи обійти заборони. Дуже небагато свято вірять у всі прикмети і строго дотримуються. Можливо, при цьому життя їм здається занадто складною і нецікавою.
Чому не можна святкувати 40 років?
Так чому ж не можна 40 років святкувати? Здавалося б, навпаки, ми намагаємося відзначати всі «круглі» дати. Так чому саме 40, а не 30 чи 60? І чому цю дату багато пов'язують зі смертю? Наприклад, є таке повір'я, що якщо відзначати 40 років, до 50 не доживеш.
Одні вважають, що ця ознака стосується тільки чоловіків, інші, навпаки, забороняють святкувати сорокаріччя жінкам. Часто жіночим «важким» віком вважається 53 роки. Цікаво, що здавна люди вірили цим прикметам. Як вони пояснювали?
У давнину рідкісний чоловік переживав поріг сорокаріччя. Тому цієї дати боялися. Сьогодні тривалість життя збільшилася вдвічі.
Вважається, що в сорок років чоловік переживає певний рубіж у своєму житті. У нього вже налагоджена життя, кар'єра. Йому хочеться щось змінити, відчути оновлення. І часто ці оновлення не на краще.
Саме число «40» дуже часто зустрічається в різних офіційних і неофіційних релігіях. Воно часто зустрічається і в культових навчаннях і в окультизмі. Наприклад, проведення Ісусом 40 днів у пустелі після хрещення. Або 40 поминальних днів після смерті людини. Навіть мандрування єврейського народу слідом за Мойсеєм по пустелі 40 років. Очищення жінки 40 днів після пологів і багато іншого.
Пов'язують це застереження і з впливом зірок на життя людини. Вважається, що в сорок років відбувається внутрішня трансформація в житті людини. Часто його життєва позиція докорінно змінюється. Деякі чекають змін з побоюванням, тому не відзначають 40 років. Часто серйозні зміни в житті асоціюються зі смертю. Адже вона вважається формою переходу в інший стан.
Є також думка, що якщо людина до сорока років не досяг певних позицій в життя, то тепер уже пізно. І з пишного святкування сорокаріччя може початися його шлях до смерті.
Причиною є і містичне пояснення цифри «40». Його використовують у різних магічних школах і в езотериці. Четвірка означає смерть. А ще в натальной карті приблизно в цьому віці починається зсув Урану, планети, яка може принести чималі зміни в житті.
Чомусь вважається, що в перехідному віці (в даному випадку до 40 років) організм чоловіка ослаблений, його аура нетривкою. Тому будь-недобре слово або просто заздрість можуть призвести до навроків або проблем.
Як зустріти сорокаріччя?
Навіть не вірячи у прикмети і забобони, ми намагаємося не ризикувати і не перевіряти на собі їх правдивість. Тому багато хто намагається «обдурити долю. Для цього можуть використовуватися різні способи.
Наприклад, можна відзначати зустріч не 40 років, а прощання з 39.
Є варіант відзначити ювілей в інший день. Адже досить часто ми переносимо на кінець тижня свято, що припадає на робочий день.
Можна відзначити його, приурочивши до іншої події. Наприклад, відзначити початок сезону полювання, грибного сезону, кінець зими або просто останню суботу на тижні. Був би привід зібратися з друзями і близькими. Хоча, можна і без приводу.
Запросіть друзів на звичайну вечірку. Можна навіть не говорити їм, що вона пов'язана з вашим ювілеєм. Адже друзі про цю дату не забудуть.
А можна просто скромно відзначити свято в колі сім'ї. А якщо душа вимагає розмаху, можна повеселитися в інший день і з іншого приводу.
Вважається, що прикмети не збудуться, якщо провести свято не вдома. Наприклад, виїхати на природу, якщо погода дозволяє. Відзначити день народження на дачі, в ресторані і т.д.
Що може статися, якщо 40 років відзначити?
Насправді, нічого не трапиться з вами, якщо ви самі не станете вірити в прикмети і забобони. Якщо вам судилося зламати ногу на наступний день після сорокаріччя, це станеться і без його святкування.
Часто причина всіх наших бід у самонавіянні. Нам давно твердить: думка матеріальна. Якщо ви чекаєте якогось підступу, він обов'язково відбудеться. Чим більше ви будете думати про невдачі, тим більше ймовірність, що вони відбудуться. Ми отримуємо те, у що віримо.
А ще є вислів: «усі хвороби з голови». Якщо ви будете шукати у себе симптоми різних хвороб, вони обов'язково з'являться. Просто не думайте про погане, і життя буде простий і веселою!
Так що ж нам пророкують подібні прикмети? Найважливіша причина, чому не можна відзначати 40 років - можливість не дожити до 50. Крім смерті прикмета передрікає хвороби, розлучення, втрата роботи, смерть близьких або їх хвороба.
Але ж всі ці нещастя може трапитися в будь-яку хвилину. І це ніяк не пов'язано з сорокаріччям. До речі, багато хвороби з'являються у людей після сорока років. Це зрозуміло, адже ми не молодшаємо з роками. Просто стежте за здоров'ям, ведіть здоровий спосіб життя.
Прикмети на день народження
Існує чимало прикмет і повір'їв, пов'язаних з іменинами.
Наприклад, під час святкування собака не може перебувати разом з гостями.
Чи іменини не повинні застати вас в дорозі.
Обов'язково на столі має бути торт зі свічками за кількістю років.
Не можна відзначати одночасно дні народження кількох людей.
Не можна передаровувати подарунки. Не можна також річ, яку купили собі, дарувати на день народження. В інший день можна.
Не святкуйте день народження в ресторані, де вчора були поминки.
Іменинник повинен бути в гарному настрої, від цього залежить весь наступний рік його життя.
Пам'ятайте, що віра в різні прикмети і забобони робить нас замкненими, позбавляє свободи вибору. Відзначати чи ні своє сорокаріччя - вирішувати вам. Важливо, щоб все було в міру. Інакше будь-яке свято може обернутися горем, незалежно від дати, цифр і прийме.