Бажаєте змінити старий унітаз? Ми підкажемо як.
Будуть потрібні матеріали та інструменти:
*Гумові рукавички губки, ганчірки
*Гайкові ключі і розвідний ключ
*Викрутка з т.зв. тріскачкою, ключ (шестигранник)
*Новий унітаз
*Кріплення для установки моноблока в санвузлі
*Антибактеріальний санітарний силікон
*Прокладки (резинові), з'єднання (гнучке) для під'єднання до загальної каналізації
*Бажання і прямі руки
1. Для початку перекрийте воду у санвузлі від вхідного вентиля до змивного бачка. Потім потрібно злити воду з нього. Якщо можна відкрийте верхню кришку зливного бачка, за допомогою губки спробуйте увібрати воду, що залишилася з дна. Але перш ніж приступати до роботи, постеліть рушник або ганчірку на підлогу поруч з унітазом для того, щоб поглинути залишкову воду після зняття старого зливного бачка.
2. Відкрутіть сам змивний бак. Спочатку від'єднайте шланг, що подає воду, далі відкрутіть кріплення бака, як правило, він прикручується просто, з допомогою великих болтів. Обережно викрутити згадані болти, ключем з набору інструментів ну і зовсім зніміть бачок зі старого унітазу. Відкрутіть шурупи або болти кріплення унітазу до підлоги за допомогою викрутки.
3. Трохи струсніть "поштовх" і поставте назад, після повільно і обережно підніміть, щоб вивільнити його під'єднання до каналізації ну і після цього повністю приберіть його. І ретельно очистіть від старої бруду.
4. Тепер настав момент перевірити і пролити водою стік в каналізаційну трубу, обов'язково це зробіть, щоб після зборки й установки нового моноблоку не довелося знову відкривати всі. Обов'язково використовуйте гумові рукавички. З'єднайте шлангом(м'яким) новенький бак для зливу води з вентилем подачі холодної води. І якщо старий затвердів, то неодмінно замініть його. Відразу переконайтеся, що фланець (гумовий), стыкующий унітаз із загальною каналізаційною трубою еластичний і міцний. Маститі майстри рекомендують, щоб цей елемент ви замінили новим.
5. Тепер розкрийте і роздивіться вміст пластикового пакетика. У комплекті з новим моноблоком ви повинні відшукати: пластикові дюбелі, гвинти (шестигранні), ущільнювальну шайбу. Перед установкою Вам краще переконатися, що болти (кріпильні) для нового моноблоку повністю збігаються зі старими отворами. Ну а якщо немає збігів, зверніть увагу на положення нових кріпильних отворів, читаючи креслення, для монтажу від підприємства виробника .
6. Розгляньте відстань від входу в загальну каналізацію, для встановлення унітазу. Воно в свою чергу має забезпечити вільне підключення отворів, через прокладку (гумовий). Необхідно зазначити, що великих відстаней потрібно застосувати гнучке з'єднання. Пам'ятайте перед самим підключенням до загальної каналізації необхідно змастити шайбу (ущільнювальну) додається пастою.
7. Просвердлите зазначені раніше діри під болти дрилем з перфоратором, вставивши свердло з победитом необхідного розміру.
8. Після продуйте від пилу і бруду нові отвори краще це зробити пилососом, і тепер поставте унітаз на місце.
9. При складанні бачка унітазу дуже уважно дотримуйтесь оригінальної інструкції від фірми постачальника.
10. Після цього намажте щіткою з силіконом антибактеріальним отвори для кріплення унітазу з моноблоком, а також нижню кромку унітазу, ще добре б додати це тільки що висвердлені в підлозі діри.
11. Надійно прикрутіть болти кріплення і, що важливо, не забувайте поставити шайби (захисні) пластикові.
12. Тепер про електриці якщо новий моноблок має електричну схему, то як ви розумієте, потрібно підвести живлення, неухильно дотримуючись техніки безпеки.
13. В кінці роботи заповніть порожнечі між підлогою і унітазом антибактеріальним санітарним силіконом. Притисніть. ( Антибактеріальний силікон повинен повністю затвердіти після закінчення трьох-чотирьох годин і до цієї пори не можна використовувати унітаз, щоб не порушувати цілісність швів, просто тому, що це перешкоджає потраплянню води на підлогу в туалеті і, що важливо не дає з'явитися цвілі, а також смердючого запаху .)