Як клеїти шпалери флізелінові шпалери

Ви вирішили обклеїти кімнату флізеліновимі шпалерами, але не знаєте як? Ми вам допоможемо.
Вивчаємо основи
Вирішивши клеїти бамбукові шпалери, врахуйте декілька аспектів. Обклеювання можна виробляти на самі різні поверхні : пористий бетон і ДСП, гіпсокартон і будь-який вид штукатурки, панелі з дерева і папір.
При цьому врахуйте, що фризелин досить тонкий матеріал, а тому основу, у більшості випадків, буде просвічувати через шпалери. Крім того, якщо ви не будете фарбувати наклеєні шпалери, простежте за тим, щоб стіна була рівномірно профарбована і гармоніювала з кольором шпалер.
Перед обклеюванням флізелінових шпалер, проведіть ретельне очищення стіни від фарби і старих шпалер, здійсните вирівнювання і загрунтуйте.
Однак флізелінові шпалери не тільки вимогливі до структури поверхні, але і дозволяють приховати всі дрібні нерівності і тріщини, причому, чим більше рельєф шпалер, тим більше істотні поверхні вони дозволяють приховати.
Як клеїти шпалери флізелінові шпалери

Зверніть увагу на вибір клею
Вирішивши провести обклеювання флізеліновимі шпалерами, врахуйте - для них потрібно лише спеціально призначений для цього клей. Зазначений клей гущі звичайного, а тому не просочує повністю шпалери і не жовтіє після висихання.
Приступайте до обклеювання
Отже, ви приступили до обклеювання флізеліновимі шпалерами.
Перш за все, пам'ятайте, що поклейка таких шпалер володіють своїми особливостями. Якими? Спробуємо розібратися.
По-перше , змащують клеєм стіни, а не самі шпалери. Таким чином, на обклеювання шпалерами йде в кілька разів менше клею, причому, сохне він значно швидше.
По-друге такі шпалери набагато міцніше паперових, а тому вони не порвуться, якщо виробляти обклеювання з рулону. Дана особливість позбавить вас від потреби в попередньому розкрої перед поклейкою шпалер, що істотно знижує час, витрачений на обклеювання.
Як клеїти шпалери флізелінові шпалери

Починаємо забарвлення
Після того, як будуть наклеєні шпалери, можна починати фарбування. Для чого? Нанесення фарби істотно збільшує довговічність шпалер і дає можливість різноманітити інтер'єр.
Використовуйте водно-дисперсійну або акрилову фарбу , причому, пам'ятайте - неякісні фарби не тільки знижують термін служби шпалер, але й можуть завдати істотної шкоди вашому здоров'ю.
Забарвлення шпалер здійснюється за допомогою валика або пульверизатора, причому, мінімальну кількість шарів має дорівнювати двом, а збільшення їх кількості дозволяє регулювати насиченість колірної палітри. Причому, при використанні якісних фарб можна виробляти забарвлення флізелінових шпалер до 10 разів, а також безперешкодно мити.