Стати предметом обожнювання для свого чоловіка і забути про ревнощі, бути завжди впевненою у своїй безумовній привабливості, попрощатися з «жіночими захворюваннями і отримати абсолютно нові відчуття від близькості - всіх цих «зайців» насправді можна вбити одним пострілом, зробити який зовсім нескладно.
Ви вже готові почути універсальний рецепт?
Що таке вумбилдинг і навіщо він потрібен: комплекс вправ для інтимних м язів

Мова йде про вумбилдинге - тренування вагінальних м'язів. За допомогою комплексу нескладних вправ, які не займуть багато часу, можна домогтися приголомшливого ефекту і назавжди змінити своє особисте життя в кращу сторону.
І поки інші розмірковують про фемінізм і про те, що чоловік повинен, а чого, навпаки, не повинен робити, неліниві і мудрі жінки - тренуються. Вумбилдинг в домашніх умовах - комплекс вправ, для виконання яких нічого особливого не знадобиться.

Що таке вумбилдинг і навіщо він потрібен


Вумбилдинг - це заняття щодо зміцнення і тренування вагінальних м'язів. Історія вумбилдинга йде глибоко в старовину, до мистецтва гейш, для яких таїнство любові було предметом вивчення та вдосконалення протягом усього життя. Сам термін з'явився відносно недавно, коли інтерес до стародавнього мистецтва відродився знову. «ВУМ» розшифровується як вагінально-керовані м'язи, а білдінг (відоме всім з бодібілдингу) - побудова, розвиток. За останні роки ці вправи встигли завоювати серця і уми багатьох жінок, і це анітрохи не дивно: адже користь від цих занять велика і незаперечна.

Чому це корисно?


  • Перш за все - заради власного задоволення. Накачані інтимні м'язи дозволяють відчувати неймовірні за своєю силою відчуття. Яскраві вагінальні оргазми - звичайна справа для тих, хто приділяє належну увагу тренувань, причому це, як правило, не залежить від сексуальних «суперздатностей» чоловіка.

  • Задоволення вашого чоловіка: вже після пари тижнів регулярних тренувань (набагато раніше, ніж ви) він обов'язково помітить і оцінить результати ваших старань.

  • Здоров'я: завдяки поліпшенню кровообігу стабілізується гормональний фон і нормалізується мікрофлора. Клімакс настане пізніше, а в похилому віці можна буде уникнути деяких досить делікатних фізіологічних проблем.

  • Безболісні пологи: чим більш треновані м'язи піхви, тим менше неприємних відчуттів при пологах.

  • Прощай, целюліт! Ці вправи дозволять також підкачати м'язи сідниць, стегон і живота.

  • Заняття вумбилдингом: протипоказання


    Ще одна приємна новина: протипоказань майже немає. Не можна тренуватися під час вагітності і при наявності запальних процесів. Так що перед початком тренувань варто відвідати свого гінеколога, щоб приступати до занять без сумнівів.

    Вумбилдинг: вправи в домашніх умовах


    При всій неймовірну користь від цих тренувань, нічого особливо складного в самих вправах немає. Щоб зайнятися вумбилдингом, вам не доведеться ходити в тренажерний зал і навіть не обов'язково купувати спеціальні пристосування (хоча вони могли б чимало допомогти справі). Виконувати ці вправи можна вдома вони не займуть багато часу.
    Вправа 1
    Вихідне положення - стоячи, ноги на ширині плечей і злегка зігнуті в колінах. Робимо глибокий вдих і так сильно, як це можливо, напружуємо сфінктер. Потім присідаємо, робимо видих і розслабляємо м'язи. Знову повертаємося у вихідне положення. Виконуйте цю вправу 4-5 хвилин
    Вправа 2
    Виконується лежачи на спині, ноги трохи зігнуті в колінах, стопи знаходяться на ширині плечей. Тепер піднімаємо і опускаємо таз, досить швидко і ритмічно - протягом двох-трьох хвилин. Почати можна з одного-двох підходів, а згодом довести їх кількість до п'яти.
    Вправа 3
    Робимо те ж саме, але стопи вже зімкнуті. Так буде важче, але ефективніше.

    Не відриваючись від справ


    Крім цих вправ, що вимагають відкласти справи і приділити собі та своєму тілу кілька хвилин, є інші, теж дуже дієві. Проте з їх допомогою можна тренувати інтимні м'язи в будь-який момент, займаючись своїми повсякденними справами. Або навіть здійснюючи поїздку в громадському транспорті. Вумбилдинг в домашніх умовах включає в себе вправи, абсолютно непомітні сторонньому оку.

    Для початку потрібно «почути» м'яз, яку ми будемо тренувати. Спробуйте зараз стиснути ті м'язи, які ви задіюєте, щоб утримати сечовипускання (коли до туалету далеченько). Відчули? Ось з ними і будемо працювати.
    Перша вправа - повільні стиснення. Повільно скорочуємо м'яз до упору - настільки, наскільки це можливо, - протягом 15-20 секунд і так само повільно відпускаємо. Виконуємо 4-5 разів
    Друга вправа - поетапно скорочувати м'язи. Спочатку зовсім трохи, потім сильніше і, нарешті, дуже сильно. На кожному етапі потрібно ненадовго зафіксувати рух і відчути його. Ця вправа також виконується в 4-5 підходів.
    Третя вправа - дуже швидко стискаємо і розслабляємо м'язи протягом 15-20 секунд. І його потрібно робити 4-5 разів.

    Обов'язково відпочивайте між вправами. Якщо ви тільки недавно приступили до занять, намагайтеся приділяти їм нехай зовсім небагато часу, але кожен день. З часом такі тренування ввійдуть у звичку, так і результати ви відчуєте - так що мотивації буде достатньо. Але на перші пару тижнів потрібно взяти в союзники самодисципліну - і все обов'язково вийде!