Як зареєструвати електронну пошту?

Поговоримо про електронну пошту. У більшості користувачів електронну скриньку вже є давно, та й не один, але є люди, які хочуть створити свою електронну пошту.



Реєстрація електронної поштової скриньки
Заводити краще безкоштовну електронну пошту, але є багато сервісів, які такі послуги надають за гроші, але немає сенсу за реєстрацію електронної пошти платити гроші. Зараз важко уявити користувача всесвітньої мережі, у якого б не було б електронного ящика. Наявність електронної скриньки не залежить від дальності знаходження вашого адресата, від відстаней між містами і робить зв'язок з оточуючими людьми швидкої і моментальної. Послуги пошти практично не потрібні при відправці електронних листів.


Будь-який користувач Інтернету не раз стикається з такою необхідністю зареєструвати електронну пошту. Без неї не можна увійти в соціальні мережі, не вийде зареєструватися на різних інтернет-сайтах. Багато ресурси дають можливість зареєструвати поштову скриньку безкоштовно. Найвідоміші це Google, портали Mail, Rambler, Яндекс.


Для цього вам знадобиться комп'ютер або мобільний телефон з підключенням до інтернету.
Відкриємо інтернет-браузер і в адресному рядку введемо адресу того сайту, де будемо реєструвати поштову скриньку. Знайдемо напис, яка пропонує зареєструватися, натиснемо на неї і перейдемо до сторінки з реєстраційною анкетою. Заповнимо всі пункти анкети, які нам пропонують. У таких анкетах однотипні питання на різних сайтах, потрібно вказати своє прізвище, ім'я, місто, країну і так далі.


Придумаємо запам'ятовується і незвичайне ім'я поштової скриньки, це буде логін для сайту. Він повинен поєднуватися з цифрами і латинськими літерами. Введемо придуманий логін в певну рядок і система сама визначить, унікальний логін чи ні. Якщо так, то продовжуємо реєстрацію. Якщо такий логін вже хтось вибрав, придумаємо інше ім'я. Якщо реєструємося на Рамблері або Mail, то спробуємо вибрати домен з великого списку, можливо якийсь логін буде вільний.


Придумаємо пароль, який складається з цифр, латинських букв, символів і їх поєднань. Система сповістить вас, надійний пароль обрано чи ні, повторно введемо його в рядку анкети для перевірки. Пароль має бути складним, щоб зловмисники не змогли його зламати. Букви в паролі використовуємо в різному регістрі. Запишемо готовий пароль і помістимо його в надійне місце, щоб його не втратити і не забути.


Повторимо пароль і введемо секретне питання, щоб у разі втрати можна було б відновити пароль і секретне питання запишемо відповідь. Переконаємося, що ми точно пам'ятаємо цю відповідь.


Зазначимо номер свого мобільного телефону. Якщо є інша електронна пошта, введемо її адресу в анкету. У разі необхідності, з вами зв'яжуться і вирішать проблеми, якщо вони виникнуть з вашим електронним ящиком. Виберемо секретне питання і відповімо на нього. Якщо на адресу мобільного прийде смс-повідомлення з кодом реєстрації, введемо цей код у відповідний рядок на сторінці.


Перевіримо дані, ознайомимося з угодою, введемо перевірочний код з картинки (капчу) і натискаємо кнопку реєстрації. Поштова скринька створений, ми потрапляємо в свій електронний ящик, користуємося ним, відправляємо листи і починаємо користуватися сервісом цієї електронної пошти.


Зареєструємо електронний ящик з красивим ім'ям і користуємося поштою в своє задоволення. Не забуваємо, що ніякий інтернет не замінить справжнє спілкування. До того ж потрібно дотримуватися етику електронної пошти і відповідати на листи. Той, з ким ви ведете листування, не знає, чи дійшло його лист, адже іноді пошта втрачається, до того ж потрібно дотримуватися елементарну ввічливість.