Як швидко заснути вночі?
Не можна переоцінити значення і важливість сну для організму. Він сприяє відпочинку мозку. Недосипання і безсоння ведуть до погіршення самопочуття, зниження імунітету і, як наслідок, хвороб. Сон впливає і на здоров'я шкіри. Недосип проявляється у вигляді мішків під очима і темних плям, в'ялої шкіри, порушення пігментації, появи прищів, більшої виразності зморшок. Іноді заснути швидко не виходить. Як же сприяти засипанню?
Способи швидко заснути вночі
  1. Рахунок. Найпоширеніший спосіб заснути - вважати овець. Або баранів. Або ще когось, хто вам подобається. Приготуйтеся рахувати до мільйона. Суть методу полягає в тому, що від монотонного повторюваного дії вам неодмінно захочеться спати.
    Провітрювання. Вкладайтеся спати в провітреному приміщенні. У мозок надходить більше кисню, що допоможе швидше заснути. З цією ж метою здійсніть прогулянку за пару годин до сну (в цей же час можна і провітрити квартиру). Ви і подихайте свіжим повітрям, і втомитеся від прогулянки.
    Читання. Почитайте на ніч праці Ніцше або Канта, книгу з марксистської ідеології або вищої фізики. Загалом, те, що вам здається нудним і нудним. Організм буде всіма силами намагатися уникнути такого заняття, і ви заснете.
    Розслаблення. Поніжтесь перед сном в теплій ванні, розведіть в ній морську сіль або влийте піни. Не поспішайте, розслабтеся. В такому стані перебазуйтеся на ліжко. Ось побачите - ви заснете швидко і міцно. Медитація теж сприяє розслабленню.
    Чай. Добре перед сном випити теплого молока або ромашковий чай. А ось щільно їсти не рекомендується. Одна справа з'їсти яблуко, інше - ситний пізню вечерю.
    Стрес. Постарайтеся відправлятися спати, закінчивши всі справи і владнавши всі конфлікти. Не продумуйте робочі моменти, лежачи в ліжку. Це напружить мозок і відверне вас від відпочинку. Уникайте емоційних перевантажень, не сваріться з близькими, не дивіться фільми жахів, не читайте трагічні книги. Краще зробити що-небудь приємне перед сном: подивитися фотографії, погладити кота, зробити маску для обличчя, зайнятися коханням. Вирушайте в ліжко в позитивному настрої.
    Режим. Лягайте спати щодня в заданий час і спите по 8 годин. Організм сам налаштуватися на сон у звичний час.
    Одяг. Приділіть увагу одязі. Кращий варіант - спати голяка, якщо вам незручно, то придбайте простору, не сковує рухів, піжаму.
    Ліжко. Подбайте про спальному місці. Зручне ліжко, ортопедичний матрац, відповідна за розміром подушка, приємне на дотик білизна забезпечать вам повноцінний відпочинок.
    Подразники. Виключіть яскраве світло і побічний шум.
    Ці методи вам не знадобляться, якщо ви гарненько втомитеся за день. Якісний і ефективний працю, а також інтенсивні фізичні навантаження під час заняття спортом, сприяють швидкому засипанню і міцному сну!