Давайте не будемо заглиблюватися в звичайні подробиці - протерти підлогу, пропилососити, зібрати пил з меблів - все це і так ясно.
Почнемо з підлоги. Для тих, у кого покладений паркет, паркетна дошка або ламінат, можемо порадити зробити натирання спеціальним воском. Це забезпечить зовсім інший, ошатний вигляд, приховає потертості або сколи. Якщо на підлозі плитка, то можна навіть оновити затірку між пластинами. Незважаючи на гадану складність, це зовсім не довгий процес, зате відразу додає відчуття свята.
Далі візьмемось за меблі. Чудовим рішенням буде
чищення диванів на дому , яку можна замовити, наприклад, на цьому сайті
. Вартістю і якістю послуг ви однозначно залишитеся задоволені. Дерев'яні меблі добре відполірувати за допомогою спеціального складу, що додасть чимало свіжості. Не забудьте також пройтися ганчіркою по меблевим стекол і дзеркал. Звідси плавно переходимо до вікон!
Вікна необхідно помити обов'язково, це очі вашого будинку, вони повинні бути широко відкриті. Якщо зовні помити проблематично, то ви можете звернутися до спеціальної служби. Якщо ваші вікна - пластикові або дерев'яні зі склопакетами, то в їх пристрої напевно є ущільнюючі резинки.Эти елементи хоча б раз на рік повинні бути змащені спеціальним складом, який дозволяє гумі не розсихатися під впливом спеки, морозу, вологи і ультрафіолету. Назва складу Ви можете уточнити у виробника ваших вікон. Механізми необхідно змастити, це забезпечить довгий і рівний хід.
Зсередини за красу відповідають штори. Ці пухнасті штуки найкраще поміняти на чисті, свежевистіранние. Якщо такої можливості немає - викликайте фахівця для чищення паром і хімією прямо на місці. Підвіконня раз на рік бажано підремонтувати, можливо - навіть пофарбувати. Знову ж таки, все залежить від матеріалу, з якого зроблені ваші вікна. З пластиковими нічого не треба робити, крім простої вологого прибирання.
Наступний важливий момент - пройтися вологою ганчіркою по стінах, якщо вони, звичайно, дозволяють таке ставлення зі своїм покриттям. Те ж саме відноситься і до стелі.
До речі, тут ми добираємося до люстр. Ці предмети гордості господарям необхідно акуратно розібрати на місці, щоб відокремити плафони. Зазвичай під струменем води їх вимити набагато легше, ніж "під куполом". Обов'язково подбайте про безпеку, адже люстра - електроприлад, до якого частіше всього підходить напруга в двісті двадцять вольт.
Сантехніку, звичайно ж, треба все ретельно "замочити" і почистити. Процес це тривалий і трудомісткий. Можливо, Вам буде зручніше викликати спеціаліста з клінінгової компанії, яка розбереться з вашими раковинами та ванними. До речі, труби зсередини теж бажано прочистити засобом для промивання труб. Повірте, навіть запах у вашій квартирі після такого прибирання зміниться.