Конкурси на новий рік 2015Веселі конкурси на новий рік
1. Спробуйте розважити гостей незвичайними, нестандартними привітаннями. Господар будинку виступає в ролі ведучого; він збирає навколо себе гостей і пропонує їм зіграти в «алфавіт». Суть гри полягає в тому, що кожен з гостей виголосив привітання, що починається з тієї чи іншої букви алфавіту: перший учасник - з першої, наступний - з другої, і так далі. Кожен гравець, який впорався із завданням, отримує нагороду у вигляді сувеніра, або частування. Особливо смішний гра стає тоді, коли черга доходить до рідкісних букв, придумати для яких вітання досить складно.
2. Відіграє група людей; ведучий стає в центр кола, гравці збираються навколо нього. Попередньо, в руки ведучого дається мішок, в який він поміщає різні предмети. Але, при цьому лише йому доступно і відомо вміст. Вміст мішка може бути будь-яким, головною умовою є лише нестандартність предметів і, по можливості, великі розміри.
3.Після того, як учасникам подається звуковий сигнал, вони починають рухатися по колу. Поки звучить мелодія, ведучий повинен передати мішок з подарунками одному з учасників. У свою чергу, отримавши мішок, учасник повинен передати його комусь іншому. Переможеним вважається той гравець, у чиїх руках опиниться мішок після завершення мелодії. Після цього, він повинен не дивлячись в мішок витягнути з нього один із предметів і, надівши її на себе, продовжити гру, але вже в якості ведучого. Таким чином, продовжуючи веселощі в новому вигляді, учасник намагається передати мішок одному з учасників, що залишилися, і так далі. Гра продовжиться до тих пір, поки в мішку взагалі не залишиться речей.
4. Для гри необхідно заздалегідь підготувати місце, виставивши в ряд стільці сидіннями в різні сторони. Гравці розсідаються по місцях, ведучий у цей час починає обходити їх; в руках він тримає посох. Завдання ведучого - намагатися вдарити кожного гравця посохом; і, якщо йому вдається зробити це, програв встає і йде за ним. З часом всі гравці шикуються за ведучим, і ходять за ним по всьому ігровому залі, повторюючи будь-яку траєкторію його шляху. Дочекавшись певного моменту, ведучий повинен двічі вдарити палицею об підлогу; за сигналом гравці повинні спрямуватися до стільців (а, основна складність цього буде полягати в тому, що стільці направлені в різні боки) і зайняти свої місця, намагаючись випередити один одного. Якщо ведучому вдається зайняти місце гравця, що він передає йому свій посох, і з цього моменту, провідним стає він.
5. Для гри вам знадобляться лижна палиця або будь-якої іншої довгий тонкий предмет, і фломастер. Прикріпіть фломастер до кінчика лижної палиці. Ведучий вибирає одного з гравців і де йому завдання намалювати на закріпленій на стіні ватмані або шматок шпалер який-небудь малюнок; чи написати оригінальне привітання присутніх. Поле цього, гості оцінюють швидкість і якість кожного зображення. Тим, хто впорається із завданням краще і якісніше всіх, видаються пам'ятні призи, подарунки та сувеніри.
6.Грає груп гостей; з їх числа обирається ведучий; він роздає учасникам картки, на яких написані різні, заготовлені заздалегідь питання. Гравці по черзі підходять до кондукторові, і відповідають на питання. По можливості, вони мають бути пов'язані з новорічною тематикою; наприклад - звичаями святкувати цей день в різних країнах світу, святковими повір'ями, історією свята. За правильну відповідь «кондуктор» компостує його квиток. Переможцем вважається той чоловік, в руках якого виявиться найбільша кількість прокомпостированных квитків.
Нові конкурси до нового року 2015

1. Враховуючи те, що покровителя наступаючого року є Водна Змія, веселі конкурси на новий рік, можна так чи інакше пов'язати саме з нею. До числа таких конкурсів відноситься «зміїний клубок». Ці конкурси для нового року, відповідає тематиці року, відмінно підійде для розігріву запрошених гостей. Візьміть як можна більше довгих смужок з паперу, напишіть на кожній з них назва певної частини тіла. Після чого поверніть всі папірці в клубок, або ж складіть їх в шапку.
Спочатку, до шапці або клубкові підходить одна пара учасників; вона виймає з шапки один папірець і, горнеться одне до одного тим частинами тіла, які вказані на ній. Після чого - їм належить дістати другий папірець, на якій буде вказано, куди доторкнутися до третього учасника. Третій учасник витягує папірець, на якій вказано місце, до якого належить доторкнутися до четвертого і так продовжується до тих пір, поки всі учасники не будуть задіяні в цій грі. Після закінчення розваги, його можна повторити, але вже помінявши гравців місцями, починаючи її з тих, хто вступав у гру останніми.
2. У грі «куди вкласти гроші» також беруть участь пари гравців. Гравці стають по двоє (бажано, щоб в одній парі стояли чоловік і жінка), відбувається вибір ведучого. Ведучий диктує умови, згідно з якими кожна пара отримує можливість відкрити в найкоротші терміни мережа банків, маючи при собі лише одну купюру, слушающую початковим внеском. В якості купюр можна використовувати звичайні папірці, або фантики; роль банків по ходу гри будуть виконувати кишені гравців, лацкани, і інші приховані від очей частини одягу. Кожна пара отримує велику кількість фантиків і намагається зробити максимальні внески, розкладаючи їх по фрагментах одягу, враховуючи те, що на кожен «банк» має припадати всього один «внесок». Після того, як «внески» внесені, ведучий дає команду в найкоротші терміни зняти вклади з партнерів, причому робити це необхідно з закритими очима. Особливістю гри є те, що в той час, поки одна людина зав'язує очі, інші учасники пар міняються місцями, а ні про що не догадывающиеся партнери починають «обшук». Дуже цікаво спостерігати за реакцією людей на виявлення обману ведучого.
3. У грі бере участь від 6 до 8 чоловік і ведучий. Він бере в руки газету, і скручує її в трубку - своєрідну «кийок». Учасники розподіляють між собою імена, що представляють собою найменування квітів, рослин, риб, птахів або тварин. Завдання ведучого і учасників при цьому - запам'ятати імена, взяті кожним з них. На початку гри, один з учасників голосно вимовляє ім'я одного з гравців, після чого ведучий повинен підбігти до нього, і вдарити його цієї самої кийком по голові або по колінах. Завдання гравець, чиє ім'я виголосили - встигнути викрикнути ім'я іншого учасника до того, як ведучий добіжить до нього. В цьому випадку - перейти на нього; врятувати себе від «покарання» він може таким же чином. Якщо ведучому вдається проявити хорошу швидкість реакції і випередити гравця, вони міняються місцями.
4. Гравці діляться на дві команди, після чого одна з них придумує слово, або відому крилату фразу. Після чого повідомляє її одному з членів команди суперників. Його завдання - пояснити учасникам своєї команди сенс почутого таким чином, щоб вони зрозуміли, про що йде мова. Цю гру можна з успіхом адаптувати під новорічну тематику, загадуючи слова, так чи інакше пов'язані з Новим Роком. В кінці гри, кількість розгаданих кожною командою слів підраховується, виявляється переможець.
Конкурси на новий рік для молоді

Конкурси на новий рік 20151«Утримай сніжинку». Ці конкурси для нового року для всіх, в них можуть брати участь необмежена кількість осіб, проте - заздалегідь подбайте про великій кількості заохочувальних призів для учасників. В кожному «раунді» гри (а їх може бути необмежена кількість) бере участь по два гравці. Кожен учасник отримує в своє розпорядження «сніжинку» її можна зробити їх паперу, серветки, вати або будь-якого іншого матеріалу. Після чого, ведучий підкидає сніжинки так, щоб вони опинилися в повітрі над кожним гравцем. Завдання учасників - зробити все можливе для того, щоб вона не впала на землю. Для цього, припустимо дути на неї; нагнітати потоки повітря руками. Дозволяється давати по кілька спроб кожному гравцеві на виконання завдання; в кінцевому підсумку переможець встановлюється по часу, якому сніжинка провела в повітрі. Цей конкурс можна провести як на інтерес, для підняття настрою присутніх, так і вибираючи в кожному раунді, а потім і у всій проведеної гри, переможця.
2«Розтопити крижинку». У грі бере участь необмежена кількість людина. На розсуд провідних, цей конкурс може проводитись як окремо, так і бути частиною цілісної конкурсної програми; в неї можна включити як частина присутніх на святі, так і всіх бажаючих. Кожен учасник отримує від ведучого згорток і установку не розкривати його до сигналу ведучого. Сам пакунок повинен являти собою шматочок льоду, загорнутий у серветку, або шматочок тканини. За сигналом ведучого, гравці розгортають пакунок і намагаються розтопити дану їм крижинку. У середину кожного контейнер повинен бути поміщений який-небудь предмет - це може бути бусинка, яскрава цукерка або ще що-небудь. Особливо оригінально виглядатимуть крижинки, заморожені у фігурних формах. Розтоплювати крижинки можна диханням, зігріваючи теплом свого тіла. Виграє конкурс той учасник, якому вдасться зробити це максимально швидко.
3«Желе і зубочистки». Кожен учасник конкурсу отримує тарілку желе і зубочистки, за допомогою яких він повинен у максимально короткий час з'їсти його. Для того, щоб учасники не забруднили одяг, їм необхідно попередньо видати серветки і рушники. Переможця можна виявити різними способами: в залежності від того, хто швидше впорається із заданою порцією желе, або, умовах обмеженого часу, - з'їсть більше за відведений період. Переможцю, за підсумками конкурсу видається заохочувальний приз. Інші ж учасники будуть напевно зрадіють можливістю доїсти залишки желе нормальними ложками.
4«Лабіринт». Влаштувати цей конкурс можна як будинок, так і на відкритому повітрі, а участь у ньому може необмежену кількість людина. Для початку, необхідно побудувати сам лабіринт - простягніть мотузки по квартирі, або місцевості, на території якої буде відбуватися дія, закріплюючи її на різних предметах меблів, гачки для одягу (на вулиці - за дерева, чагарники тощо). Гра вийде цікавіше, якщо самі гравці не буде мати можливості спостерігати за процесом його створення. Після того, як підготовчий етап буде завершено, Ви можете запускати по черзі в нього гостей. При бажанні, можна ускладнити гостю завдання, зав'язавши йому очі, щоб вибратися з лабіринту припадало на дотик. На шляху до фінішу учаснику можуть потрапляти різні пастки, або ж - подсказки4 вказувати шлях заблукалому мають право і гравці. В кінці шляху переможця може чекати цінний новорічний подарунок, або який-небудь інший сюрприз.
Конкурси для дорослих на новий рік

Конкурси на новий рік 2015
1.«Коломийки». Провести цей конкурс легко - досить лише запастися великою кількістю ключових слів для складання частівок. Учасники діляться на групи по 3-5 осіб, кожна з яких отримує завдання, яке повинна виконати за певний відрізок часу. Ведучий називає слово, з яким кожна з груп за сигналом ведучого придумує частівку. На виконання кожного завдання відводиться дві хвилини. Команда, яка не встигає придумати частівку, вибуває зі змагання. В результаті повинен залишитися лише один переможець, який встигає скласти максимальну кількість яскравих, незвичайних частівок. Якщо ж дізнатися переможця таким чином не вдається, його оберуть самі глядачі, орієнтуючись на свої симпатії до сповненим частушкам; не зайвим буде і врахування думки ведучого. Ведучим не слід боятися використовувати в якості ключових слів нестандартні і каверзні вираження. Це зробить гру ще різноманітніше і цікавіше. В якості подарунків можна використовувати як стандартні новорічні сюрпризи, так і цінні книги, словники та багато іншого.
2.«Рукавиці». Для участі у конкурсі необхідно вибрати кілька пар чоловіків і жінок. Для участі їм видається одна пара рукавиць, а також - по одному комплекту теплому одязі з великою кількістю ґудзиків. Один з членів пари одягає рукавички, інший - пальто. Учасник, на якого надіті рукавички, повинен в найкоротші терміни застебнути на одязі свого партнера всі ґудзики, не знімаючи їх. Після закінчення першого етапу конкурсу можна запропонувати учасникам помінятися місцями. Час виконання завдання засікається провідним, після чого результати порівнюються між собою. Пара, яка швидше впорається із завданням, отримує заслужену нагороду.
3.Для наступного конкурс необхідно буде взяти кілька газетних вирізок. Бажано, щоб вони були присвячені майбутньої новорічної тематики і були абсолютно не пов'язані між собою. Завдання учасників конкурсу - скласти з них зв'язний, максимально правдоподібний розповідь. Для того, щоб максимально ускладнити учасникам завдання, візьміть газетні статті з журналів, присвячених рукоділлю, полювання і рибальства, спорту, економіки. По можливості, вибирайте найбільш «незручні уривки, що включають в себе максимальну кількість специфічних термінів, слів та виразів. Можна також вибрати статті навмання. Вийшла історія повинна вийти осмисленої, зв'язковий, чіткою по структурі і по можливості, смішний. Саме ці критерії стануть основою для вибору найкращої історії; автор якої стане переможцем.
4.В цілому, схема проведення конкурсу повинна виглядати так: кожен учасник отримує пакет або файл з вирізками, а також все необхідне для роботи - ножиці, клей та аркуш чистого паперу. Вирізки необхідно підготувати заздалегідь - виріжте їх з періодичних видань, або роздрукуйте за допомогою принтера. Приблизно через півгодини можна запрошувати учасників для прочитання своїх творів. Приз отримують автори самих незвичайних, яскравих і нестандартних творів. Оцінювати роботи може як ведучий змагання, так і учасники інших команд. На різних етапах проходження конкурсу можна використовувати різноманітні слова-анлогизмы, вирізані і журналу або роздруковані на принтері. Не зайвим буде використання смішних слів, і застарілих і забутих на сьогоднішній день, або придуманих самими учасниками. Їх використання здатне надати тексту особливі відтінки, а заодно вимагатиме від учасників особливих умінь і навичок, щоб органічно вписати їх у текст.
Конкурси для дітей на новий рік

Конкурси на новий рік 2015
1.«Передуй кулька». Цей конкурс розрахований на дитячі ранки. Перед початком його проведення, поставте в середину кімнати невеликий, бажано прямокутний або квадратний стіл. У центр столу покладіть або зім'ятий аркуш паперу, або ватяну кульку, або невеликий легкий кулька для якоїсь гри. У цій грі можуть брати участь як пари дітей, так і дві команди. Вони встають на протилежні кінці столу. Їх завдання - перегнати кульку на територію команди суперника. Причому, кулька не можна чіпати руками; правилами гри дозволяється тільки дути на нього. Та команда або гравець, який зможе виконати завдання до відведеного часу якомога продуктивніше отримає заслужений приз.
2.«Дістань страва з борошна». Для проведення цього конкурсу можна використовувати як один столик для парної гри або ж почергової гри в команді. А також - розташувати кілька таких столиків для проведення масової одночасної гри. На кожен стіл слід поставити чашку, наповнену борошном. Вона повинна бути досить широкою, а ближче до її дна необхідно помістити цукерку, або яке-небудь інше новорічне частування. Від учасників потрібно дістати цукерку з ємностей, не користуючись при цьому руками і намагаючись не забруднити при цьому особа. Перемога дістається тій дитині, яка впорається із завданням за найкращий час. Аналогічним чином можна влаштувати командні ігри; також можна урізноманітнити конкурс, помістивши перед дитиною декілька ємностей з борошном, поставивши перед ним завдання «виловити» максимальну кількість предметів за встановлений час. Або замінити компоненти - пісок на воду, частування - на дрібні іграшки та сувеніри.
3.«Сніжний ком». Ведучий просить дітей стати в коло, після чого він дає в руки одному з учасників сніжок з вати або зім'ятою папери. Дитина передає його поруч стоящему.передача снєжка один одному відбувається до тих пір, поки звучить мелодія або діти читають спеціальний, приготований для конкурсу віршик. Той дитина, в руках якого виявиться сніжок, повинен виконати завдання, обране для нього провідним або іншими дітьми, після чого він виходить з кола, а ігор продовжується без нього. Гра продовжується до тих пір, поки в ній не залишиться двох-трьох дітей. Після чого, всі діти отримують подарунки.
4.Для наступної гри необхідно заздалегідь підготувати аркуші паперу, на яких будуть написані нові імена дітей-учасників (це можуть бути будь-які слова, так чи інакше пов'язані зі святкуванням Нового року або зимовим періодом). Після чого, вони складається в кілька разів і поміщаються у шапку. Учасники по черзі підходять до неї і дістають листівки; і зачитують «нові імена» вголос. Після чого, необхідно пояснити дітям правила гри: ведучий просить дітей запам'ятати свої «імена» і на всі питання, адресовані їм відповідати, використовуючи тільки їх. Причому, важливо уточнити, що діти не повинні вживати в мові справжні імена учасників, чи сміятися. Недотримання цього правила тягне за собою виведення дитини з гри. Після чого, конкурс триває з іншими гравцями. Виграє той, хто не тільки безпомилково відповість на всі питання, пов'язані з друзями, але і жодного разу не переплутає імена, а також збереже спокійний вираз обличчя і не засміється. Питання для гри необхідно продумати заздалегідь; вони повинні бути максимально різноманітними, незвичайними яскравими, і їх має накопичитися як можна більше. Характер питань може обмежуватись лише фантазією організаторів, але головною вимогою залишається лише те, що вони повинні викликати посмішку на дитячих обличчях. Після закінчення конкурсу дітей бажано нагородити заохочувальними призами. Ось і закінчилася добірка самих цікавих конкурсів, нові конкурси на новий рік можна і придумувати свої, імпровізувати, вносити корективи що б було цікаво всім гостям.
Смішне відео Новий рік у садку