Найдешевші телефониНезважаючи на те, що у великих містах зростає інтерес до дорогих і багатофункціональним мобільним пристроям, виробники не перестають випускати нові моделі бюджетних телефонів, які призначені для широких мас. Це продумане рішення, так як подібні пристрої були, є і будуть затребуваними по всьому світу. Вони займають міцні позиції. Це пояснюється наступними причинами. По-перше, мобільний телефон - ідеальний подарунок для тих, з ким ви хочете завжди бути на зв'язку. По-друге, найдешевший апарат - оптимальний варіант для дітей і літніх батьків, а також для розсіяних людей, які часто втрачають засіб зв'язку.
Навіщо потрібен найдешевший телефон?
Існує думка, що бюджетний телефон призначений для тих, хто не може купити більш дорогу модель. Найчастіше до цих категорій відносять молодих людей, працівників бюджетної сфери, літніх людей. На практиці деякі школи виглядають як салони стільникового зв'язку, в яких представлені новинки в області мобільних технологій. Вчителі слідом за учнями купують непогані моделі, щоб виглядати не гірше. Реальними споживачами найдешевших телефонів є цілком зрілі люди. При цьому покупці дорогого пристрою перешкоджає не ціна, а необхідність її вчинення. Для більшості людей цілком достатньо від апарату мінімуму функцій.
Дзвонити, обмінюватися повідомленнями при необхідності - це всі функції, якими користуються власники мобільників. Представнику середнього класу, яким немає необхідності виділятися з натовпу, найдешевший телефон цілком підійде. Серед таких моделей можна виділити кілька категорій: застарілі або колишні у вживанні, сучасні пристрої, концепт моделі.
Старі моделі телефонів
Це найменш затребувана категорія, що пов'язано з тим, що мало хто замислюється про придбання застарілої моделі. Якщо тільки як експонат для колекції або родичів у село, щоб забезпечити зв'язок з ними в екстрених випадках. Більш актуально придбання сучасного апарату, що вже був у вжитку, але за більш низьку ціну. У цьому питанні потрібно врахувати багато нюансів, і гарантію на такий телефон майже ніколи не отримаєш.
Однак деякі моделі можуть привернути увагу. Наприклад, Ericsson R520m, ціна якого становить близько вісімдесяти доларів. Це єдина модель в цій ціновій категорії, яка оснащена GPRS і Bluetooth. Крім цього, апарат був оснащений телефонною книгою більш ніж на п'ятсот контактів. Свого часу модель вважалася модною і сучасною. В даний час цей недорогий телефон цікавий більше як музейна цінність.
Сьогодні GPRS c Bluetooth перестали бути рідкістю, а ціна телефонів, що мають такі функції, знизилася більше ніж на триста доларів.
Недорогі сучасні телефони
Ця категорія представлена сучасними бюджетними апаратами, які дають своєму власнику необхідний набір функцій за мінімальну ціну. Найбільший інтерес представляють моделі, які мають параметри, що виділяють їх серед інших недорогих телефонів. Насамперед, це найдешевший телефон з кольоровим екраном. Знайти пристрій з монохромним дисплеєм вартістю дешевше ста доларів досить легко. Це може бути Alcatel OT320, Alcatel OT331, Fly S288, який вважається «самим тонким», Fly S1160, який виконаний у вигляді «розкладачки», Motorola C200, LG B1300.
Серед пристроїв, які мають кольоровий дисплей, конкурують Motorola C350, яка завоювала серця покупців, і Sendo S330, вартість якого становить приблизно сімдесят доларів. Крім простого кольорового дисплея і низької ціни, цього самого дешевого пристрою похвалитися нічим. Все досить просто і в межах необхідного. З нього можна дзвонити, писати повідомлення, кольоровий дисплей демонструє, що модель не найстаріша.
Особливо варто відзначити таку модель, як Motorola C550. Його вартість перевищує сто доларів, тим не менш, це самий дешевий мобільник з кольоровим дисплеєм і вбудованою камерою.
Найтоншим серед недорогих мобільників є Fly S688. Вони має товщиною всього 14 мм, поліфонічні мелодії, функцію гучного зв'язку, а також віддалене вимикання і пересилання непрочитаних повідомлень.
Незвичайно дешеві телефони
Найбільш цікавими та оригінальними недорогими телефонами є так звані одноразові мобільники. Ідея створення виникла кілька років тому і полягала в популяризації подібного засоби зв'язку і продажу його в супермаркетах, невеликих магазинів, автозаправних станціях та інших відвідуваних місцях. Ціна такого апарату - не більше сорока доларів. Він розрахований приблизно на шістдесят хвилин розмови, після чого його можна викинути або замінити на новий.
В подальшому на ринку були представлені такі одноразові моделі, як Consumer Electronic Show 2002, Hop On і яскраво червоний Cyclone від New Horizon Technologies. Крім цього, виробництвом таких пристроїв зайнялася компанія Telespree Communications. Всі зразки відрізняються закладеними хвилин ефірного часу, доступною ціною, привабливим і оригінальним дизайном, максимальної лаконічністю.
Великого поширення одноразові мобільні пристрої не отримали, та й питання в їх актуальності сумнівний. У разі необхідності за 60-80 доларів можна придбати звичайний стільниковий телефон, який підійде для здійснення дзвінків і порадує деякими додатковими можливостями.
Сьогодні мобільний телефон доступний абсолютній більшості людей, до того ж це необхідний атрибут для життя. Недорогі варіанти підійдуть тим, хто завжди хоче бути на зв'язку, але при цьому не бажає переплачувати за таку можливість. Також це ідеальне рішення для батьків, які звикли контролювати свою дитину. Мобільні телефони стають найбільш оптимальним варіантом гарного і корисного подарунка рідним і близьким.