Що відповісти на питання Як справиКожна людина багато разів в житті чує запитання, як справи. Частіше за все його задають, щоб почати розмову. І, як правило, відповідь досить банальний: добре чи нормально.

Відповіді на фразу Як справи
Ви особисто знаєте, як відповісти на це питання? В голову приходить всім відомі фрази: «поки не народила», «контора пише» і т. д. Але якщо заглянути в правила етикету, то все стає зрозумілим. Необхідно висловити подяку людині, який виявив до вас інтерес. Обмежтеся загальними фразами: «Все нормально», «Прекрасно», «Чудово». Не прийнято відповідати так, щоб відчувався негативний нахил - так ви акцентуєте увагу на своїх проблемах. Почувши «так собі», чоловік повинен дізнатися, чи може він вам допомогти. Питав він з ввічливості, і слухати, що сталося у вашому житті, у нього немає бажання. Якщо ви впевнені реакцій на інтерес співрозмовника, використовуйте універсальну фразу «Все добре».
Якщо мова йде про близьких і родичів, відбуватися загальними фразами немає необхідності. Вони зазвичай запитують не просто з цікавості. Але й занадто багато не варто розповідати. Якщо співрозмовнику цікаво, він сам поставить уточнюючі запитання.
Все частіше люди сьогодні знайомляться в інтернеті. Подібні спроби зазвичай починають з «Привіт, як справи?». Як правило, відповіді на цю фразу немає, і спілкування не виходить. Дівчатам зазвичай не подобаються такі повідомлення, тому вони їх ігнорують. Але іноді вони просто не знають, що написати. Правила етикету передбачають і таку ситуацію. Можна сказати «Все добре» і задати таке ж питання. Цього достатньо, щоб зав'язати розмову.
Повернемося до відомим полушутливым фразам. Якщо у вашому оточенні допускаються такі вирази, ви цілком можете оперувати ними. Небажано один відповідь використовувати часто, інакше ви уславитеся людиною, у якого погане почуття гумору. Очевидно, що такі фрази не доречні в спілкуванні з малознайомими, старшими за віком людьми. Вони можуть розцінити це як хамство. У таких ситуаціях слід відповідати ввічливо і стримано. Намагайтеся при цьому дивитися в очі людині. Посмішка доведе вашу прихильність і доброзичливість.
Відповіді можуть бути різними. Якщо ви хочете стати прекрасним співрозмовником, більше слухайте і менше говоріть. Особливе значення це набуває при спілкуванні з особами протилежної статі. Навіть таке звичайне початок розмови дозволить розвинути бесіду і надалі відносини. Тому якщо побачення починається саме з цієї фрази, відповідайте коротко і вибудовуйте тему щодо співрозмовника. Проявляйте зацікавленість, іноді вставляйте схвальні короткі фрази або вигуки. Така поведінка переконає співбесідника, що ви не лише вихована, але і розумний чоловік.
Часто буває так, що ми не дуже хочемо відповідати на питання, як справи. Але проявляйте терпіння до оточуючих, особливо до своїх близьких. Не ображайте їх грубими відповідями, навіть якщо у вас все погано. Рідним говорите правду, діліться жалем і радістю, адже їм дуже важливо знати, що з вами відбувається. Іншим відповідайте так, як хочете, але в будь-якому випадку будьте ввічливими.
Чому задають питання Як справи
Ця популярна і розхожа фраза знайома кожному. Вона дуже проста, але в більшості викликає розгубленість, що відповісти. Можливо, людина намагається зав'язати розмову чи йому справді цікаво, що відбувається у вашому житті. Відповісти можна, як завгодно. Головне - правильно оцінювати людину, яка цікавиться вашим станом. Можна обмежитися короткою фразою або викласти всі свої плани. Кожен розуміє це питання по-своєму і знаходить власний відповідь на нього. Багато чого залежить від настрою і ситуації.
У певних ситуаціях питання викликає роздратування. Все тому, що людину не цікавлять ваші справи, питання він задає по інерції. Тим не менш, ця фраза стала нормою етикету і вимагає конкретної відповіді: «Добре, дякую», «Нормально». Деякі відповідають «погано» і починається розмова. Інтерес до подій, що відбуваються у вашому житті - це можливість висловити людині свою участь, дружелюбність. Але якщо ви проявляєте його, будьте готові вислухати відповідь, яким би він не був.