Навіть проживаючи у великих містах нашої країни, вимогливому покупцеві не завжди вдається задовольнити свої бажання щодо тієї чи іншої сфери покупок. Природно, в першу чергу мова йде про прекрасних дам, які завжди прагнуть виглядати ідеально, але, на жаль, ринок пропонованої продукції часто залишає бажати кращого.
Ціни високі, вибір маленький, та хіба знайдеш стільки часу, щоб обійти всі магазини, торгові центри і бутіки в пошуках ідеального сукні?
Сучасний темп життя молодих і активних людей просто зашкалює, а значить кожна хвилина на вагу золота, але що ж робити, якщо хочеться добре виглядати, але при цьому уберегти себе від нескінченних поневірянь по довгих коридорах торговельних центрів?
Виявляється, рішення є, з'явилося воно відносно недавно в Україні та Росії, зате в світі існує вже понад 10 років, мало того, воно стрімко розвивається, прогресує і набирає нові обороти. Новим віянням електронної комерції стали шопінг клуби - сучасний формат торгівлі модним одягом, взуттям та іншими предметами побуту.
Що таке шопінг клуби, запитаєте ви, адже про такому цікавому напрямку широкій публіці відомо мало або зовсім недостатньо, щоб довіряти подібним. Якщо говорити примітивно - це магазин одягу або інших речей, у якому можна робити покупки, не виходячи за межі будинку або офісу. Швидко, зручно, а ще й, найчастіше, дуже вигідно!
Ви скажете, що хіба це новина? Онлайн-покупки відбуваються вже досить давно і активно, хіба є якісь відмінності? Виявляється, є, причому, найбільш важливі і цікаві для покупця.

Особливості шопінг клубів


Існують принципові відмінності між двома поняттями - інтернет-магазин і шопінг клуб. Останній, на відміну від інтернет-магазину, дозволяє купувати продукцію відомих світових і досить дорогих брендів за досить привабливими цінами.
Що таке шопінг клуб і чим він займається?

На сайті шопінг клубу щодня оновлюється інформація, проходять нові акції та системи знижок, які орієнтовані на певні бренди одягу, взуття чи інших аксесуарів.
Іноді такі знижки досягають 80%, що може бути дуже заманливо при покупці речей від таких світових брендів, як Gucci, Prada, Chanel і т.д. В акції можуть брати участь будь-які світові бренди, в тому числі, українські і російські, і навіть ті, які не знайти в продажу на території країни.
Шопінг-клуби мають принципово відмінну, від онлайн-магазинів, бізнес-модель: не володіючи насправді товарами, запропонованими на сайті, а тільки відомостями про них, вони продають їх покупцям в режимі онлайн.

Тут, по правді кажучи, є свої недоліки: доставка, найчастіше, тривала, так і інформація про конкретної речі може бути недостовірна. Іноді працює і інша система: товар вже знаходиться на складі в обмеженій кількості, що для покупця зручніше: він не ризикує, замовивши річ, дізнатися через час, що її вже немає в наявності.
З іншого боку, шопінг клуби, яким доводиться орендувати приміщення для складів, не мають можливості робити максимальні знижки на брендовий товар, адже їм ще і необхідно покрити витрати на власні витрати.

Але звідки такі знижки?


Як це працює? Ви, напевно, ставите питанням, яким чином, шопінг клуб примудряється продавати брендові і якісні речі за настільки низькими цінами? Адже ще вчора конкретне платтячко коштувало 2000 грн., а сьогодні всього 900! Хіба таке можливо? І, що найцікавіше, подібні знижки не є якимось сезонним явищем, як це буває у звичайних магазинах, там вони цілий рік!
Що таке шопінг клуб і чим він займається?

Вся справа в основних принципах роботи подібних клубів: по-перше, за рахунок того, що весь процес купівлі-продажу здійснюється онлайн, продавець суттєво економить на відсутності необхідності орендувати склади, наймати цілий штат співробітників і витрачатися на дорогі приміщення в центрі міста під симпатичні бутіки.
По-друге, шопінг клуби домовляються з конкретним брендом про продаж залишків товарів, які залишилися після останньої або попередньої колекції. Магазину вигідно продати відразу всі 10 курток, які залишилися від попередньої колекції, за зниженою ціною, а на виручені гроші, як можна швидше, закупити нову продукцію.
Вся біда стаціонарних магазинів в наступному: найчастіше вони обмежені купівельною спроможністю конкретного міста, а в шопінг кубі той же самий товар зможуть замовити практично з будь-якої, навіть самої віддаленої точки, світу.

По суті, шопінг клуби не є конкурентами для брендових магазинів, вони, свого роду, додатковий канал продажу і реалізації речей, які не вдалося продати стаціонарно. До речі, для того щоб скористатися послугами подібного сервісу, достатньо лише пройти безкоштовну реєстрацію на цьому сайті, все просто.

Шопінг клуби в Україні


Перший проект, подібний сучасним шопінг клубам, з'явився на початку 2000-х, у Франції, користуватися такими привілеями могли тільки VIP-клієнти самого засновника, француза Жака Антуана Граньє.
Що таке шопінг клуб і чим він займається?

Ідея подібного інтернет-підприємства виявилася неймовірно вдалою, рух поширилася по всьому світу і стало доступним для широких мас, а в 2009 році перші шопінг клуби були засновані і в Україні. Принципи все ті ж: безкоштовна реєстрація і безмежні можливості навіть для найвибагливіших покупців.
Що стосується безпеки дистанційної оплати товарів: можна навіть і не турбуватися, адже всі сайти клубів сертифіковані за спеціальною системою шифрування даних, яка забезпечує їх конфіденційність.
Спеціально для тих, хто поки що не навчився довіряти подібним системам, існує можливість оплати товару по факту його наявності, тобто після доставки прямо в руки.