Якщо хочеться змінити роботу, але страшно?


Щось поміняти в житті нам не дозволяє страх вийти зі звичного кола життя - з «зони комфорту». Але здорова психіка і насичене емоційне життя можливі, лише коли ви час від часу виходьте зі своєї «зони комфорту» і пробуєте нове. Це як відкрити нову двері: що чекає за нею? Невідомо. Краще це чи гірше, що станеться, що доведеться робити, чому навчитися, що подолати От страх невідомості і зупиняє. А боротися з ним можна тільки правильними й активними діями.
Вивчіть ринок праці - скільки ви «стоїте», якими навичками повинні володіти. Вивчіть сучасні вимоги до написання резюме та проходження співбесід, попросіть фахівця рекрутингового агентства (де підбирають співробітників для фірм за гроші) оцінити вас, розповісти про становище на ринку праці та про те, на які вакансії і яку зарплату ви зможете розраховувати. І після такої грунтовної підготовки - в бій!
Правила безцінного працівника:
  • При скороченні звільняють насамперед «баласт» - найменш корисних і лояльних до фірмі співробітників. Значить вам треба стати максимально корисним.

  • Беріть на себе всю відповідальність. Як тільки виник робочий питання, що висить у повітрі, - запропонуйте зайнятися їм і проконтролювати його.

  • На роботі працюйте, а не витрачайте час на нескінченні перекури і спілкування за чашкою кави.

  • Любите свою роботу і підсилюйте професіоналізм. Цікавтеся своєю професією і привносити нові ідеї в роботу компанії. Нехай керівництво зрозуміє, що ви - двигун розвитку фірми.

  • Працюйте на результат. Скажіть, що ви не просто займетеся проектом, а гарантуєте його відмінний результат. Тільки підійдіть до справи з розумом - плануйте час, щоб встигнути.

  • І тоді з кожним днем ви будете ставати все більш цінним працівником. І приємна зміна робочого місця загрожує вам тільки в разі просування по службі!