Але, нове століття диктує свої правила, і сьогодні в бізнесі професійної етики приділяється величезне значення. Часом, саме цей аспект відіграє вирішальну роль при укладенні угод, тому кожен, хто хоче досягти успіхів у бізнесі (в якості його власника або найманого працівника), повинен приділити вивченню етики ділового спілкування величезну увагу, вивчивши напам'ять усі тонкощі вибудовування відносин у цій сфері.
По-перше, потрібно знати загальноприйняті правила етикету і доброго тону, оскільки один невірний крок, особливо, допущений на зустрічі міжнародного рівня, може стати кроком у прірву, з якої вибратися буде неможливо. До речі, це відноситься не тільки до представників керівної ланки, але і до простих менеджерам, оскільки часто саме цей фактор формує імідж організації і сприяє створенню її репутації.
Але психологія ділових відносин включає кілька пунктів, які зобов'язаний виконувати кожен учасник бізнес-діяльності - від кур'єра до генерального директора. До них слід віднести:
Як бачите, психологія ділових відносин відіграє одну з ключових ролей у діяльності кожної компанії. Щоб досягти успіху, крім професійних знань, необхідно бути пунктуальним, стриманим, вміти вислухати співрозмовника, правильно одягнутися і висловити свої думки, також потрібно знати основні вимоги загального та професійного етикету. Якщо вся команда працює, як один згуртований організм і дотримується корпоративну етику, досягти успіху набагато простіше.