Ведення сімейного бюджету

Витрачайте адекватно


Навіть самі розумні, освічені і психологічно розвинені жінки не можуть встояти проти зайвої сумки або пари туфель. А деякі чоловіки не можуть відмовити собі в покупці нового високошвидкісного ноутбука або крутих індивідуальних широкоформатних шпалер для робочого столу. Коли у вас є кошти на купівлю речі, але ви приховуєте її придбання тому, що він просто не зрозуміє марнотратства, - це одне. Але коли вам доводиться позичати гроші або влізати в кредит, щоб купити щось, - краще поставте свого партнера до відома про це. По-перше, так ви збережете довіру. А по-друге, можливо, для нього це буде стимулом спробувати заробляти більше.

Ведення сімейного бюджету: порівняйте підходи до витрат


Хтось-природжений марнотрат, а кому-то з дитинства вселили, що потрібно купувати тільки ту річ, у подарунок до якої з 70%-ою знижкою додається ще одна. Наш підхід до грошей так само, як і до відносин, часто закладається ще з раннього віку, в родині, тому змінити його вкрай непросто.
Ведення сімейного бюджету
Задайте бойфренду питання: «Що для тебе багатство?» «Як ти ставишся до кредитів?», «Як розпоряджалися грошима твої батьки?», щоб дізнатися його фінансову передісторію. Тільки пам'ятайте, що тут немає «правильної» і «неправильної» позиції. Шукайте компроміс, замість того, щоб судити.

Розділяйте гроші і емоції


Якщо ви постійно сваритеся з-за однієї і тієї ж фінансової проблеми, це привід пошукати причини конфлікту дещо глибше. Перевести свою незадоволеність у грошовий вимір найпростіше, і ми часто несвідомо це робимо. Подумайте: можливо, напруга в парі виникає з-за того, що вам здається, ніби вас недооцінюють? Чи вам не вистачає турботи і уваги? Коли в емоційному і в плані відносини близькі до ідеалу, ми зазвичай закриваємо очі на фінансові негаразди.
Тепер ви знаєте все про ведення сімейного бюджету .