Як взяти іпотеку молодій сім ї
Більшість молодих сімей відчувають сильну потребу в придбання власного житла. Однак не всі мають можливість придбати квартиру, і повністю розплатиться з нею. З цих причин сьогодні великий попит на іпотечні програми.
Як взяти іпотеку молодій сім'ї?

Програма іпотеки "Молода сім'я" від Ощадбанку.
Така програма поширюється на молоді пари, які офіційно перебувають у шлюбі, так само потрібно, щоб подружжю було менше 35 років.
Порівнюючи пропозиції інших банків, "Молода сім'я" від Ощадбанку пропонує мінімальний початковий внесок. А також є можливість відстрочки на час будівництва, або при народженні дитини. При оформленні кредиту та розрахунків враховуються доходи не тільки молодих, але і їх батьків.
Програма "Іпотека і материнський капітал" від банку ВТБ24
За цією програмою молоді сім'ї можуть отримати іпотеку без початкового внеску, використовуючи замість нього кошти матеріального капіталу.
Програма РФ "Житло" передбачає спеціальну підпрограму, під назвою "Забезпечення житлом молодих сімей".
Програма допомагає молодим людям, які потребують поліпшення житлових умов.
Як влаштована програма? Держава пропонує соціальні виплати, з допомогою яких створює умови для купівлі житла. Таким чином, молоді отримують можливість оформити іпотеку.
Хто може брати участь і як взяти іпотеку молодим сім'ям? В першу чергу, це має бути молода сім'я, вік кожного не повинен перевищувати 35 років, або це може бути не повна сім'я, що складається з одного батька у віці до 35 років з одним і більше дитиною.
Трапляється, коли члени сім'ї мають прописку в різних будинках або володіють певною частиною власності. В такому випадку всі ці площі складаються, щоб дізнатися, чи потребує ця сім'я поліпшення житлових умов. Часто трапляється, коли держава не визнає сім'ю потребує, так як хтось із подружжя має частки житлової площі в інших квартирах. Якщо сім'я підтвердить те, що вона дійсно потребує, тоді вона надає доходи або наявність коштів, якими вона може оплатити житло в тому розмірі, в якому не покриваються соціальною виплатою. Додатковими засобами може виступити материнський капітал.
Застосування соціальної виплати:
- для покупки квартири;
- для будівництва будинку;
- як первісний внесок при отриманні іпотеки.
Соціальна виплата включає в себе 30% вартості квартири для сімей, які не мають дітей, і 35% для сімей з дітьми та не повних сімей з дітьми.
Якщо сім'я вирішила прийняти цю програму, тоді їй потрібно подати заяву та документи в органи місцевого управління. Протягом 10 після подачі документів буде прийнято рішення підтвердження прав сім'ї на участь у даній програмі.
Сім'я отримує відповідь лист. Потім їй необхідно чекати, коли виділять кошти з бюджету, і тільки потім їм видається свідоцтво про право на соціальну виплату. Свідоцтво дійсне протягом 9 місяців. Після отримання, його необхідно негайно здати до банку, в якому родина збирається отримати кредит.
Нерухомість, придбана за цією програмою, оформляється на обох подружжя. Родина має право на участь у програмі «Забезпечення житлом молодих сімей» тільки один раз. Якщо трапилося так, що сім'я з якихось причин, отримала свідоцтво і не скористалася ним, то подальшу участь у програмі можливо тільки на загальних умовах.