Термін доставки автомобіля з обіцяних півтора місяців може перетворитися на піврічний очікування і може трапитися так, що навіть у цьому випадку договір купівлі-продажу продовжує діяти, і ви не можете його розірвати, а змушені чекати. Тому уважно прочитайте, при яких умовах і на який час доставки може бути відкладена. Кілька разів перевірте, чи сходяться слова продавця і написане в договорі, і тільки після цього підписуйте.
Також, якщо автомобіль знаходиться у наявності, перевірте, щоб всі технічні характеристики і опис автомобіля відповідали тому, що ви вибрали. Це номер кузова, колір, марка, модель, рік випуску, щоб не підписати договір купівлі-продажу зовсім на інший автомобіль. Також перевірте відповідність кольору і номери кузова в довідці-рахунку на автомобіль. Якщо вартість автомобіля виражена в умовних одиницях, то слід пам'ятати, що звичайний відсоток конвертації валюти це - 15%. Це теж повинно знайти своє відображення в договорі купівлі-продажу транспортного засобу. До речі, найчастіше, «домовившись» з менеджером цей відсоток вдається знизити.
Поставити новенький авто на облік в ДАІ можна самостійно, або доплативши при придбанні в автосалоні - доручити цю процедуру працівникам, які, взявши на себе турботи по оформленню, збережуть ваш час і нерви - і ви виїдете з автосалону, вже маючи на руках з номерними знаками та технічним паспортом. Також, в більшості автосалонів є можливість застрахувати автомобіль, правда вибір компаній буде набагато вужче, ніж за межами салону, але якщо умови страховки, як і сама компанія, вас влаштовує, немає ніякого сенсу шукати іншу страхову компанію.