Як зняти нарощені нігті в домашніх умовах, основні секрети

Іноді жінки нарікають на те, що після видалення нарощених нігтів їх рідні нігті мають поганий вигляд, стають ламкими і тонкими. Але часто причиною цього є не нарощування нігтів, а неправильне їх зняття і неправильний подальший догляд. Багато представниць прекрасної половини людства просто економлять на відвідуванні салону, вважаючи за краще знімати нарощені нігті самі вдома, застосовуючи різні засоби. Зрештою, вони спотворюють свої рідні нігті всякими пиляннями, щипцями та іншими непризначеними для цієї справи інструментами.
У цій статті ми поговоримо про те, як зняти нарощені нігті в домашніх умовах, щоб процедура пройшла безболісно й ефективно. Крім того ми відкриємо деякі секрети догляду за нігтями після видалення нарощених нігтів.
Як зняти акрилові нігті в домашніх умовах
Видаліть манікюрними щипцями виступаючу область нігтя: обережно зріжте ніготь, але не під корінь, щоб не зачепити шкіру під нігтем. Після цього видаліть залишки нарощених акрилових нігтів, використовуючи ацетон. Природно ацетон шкідливий для здоров'я і в спеціалізованих салонах акрил знімається за допомогою спеціального розчинника, але це більш прийнятний метод зняття акрилових нігтів, ніж інші методи «здирання» акрилу. Але сьогодні є можливість придбати цей розчинник в салонах або в спеціалізованих магазинах.
Знімаючи нарощені акрилові нігті, обов'язково дотримуйтесь необхідних заходів захисту від попадання в організм парів ацетону та інших хімічних сполук.
Добре змочіть ватяний диск, прикладіть його до нігтьової пластини, а зверху замотайте його фольгою. Обробіть цим способом пальці на руках і залиште нарощені нігті розм'якшуватися протягом десяти хвилин, потім зніміть розм'якшений акрил, застосовуючи пилку з м'якою абразивністю.
Як зняти гелеві нігті в домашніх умовах
Видалення гелевих нігтів потрібно починати таким же чином, як і зняття акрилових: обріжте виступаючу частину нігтя. На цьому моменті схожість завершується, так як гель на штучних нігтях не розм'якшується ацетоном і його потрібно акуратно знімати з нігтьової пластини. Для цього вам буде потрібно пилочка для спилювання штучного матеріалу. Її абразивність повинна бути близько 100-150 грит. Придбавши таку пилку, ви зможете ефективно, один за іншим шаром, зняти гелеві нігті хвилин за двадцять, не пошкодивши свої власні нігті. Не поспішайте при зняття гелевих нарощених нігтів, так ви максимально збережете нігті.
Догляд за натуральними нігтями після зняття штучних нігтів
Але як дбайливо ви б не здійснювали зняття штучних нігтів, ваші натуральні нігті будуть вимагати підвищену турботу до себе. В салоні в цьому випадку застосовують живильні масла, але вдома відмінно підійдуть і інші види натуральних рослинних олій: це може бути оливкова, соняшникова або інше масло.
Рецепт догляду після видалення нарощених нігтів наступний: підігрійте манікюрна масло і здійсните легкий масаж нігтів. Потім відполіруйте нігтьову пластину з допомогою замшевого полірувальника, але якщо такого у вас немає, то можна застосувати клапоть щільною замші. Це робиться не тільки, щоб надати нігтям блиск і доглянутий вигляд, а й щоб оберегти їх від розшаровування. Вищевказані методи краще проводити і за тими нігтями, які не піддавалися нарощування.
Пам'ятайте про те, що потрібно використовувати живильні креми для нігтів, робити компреси і спеціальні ванночки. Крім того, використовуйте зміцнюють лаки для активізації росту та захисту нігтьової пластини від механічних пошкоджень і впливу навколишнього середовища.