Відтінкові бальзами для волоссяВідтіночний бальзам - це засіб, що надає волоссю певний відтінок. Відмінність бальзаму від фарби в тому, що колір, отриманий після застосування бальзаму, недовговічний, і незабаром змивається. Але перевага бальзаму перед фарбою - це те, що він благотворно впливає на волосся і не шкодить шкірі і волоссю за допомогою аміаку і окислювача.
Як діють відтінкові бальзами
Барвний пігмент засобів бальзаму не просочується у внутрішню систему волосся, а покриває тільки зовнішній шар волосяного стрижня, обволікає лусочки волоса. Таким чином, структура волосся не піддається руйнівному хімічного впливу і при бажанні шевелюрі можна повернути її природний колір.
Які відтінкові бальзами вибрати
При самостійному фарбуванні блондинкам варто зупинити свій вибір на попелястих, медових, перлинних і золотистих відтінках бальзамів для волосся. Вибираючи більш насичений і темний колір, жінки зі світлим волоссям варто порадитися з перукарем.
При різкому переході від яскравого блонда до темного кольору волосся результат фарбування може сильно розчарувати, тому що забарвлює пігмент бальзаму може покрити волосся нерівномірно, залишаючи на них плями.
Золотистий колір після фарбування стати рудим, а попелястий відтінок може придбати синій або зелений відлив. При фарбуванні у рудий відтінок слід проявити обережність, тому що на світлому волоссі рудий відтінок здатний перетворитися в морквяний колір.
Але при вдалому фарбуванні відтінок на волоссі блондинок буде більш насиченим і яскравим, ніж на головах темноволосих жінок.
Шатенкам і брюнеткам набагато простіше підібрати для себе відтінкові кошти, тому що вони можуть сміливо використовувати всі відтінки шоколаду, колір каштана, баклажана і всі відтінки рудого і кавового квітів.
Як правильно користуватися відтіночними бальзамами
В упаковці з забарвлюючим відтіночним засобом завжди є інструкція, яка допоможе розібратися з алгоритмом процедури. Щоб у результаті вийшов потрібний відтінок, рекомендується слідувати простим правилам використання відтінкових бальзамів:
перш ніж наносити його потрібно вимити шампунем волосся;
наносити відтінкові засіб потрібно на вологі волосся;
працювати з фарбувальною засобом слід в рукавицях;
засіб потрібно видавлювати з тюбика невеликими порціями і акуратно нанести на пасма по всій довжині волосся;
щоб досягти кращого результату, після застосування засобів бальзаму надіньте на волосся шапочку;
відтінкові бальзами не можна змивати шампунем, волосся потрібно ретельно прополоскати під теплою проточною водою;
щоб вийшов багатий насичений відтінок, потрібно використовувати нерозбавлений відтіночний бальзам;
щоб надати волоссю всього лише легкий відтінок, бальзам потрібно розбавити водою або шампунем;
не варто залишати відтінкові засіб на волоссі довше 40 хвилин, але для отримання результату бальзам повинен впливати на волосся не менше 20-ти хвилин;
обполіскуйте волосся до тих пір, поки вода не перестане забарвлюватися, щоб сліди бальзаму не виявити потім на рушник або подушці.

Ці правила прості і нескладні, але все-таки не варто нехтувати вивченням інструкції перед застосуванням засобів бальзаму.
Особливості відтінкових бальзамів для волосся
Відтінкові бальзами в собі містять компоненти, що запобігають шкідливий вплив ультрафіолету на волосся. Крім того в складі багатьох відтінкових бальзамів є речовини, які доглядають за волоссям, роблять їх міцними, слухняними і блискучими.
Якщо у вас прояснені волосся з жовтим відтінком, то наблизити колір волосся до гарного кольору блонд не проблема. Досить додати кілька крапель бальзаму попелястого відтінку в шампунь перед миттям голови. Робити це рекомендується раз на тиждень, щоб результат зберігався надовго.
Якщо вас не влаштовує отриманий відтінок волосся, то часте миття голови незабаром знову поверне волоссю їх природний колір.
Якщо результат вас влаштував, то для підтримки потрібного відтінку, слід періодично застосовувати бальзам по мірі того, як швидко змивається відтінок.
Відтіночний бальзам легко змивається, тому довговолосі жінки, які потрапили під дощ, ризикують опинитися в одязі з плямами від бальзаму. Не варто забувати про це, перебуваючи з непокритою головою під снігом чи дощем.