Технологія нарощування нігтівДля правильного і красивого нарощування нігтів гелем, ви обов'язково повинні знати технологію та правила цієї тонкої процедури. Так як неправильне нарощування нігтів веде за собою відшарування гелю, з-за чого між ним і нігтем утворюється простір, а відбувається ця неприємність через поганий шліфування нігтя.
Поради щодо технології нарощування нігтів гелем
Перед тим як почати нарощування нігтів гелем, вам необхідно скористатися деякими порадами, без виконання яких нарощування може не вийти.
Порада №1: Вибравши для себе день нарощування нігтів гелем, ви не повинні в ці 24 години користуватися зволожуючими або живильними кремами, тобто про крем бажано забути взагалі, так як не всі речовини знаходяться в неме вбираються в клітини шкіри. Ті, які не вбралися, через деякий час почнуть виштовхувати назовні, і тому між гелем і нігтем відразу з'явиться повітря або простір.

Порада №2:
Перед тим як почати процедуру нарощування нігтів гелем, необхідно позбутися від кутикули і ретельно очистити область навколо неї.

Порада №3:
Гелиевое нарощування нігтів не робиться під час менструального циклу, а також за кілька днів до його початку, так як шкіра в ці дні особливо чутлива

Порада№4:
Гелиевое нарощування нігтів не здійснюється, якщо ви вживаєте антибіотики, гормональні препарати і під час вагітності. Ці чинники можуть спровокувати відшарування гелю, але це все індивідуально.
Технологія підготовки нігтя перед нарощуванням
Перед початком нарощування нігті необхідно ретельно підготувати, тобто відшліфувати так, щоб на нігтях не залишилося блискучих місць, особливо біля кутикули. Вся ця процедура повинна відбуватися ніжно і м'яко, щоб нігтьова пластина сильно не травмувалася, тому на пилку під час шліфування не потрібно натискати. Нігті в області кутикули легко деформуються, так як саме в цій області вони дуже чутливі. Якщо після шліфування ваші нігті почали відшаровуватися, то їх потрібно акуратно зрізати.
Після шліфування до нігтьової пластини руками чи іншими предметами крім спеціальної щіточки для зняття пилу доторкатися не рекомендується. Пам'ятайте, що нігті не можна шліфувати круговими рухами.
Пам'ятайте, чим довші нігті, тим швидше вони можуть зламатися і довжина нарощених нігтів не повинна перевищувати довжину нігтьового ложа.
Не кожну дівчину і жінку природа нагородила довгими і міцними нігтями, але кожна жінка цього хоче, так молоді люди практично відразу звертають увагу на руки, тобто, в якому стані знаходяться руки вподобаної дівчини. Тому дівчата цю проблему вирішують за допомогою гелевого нарощування.
Рушайте в спеціалізований салон краси за професійною консультацією з приводу гелевого нарощування нігтів. Там вам розкажуть, як ваші нігті можна зробити довгими і сильними.
Технологія нарощування нігтів
Гелеве нарощування нігтів - це збільшення і зміна форми нігтів, за рахунок нанесення на них штучних матеріалів. Вони міцні, виглядають природно, надаючи нігтьовій пластині красиву форму. Гелиевое нарощування проводиться кількома способами: на формах і типсах.
Якщо на вашій нігтьовій пластині є хоча б трохи вільного місця, під яку можна вставити форму, то на таких нігтях можна робити нарощування на формі. Таким чином, ця форма продовжить натуральну пластину, а після вона покривається гелем.
Типсами називають величезні штучні нігті, які клеяться на більшу частину свого натурального нігтя. Потім також як і на форму зверху наноситься спеціальний гель.
Перше нарощування нігтів не повинно перевищувати 0,5 сантиметра. З часом нігті будуть рости, тому вам необхідно два рази на місяць робити їх корекцію.
Нарощування гелем
В принципі гелеве нарощування, вважається зовсім не складною процедурою, так як спеціаліст з манікюру та гелиевому нарощування нігтів бере тоненький пензлик, набирає їй гель, а потім потроху наносить на нігті. Далі необхідна спеціальна ультрафіолетова лампа, яку потрібно всього лише на кілька хвилин вставити руки. Ця лампа призначена для швидкого застигання гелю, а також для профілактики грибкових захворювань нігтів. Для більшої міцності і впевненості ця процедура повторюється ще кілька разів. Після застигання останнього шару гелю, можна приступати до формування нігтя, тобто пора йому надати довжину і форму. Ця процедура може тривати більше двох годин часу.
Гелеве нарощування нігтів красиво і довговічно, але у них є кілька недоліків. Застиглий гель можна видалити тільки після тривалого спилювання, яке шкодить нігтьовій пластині. А також якщо ваш ніготь лопнув або зламався, то його відремонтувати ні як не вийде, його доведеться спилювати, а потім нарощувати заново абсолютно новий.
Правильне поводження з гелевими нігтями
Гелеві нігті без корекції можуть протриматися близько двох місяців. Тому людям з нарощеними нігтями необхідно слідувати деяким правилам: намагайтеся не вдарятися нігтями про тверді поверхні, так як після такого удару нігті можуть просто відлетіти. Закриваючи двері автомобіля, стежте, щоб вона закрилася без ваших нігтів. Маючи гелієві нігті, не відкривайте жерстяні банки.
В той момент, коли ви наростили нігті вам необхідно приймати: кальцій і різні вітаміни, які допоможуть натуральним нігтям зміцнитися, так як вони під гелем стали тонше і звичайно м'якше.
Вибираючи майстра з нарощування нігтів, не економте, так як економія в подальшому може відбитися на здоров'я ваших нігтів.