Нарощування нігтів в домашніх умовах: поради та рекомендації фахівців
На сьогоднішній день нарощування нігтів стає все більш популярним, тому що така процедура значно полегшує догляд за нігтями. Ця справжня знахідка для тих дівчат, які ніяк не можуть похвалитися здоровими і міцними натуральними нігтями. Нарощування забезпечує ідеальний манікюр, відмінний вигляд і додає родзинку до стилю сучасної жінки.
Якщо у вас немає коштів або можливості систематично ходити до майстра по нарощуванню, те, що потрібно зробити, щоб тримати свої нігті у відмінному стані? Вихід один - слід навчитися нарощувати нігті самостійно. Здавалося б, що нарощування нігтів в домашніх умовах досить непросте заняття, так як більшості невідомо, яким чином правильно почати цю справу. Доведеться витратити багато часу і старань, переглянути купу журналів, а також відвідувати майстер-класи. Вам відкриється безліч переваг: ви заощадите гроші і не будете перебувати в залежності від майстра. Але перш ніж почати нарощувати нігті, слід ознайомитися з азами цієї процедури.
Акрилові нігті
Акрил - це з'єднання рідини з пудрою. На самому початку акрил застосовувався в стоматології, а тепер став незамінний і в косметології. Існує дві методики: нарощування нігтів на тіпси та форми. У другому варіанті ніготь складається з полімерного матеріалу.
Позитивні моменти: відмінна захист своїх нігтів від поганого впливу навколишнього середовища, міцний матеріал, тривалий термін служби (близько 4 місяців).
Негативні моменти: поганий запах, токсичність.
Матеріали: пензлик, акрил, рідина для збільшення зчеплення штучного нігтя з натуральним, знежирювачах, розчинник, пилочки. Ці інструменти можна купити в спеціалізованих салонах. Весь набір потягне близько 100$. Ніби й велика сума, але матеріалів вистачить на тривалий час, тому витрачені кошти швидко окупляться.
Гелеві нігті
Нарощування гелевих нігтів - самий популярний спосіб. Його сутність полягає в тому, що використовуються напівсинтетичні і натуральні елементи. Як правило, застосовується смола хвойних дерев.
Позитивні сторони: абсолютно безпечні матеріали для здоров'я людини, антибактеріальні властивості гелю, нігті мають натуральний вигляд. Новим моментом у нарощуванні є підкладання під тіпси шовкової тканини для зміцнення нігтя і прискорення процедури. Сьогодні нігті прикрашають бісером, блискітками, стразами, різнобарвною фольгою. Фантазуйте і ви будете горді за те, що наростили нігті самостійно у себе вдома.
Негативні моменти: відносно високі ціни і повторне нарощування нігтя при його поломці. Не забувайте, що нарощування не може бути цілком безпечним. Іноді можуть виникати мікротравми нігтів та проникнення інфекції. Грибкове захворювання лікуються тривалий час і наносять вагомий шкоди нігтям, руйнуючи їх. Якщо довго ходити з нарощеними нігтями, то можлива поява дистрофії нігтів.
Якщо ви вирішили нарощувати гелеві нігті самостійно, то вам слід придбати наступні матеріали: кисті, пилочки, тіпси, праймер, дезінфектор, бондер, гель, ультрафіолетову лампу, акрилові фарби і пензлі для розпису.
Догляд за нарощеними нігтями
Навчитися нарощувати нігті - це ще не все. Дуже важливо знати правила догляду за ними. Щоб нігті виглядали чудово, періодично балуйте їх. Змащуйте їх манікюрними маслами або звичайним оливковою олією. Для максимально корисного ефекту масло рекомендується злегка підігріти і втирати масажними рухами. В кінці процедури відполіруйте їх замшевою полировщиком.