В домашніх умовах можна зробити масаж не гірше, ніж в салоні краси. Для процедури підійдуть самі звичайні предмети, в даному випадку - ложки. Цей метод став популярним завдяки відомому французькому косметолога Рене Коху.
Масаж ложками
Для масажу вам знадобляться чотири столові ложки і трохи крему. Є кілька технік виконання. Сьогодні ми розповімо, як самостійно розгладити зморшки на обличчі.
Щоб розгладити зморшки між бровами, прикладайте до цієї ділянки холодну ложку, а потім гарячу. Повторіть кілька разів.
Підготуйте дві охолоджені ложки і дві гарячі. Тепер по черзі прилаживайте їх в центр чола і зигзагом ведіть до скронь. На скронях шість разів злегка притисніть ложками.
Для розгладження носогубних складок відмінно підходить масаж гарячими ложками. Підігрійте їх і намажте косметичним кремом (краще взяти проти зморшок). Відкрийте рот, як би вимовляючи букву «О», і прикладіть прилади на ділянки, які перебувають трохи нижче крил носа. Зробіть три або чотири кругових руху й переміщення ложки на куточки рота. Знову зробіть кругові рухи і повторіть маніпуляції заново. У міру потреби нагрівайте ложки і знову мастіть кремом.
Щоб привести в тонус зону декольте і шию, вам знадобляться срібні ложки. Звичайно, можна взяти і звичайні, але краще всього на ці ділянки впливає саме цей метал. Ложки повинні бути холодними, масла і креми не потрібні. Легкими і плавними рухами натискайте на область шиї. Починайте масажувати знизу до підборіддя. На грудях робіть рухи від центру грудної клітини до пахв. Проводьте процедури не менше 2-3 разів на тиждень, і результат не змусить себе чекати!
Дивіться відео про масаж ложками нижче.
Кріомасаж в домашніх умовах
Кріомасаж полягає у впливі на шкіру рідким азотом. Він ефективно бореться з проявами старіння, розгладжує зморшки, підвищує тонус шкіри і нормалізує обмін речовин. Процедуру проводять в салонах краси, але і вдома її можна зробити не менш ефективно. Для проведення домашнього насамперед потрібно підготувати особливий лід. Воду беріть кип'ячену, а краще очищену. Відваріть цілющий трав'яний відвар.
Для особи відмінно підходять такі сухі трави: ромашка, шавлія, кропива, алое, череда, дубова кора, кропива, чистотіл, полин. Додайте в настій ефірні олії, сік свіжих ягід і фруктів. Для жирної шкіри підійдуть ефірні олії апельсина, лимона, ромашки, а для сухої - герані, жасмину, чайного дерева, лаванди. Проводити масаж потрібно після гарячого душу або сауни, поки шкіра добре розпарені. Готовим льодом водите по шкірі вздовж масажних ліній протягом 5-7 хвилин. Після закінчення процесу нанесіть на шкіру зволожуючий крем.
Масаж по Жаке: техніка
Масаж по Жаке називають також щипкових. Техніка полягає в особливих рухах, які допомагають істотно поліпшити стан шкіри. Процедура найбільше підходить людям з жирною і проблемною шкірою. Вона допомагає позбутися від застоїв, себореї, акне, постакне, вугрової висипки і навіть пігментації.
Техніка полягає в трьох основних рухах:
щипок або глибокий захоплення шкіри;
розминання шкіри пальцями. Задіюється не тільки шкіра, але і м'язи;
вібруючі щипкові руху з певним тиском.
Тканини потрібно добре розминати, але слід знизити тиск в області повік. Саме такі рухи допомагають поліпшити кровообіг і вивільнити застійні явища. Перед масажем лице потрібно ретельно очистити і обробити дезинфікуючим засобом. Нижче представлено відео про масаж по Жаке, яке допоможе більш детально розібратися в процесі.