Цілющий китайський масаж

Китайський крапковий масаж буває різним: спини, обличчя, живота і т. д. Головне в ньому - це задіяння особливих точок. Сеанси допомагають поліпшити мікроциркуляцію крові, підвищити запас енергії в людському організмі і зробити тканини еластичнішими. Неправильна техніка не дасть належного ефекту або ж зовсім зашкодить пацієнту, тому довіряти себе професіоналам.


Техніка китайського масажу


Основа точкового масажу полягає в натисканні активних точок, які направляють імпульси в певні органи. Фахівці налічують близько 700 таких особливих точок на тілі людини. Всі вони є важливими для правильної роботи організму. Масаж роблять подушечками пальців або нігтем. Надавлюють рухами або легкими поштовхами масажист активізує потрібну точку.
Таким чином, проводиться діагностика наявної проблеми у конкретної людини. Висновок роблять за його реакції і відчуттями. Найчастіше пацієнт відчуває оніміння, ломоту або поширення тепла в певному місці. Якщо ж з'являється відчуття холоду, то дане явище означає переривання енергетичного потоку, що і потребує лікування.
Цілющий китайський масаж

Процедура допомагає дієво усунути болючість. Відбувається вироблення ендорфінів, які й обнулюють біль. Тканини прискорено насичуються киснем, і активізується метаболізм. Продукти розпаду і токсини виводяться набагато швидше, відбувається оздоровлення організму. Вже після першого сеансу пацієнт відчуває себе бадьорим.


Китайський масаж: показання


Терапія допомагає позбутися від мігрені, захворювань суглобів, шокового стану, непритомності. Процедуру можна проводити навіть маленьким дітям (від одного року). В такий спосіб можливо досягти істотного підвищення працездатності, поліпшення пам'яті, імунітету.
Крім того, точкове вплив показано при наявності:

  • бронхіту, астми, трахеїту;


  • гіпертонії;


  • артрозу;


  • міозиту;


  • ожиріння.


  • Цілющий китайський масаж

    Терапія допомагає боротися з проявами старіння: підвищує тургор шкіри і розгладжує мімічні зморшки. Нерідко сеанси проводять у комплексі з голковколюванням, припіканням і вакуумним впливом. Китайський масаж: протипоказання Важливо серйозно ставитися до протипоказань, щоб не погіршити стан хворого.
    Серед обмежень виділяють:

  • лихоманка, підвищена температура тіла;


  • туберкульоз;


  • хвороби крові;


  • доброякісні або злоякісні пухлини в будь-яких органах;


  • гострі захворювання шлунково-кишкового тракту;


  • виснаження.


  • Цілющий китайський масаж

    У разі наявності протипоказань потрібно відмовитися від сеансів до повного одужання, якщо це можливо. Китайський Точковий масаж обличчя масаж обличчя надзвичайно ефективно розгладжує зморшки і покращує стан шкіри в цілому. Також на обличчі є багато точок, які обумовлюють болі в голові, безсоння, стан судин, запаморочення.
    Позбутися від подібних проблем допоможе масаж. Варто відзначити, що літні люди в Китаї ведуть дуже активний спосіб життя, і всі вони довгожителі. Дане явище змушує всерйоз задуматися про східній медицині, яка розроблялася протягом століть численними цілителями і мудрецями. Не обов'язково проходити курси масажу в Китаї, азам можна навчитися самостійно. Для початку ми пропонуємо подивитися пізнавальне відео про техніку.
    Відео про проведення китайського масажу спини