Ефірні масла для лазні

Здавна відомо, що лазня є універсальним засобом для очищення і підтримки здоров'я організму. Гарячий пар сприяє виведенню шлаків і очищає дихальні шляхи. Якщо об'єднати лазню і ефірні масла, можна помножити лікувальний вплив. Ароматна лазня допоможе розслабитися і позбутися від хвороб.
Ефірні олії можна поділити на групи в залежності від впливу на організм. Дезинфікуючим ефектом володіють олії ромашки, евкаліпта, м'яти, материнки, ялівець, кедр і зелений чай. Наприклад, для профілактики простудних захворювань потрібно змішати в певній кількості деякі масла. Важливо отримати консультацію лікаря, оскільки у кожної людини індивідуальна реакція на олії.

В якості підтримки бадьорого стану і підвищення імунних сил організму можна скористатися ефірними маслами лаванди, бергамота, грейпфрута, жасмину, рожевого дерева, імбиру, ялиці і герані.
Ефірні масла для ванни, надають заспокійливий вплив: мандарин, лимон, іланг-іланг і меліса.
Для того, щоб вилікувати простудні захворювання, можна скористатися маслами: кропу, анісу, ялівцю, імбиру і майорану. Антисептичні діями володіють ефірні олії шавлії, м'яти, евкаліпта, ромашки.
Ефірні масла для лазні, розведені в рідині, не варто лити прямо на камені. Досить поставити цей розчин в ємності біля печі. Можна просто побризкати полиці і стіни в парній.
Тонізуючий ефект для шкіри після лазні забезпечать краплі лаваны, лимона і троянди.
Важливо пам'ятати, що перша процедура з ефірними маслами не повинна перевищувати 15 хвилин. Причому консультація лікаря просто необхідна. Не можна вводити в ужиток ті масла, на які у вас алергія. Не всі масла можна змішувати, наприклад, це неприпустимо для заспокійливих і збуджуючих масел.