Ви твердо вирішили побороти в собі згубну пристрасть до куріння? Електронні сигарети можуть звільнити вас від шкідливої звички. Саме електронне куріння допомогло величезній кількості людей назавжди відмовитися від тютюнових виробів . Проте новачкові дуже важко вибрати відповідне електронне пристрій, через величезного асортименту товару. Кожен окремий вид електронних сигарет відрізняється своїми технічними характеристиками, розміром, зовнішнім виглядом і ціною.
Суть ширяння
У це важко повірити, але фізична залежність від нікотину зникає протягом 2-3 діб після останньої викуреної сигарети. Горезвісна «залежність», яку так важко побороти носить виключно психологічний характер. Але що робити, якщо руки самі тягнуться до сигарети? Як побороти бажання закурити після чашечки ароматної кави? Електронна сигарета - відмінний імітатор звичайного тютюнового виробу, зовсім нешкідливий для здоров'я.
Пристрій електронної сигарети
Будь-який пристрій, покликаний імітувати процес тютюнопаління складається з трьох компонентів:
Перша частина - акумулятор, який, власне, і забезпечує подачу електрики в сигарету.
Другий компонент носить назву атомайзер. У ньому генерується пар, що імітує сигаретний дим.
І нарешті, третя частина - картридж. Він забезпечує подачу рідини в атомайзер. Всередині цього картриджа знаходиться порожній резервуар, куди наливається рідина.
Конструкція деяких електронних сигарет передбачає наявність наповнювача, який потрібно просочувати цією рідиною. Картридж одягається зверху на атомайзер, який у свою чергу, підключається до акумулятора. Ось і все, електронна сигарета готова до використання.
Для нормального функціонування пристрою важливо підібрати правильну рідина. Для того, щоб зробити процес відмови від куріння більш приємним, багато виробників випускають рідини для електронних сигарет смакові наповнювачі. Також рідини для е-сигарет відрізняються один від одного за змістом нікотину. Рідина може, як не містити нікотину взагалі (0 мг/мл), так і мати дуже високий його вміст (18 - 24 мг/мл).
Як вибирати електронні сигарети
Але як же правильно вибрати електронну сигарету? Існує чотири основних типи: e-cigarettes (звичайна сигарета), pen-style (сигарета-ручка), slim-style (слім-сигарети) сигари . Крім того, існують ще трубки інші модифікації пристосувань для електронного куріння. Вони називаються «моди». Але зараз не про це. У процесі вибору, курець повинен орієнтуватися на особисті уподобання, а також на свій «тютюн» стаж.
Звичайна сигарета, або e-cigarette
Це пристрій максимально схоже зі звичайною сигаретою і підходить тим, хто мало курить протягом дня. Для людей, які не хочуть привертати до себе зайву увагу, цей варіант підійде ідеально. Е-cigarette практично неможливо відлити від класичної сигарети, тому сторонні люди навіть не здогадаються, що ви курите електронний пристрій. Єдиний недолік даного типу е-сиг - це маленький об'єм рідини в картриджі і короткий час роботи акумулятора. Компактні акумулятори працюють без підзарядки катастрофічно малий проміжок часу. В даному випадку рахунок йде на годинник. Щоб не стати «заручником» розеток, багато шанувальників e-cigarette купують два або кілька акумуляторів. Поки один в роботі, інший заряджається. Таки пристрою, як портсигари-зярдники дозволяють зберігати і заряджати сигарету одночасно.
Така сигарета підійде тим, хто курив легкі сигарети виключно для задоволення або інтересу. Завзятих курців вона явно розчарує. Також це непогане рішення для новачків, які дуже хочуть спробувати електронне куріння, але не хочуть витрачати на захоплення більше суми грошей відразу.
Велика сигарета
На відміну від попереднього варіанту, електронні «сигари» лише віддалено нагадують традиційні сигарети і за розмірами, і за зовнішнім виглядом. Новачка взагалі можуть навіть налякати габарити пристрою. Але, як відомо, до всього звикаєш швидко, тому незабаром після початку використання, розміри сигарети здадуться оптимальними. Велика сигарета виділяє пар, завдяки якому можна отримати відчуття, близьке до паління звичайних сигарет. Акумулятори з великою ємністю дозволяють використовувати сигарету без підзарядки протягом доби. У цій категорії дуже легко заплутатися зважаючи широкого асортименту продукції. Традиційно великі сигарети діляться на два типи: стандартні та танкові. Перший тип сигарет оснащений синтепоновим наповнювачем у картриджі. Для того, щоб заправити картридж, його потрібно просто просочити рідиною. Танкова система передбачає наявність резервуара з рідиною, яка надходить прямо на спіраль.
Атомайзери розрізняються за ступенем свого опору. Стандартне значення опору становить 25 Ом. У низькоомних атомайзерах опір дорівнює 15 Ом. Другий тип менш довговічний і більш вибагливий. Багато виробників крім атомайзери випускають ще й картомайзери Це пристрій являє собою картридж і атомайзер, поєднані в єдиному корпусі. Прозорі cartomizers ностя назва «клиромазеры», а збільшені пристрої називаються «гигантомайзеры».
Ці сигарети підійдуть для тих, хто багато курить і може похвалитися великим стажем куріння.
Електронна трубка
Цей варіант дозволяє не тільки отримати задоволення від процесу куріння без шкоди для здоров'я, але і підкреслити свій неповторний образ. Е-трубки мають аналогічну конструкцію звичайної електронної сигарети. Завдяки своїм габаритам, трубка може довго тримати заряд, а картридж не потребує частої заправці. Трубки виготовляються з різних матеріалів - дорогих і натуральних, так і бюджетних.
Електронні трубки підійдуть тим, хто любить і цінує ці стильні предмети.
Поради новачкам
Вирішивши перейти на електронні сигарети, скористайтеся цими порадами:
Акумулятори для е-сиг бувають механічні та автоматичні. Автоматичні розряджаються швидше, а кнопкові - більш надійні.
Атомайзери часто виходять з ладу, багато в чому із-за роботи під великим навантаженням. Тому під рукою завжди необхідно мати кілька запасних атомайзери.
Довгі затягування в електронній сигареті - табу. Так атомайзер може швидко перегрітися і вийти з ладу. Затягування повинні бути спокійними і не глибокими.
Для того, щоб визначити, яка саме рідина вам підійде, купіть рідини різної фортеці. Обов'язково випробуйте рідина без ароматизатора з нульовим вмістом нікотину.
Якщо раніше ви віддавали перевагу легким сигарет, вам не підійде рідина з вмістом нікотину більше 12 мг/мл
Ніколи не чекайте від електронної сигарети максимальної схожості з оригіналом.
Перші два рази заряджати акумулятор потрібно протягом 8 годин. Наступні рази - 2-3 години.
Перед курінням нового атомайзери, змочіть його спіраль.
Віддавайте перевагу повноцінному набору. Якщо ви вирішите купити міні - набір, ви втратите можливості курити сигарету під час зарядки акумулятора.
Для заправки картомайзеров потрібен шприц з голкою.
Кинути палити е-сиги набагато легше, ніж звичайні сигарети. Просто зводите вміст нікотину в рідини до нуля.
Не забувайте про гарантії. Чим більшу гарантію виробник дає на електронну сигарету, тим довше вона буде функціонувати. Якщо термін гарантії - 1 місяць, швидше за все електронна сигарета вийде з ладу вже через кілька тижнів її використання. Занадто великим гарантійному строку теж довіряти не варто, але якщо стоїть вибір між е-сигой з місячної та річної гарантією, краще зупинитися на другому варіанті.