Відбілювання зубів в домашніх умовах: народні способи відбілювання зубів

Білосніжна посмішка в сучасному житті ознака статусу і успіху, а також регулярного догляду за зубами. В даний час, для того, щоб відбілити зуби ви можете відвідати лікаря - стоматолога, а також можливо відбілювання зубів народними засобами.
Відбілювання зубів означає надання зубної емалі більш світлого відтінку.
Обов'язково відвідайте лікаря стоматолога для визначення структури ваших зубів. При наявності смуг, тріщин і деформації при відбілюванні не виключена поява плям на емалі.
Відбілювання зубів в домашніх умовах
При відбілюванні зубів будинку застосовуються такі засоби як: лимон, харчова сода, спеціальні відбілюючі гелі та зубні пасти, перекис водню.
Зубні пасти
Сьогодні існують різні види відбілюючих зубних паст, так як це досить популярний, розрекламований, але не дуже ефективний метод. Такі пасти видаляють наліт на емалі, але не змінюють істотно її тон. Використовувати їх можна не довше одного місяця, зубах необхідно відновлення.
Лимон або харчова сода
Доступні народні засоби допомагають відбілити зубну емаль - лимон або харчова сода. Слідуючи цим порадам і натираючи лимонною цедрою або порошком соди зуби, ви можете значно пошкодити і зробити дуже чутливу емаль.
Спеціальний гель
Якщо відвідування стоматолога для вас процедура досить стресова, то відбілювання в домашніх умовах гелем найприйнятніший варіант. Існує два види такого відбілювання.
Перший спосіб полягає в нанесенні на зуби відбілюючого гелю за допомогою пензлика. Шар гелю застигає, утворюючи плівку, растворяемую слиною. Для досягнення оптимального результату необхідно наносити гель протягом двох тижнів. Метод характерний тривалістю досягнутого результату і безпечний для зубної емалі.
Другий вид домашнього відбілювання полягає у використанні спеціальної накладки на зуби, наповненого гелем, яка одягається на ніч. Результат відбілювання варіюється в зв'язку з тривалістю знаходження накладки.
Плюси цього способу в непомітності його проходження. Великий мінус цієї методики в тому, що в складі гелю є перекис водню і при тривалому впливі вона не тільки руйнується зубну емаль, але і дратує ясна, робить зуби більш чутливими до різних температур, також колір емалі стає неприродним. Уникнути багатьох побічних ефектів допоможе застосування гелю з вмістом перекису водню не вище 10%. Відбілювання здійснюйте під контролем спеціаліста і так як вказано в прикладеній інструкції.
Стоматологи більше вітають жовтувате зубну емаль, яка є найбільш міцною, незважаючи на меншу естетичність. Але, якщо ви хочете блищати білосніжною голлівудською посмішкою, то виберіть найбільш відповідний вам і вашим зубам варіант відбілювання.