Що найбільше завдає жінці клопоту і прикрощів? Безперечно, це неохайний вигляд і жирні волосся, що висять недоглянутими пасмами. Очевидно, що жінку прикрашають здорові, блискучі, густі і чисті волосся. Вони привертають загальну увагу і притягують погляди оточуючих. Але догляд за жирними волоссям вимагає багато сил і старань.
Фахівці вважають, що жирне волосся простіше вилікувати, ніж ламкі, тьмяні або ж сухі. Потрібно тільки знати, яким чином доглядати за ними і використовувати певні кошти.
Який шампунь для жирного волосся краще, наскільки часто потрібно мити голову, чому волосся жирніє? Ці питання цікавлять кожну жінку, яка стакливается з подібною проблемою. У цій статті ми спробуємо відповісти на перераховані вище питання.
Препарати для миття жирного волосся рекомендується вибирати дуже ретельно, беручи до уваги особливості волосся і тип шкіри. Шампунь проти жирного волосся повинен виконувати роль миючого засобу і одночасно мати лікувальні властивості, м'яко очищати волосся, зберігаючи водний баланс шкіри, так як пересушування може провести зворотний ефект - активізувати роботу сальних залоз. Таким чином, у складі препаратів для жирного волосся повинно бути як можна менше поживних речовин, а наявність рослинних екстрактів - необхідно.
Шампуні на травах найбільш ефективні для волосся, склоннных до підвищеної жирності. До складу таких шампунів також повинні входити миючі засоби для звільнення шкіру від надмірної кількості жиру.
Як правильно вибрати шампунь для жирного волосся?
На це запитання можна дати однозначну відповідь: трав'яні шампуні з хвоща, кропиви, аїру, ялівцю, шавлії та інших рослин. Такий шампунь є кращим засобом для вирішення виниклої проблеми. Так, шампунь з розмарином нормалізує активність сальних залоз і знижує жирність волосся. Гарного ефекту можна досягти, використовуючи шампунь з маслом чайного дерева, яке має м'яке підсушує вплив на шкіру і стабілізує жирність волосся.
В даний час величезним попитом користуються шампуні на травах, що виростають в Індії та Китаї. Вони сприяють зростанню і зміцненню волосся. До них відноситься: хна, васора, корінь эгла, індійський нард, сандал та інші. Легкі і здорові волосся, зниження роботи сальних залоз - все це є причиною широкої популярності цих трав.
Паралельно з шампунем рекомендується застосовувати легкі зволожуючі бальзами без вмісту поживних елементів. Вони зроблять волосся пухнастими і не дозволять пасмам склеюватися.
Але який саме шампунь кращий і який найбільше вам підходить, ви зможете визначити тільки після використання тих чи інших видів. Спробуйте кілька різних варіантів, і ваші волосся дадуть вам вірний відповідь. При підборі підходящого шампуню, рекомендується купувати його в невеликій розфасовці або в одноразових тюбиках.
Не рекомендується використовувати шампуні «2-в-одному», якщо ваші волосся схильні до жирності, але для подорожей він цілком підійде.
Не економте на шампуні, купуючи дешеві кошти в пляшках з великим об'ємом.
Домашній шампунь для жирного типу волосся
Житній шампунь. Відокремте м'якоть від кірки житнього хліба і пам'ятайте його в гарячій воді, до утворення рідкої маси. Перед застосуванням протріть кашку через сито. Її необхідно нанести волосся і тримати 10 хвилин, потім змити з використанням теплої води. Такий шампунь прискорює ріст волосся і робить їх більш пухнастими.