Масаж для схуднення живота в домашніх умовах, рекомендації та поради

З самого народження людини живіт, черевна порожнина відіграє одну з головних ролей. У «центрі» нашого організму знаходяться органи шлунково-кишкового тракту, кровотворні, а також органи сечостатевої системи. У зв'язку з цим до масажу живота необхідно підходити з великою серйозністю, дбайливо і акуратно. Непрофесійний масаж або масаж який вам протипоказаний, не принесе користі, а от погіршення стану можна гарантувати.
В залежності від цілей, яких ви хочете досягти за допомогою масажу, розрізняють кілька його видів:
- Масаж для нормалізації роботи органів травлення;
- Масаж для поліпшення діяльності кишкових залоз;
- Масаж для активізації роботи нервових центрів;
- Масаж для схуднення;
Ми розглянемо останній вид масажу - масаж для схуднення живота.Ведь кожна жінка мріє виглядати, як можна краще і стрункішою.
Звичайно оптимальним варіантом для проведення процедури, є відвідування спеціальних масажних кабінетів з професійно підготовленими фахівцями. Але в силу різних причин, не всі мають фізичну або фінансову можливість регулярно відвідувати масажистів-професіоналів.
Антицелюлітний масаж живота, як втім, і будь-який інший, небажано проводити на повний шлунок. До початку процедури (не менше ніж за один-два години) необхідно утриматися від прийомів їжі або великого об'єму рідини.
Також слід врахувати, що проведення масажу на пошкодженій шкірі живота (якщо мають місце порізи, опіки, наявність на животі післяопераційних швів або родимок) фахівцями не рекомендується.
Розглянемо методику проведення масажу живота в домашніх умовах
1.Тело і шкіру необхідно підготувати до масажу. Для цього застосовується сухий розігрів (розтирання живота руками або масажними рукавичками). Протягом трьох-п'яти хвилин, до появи легкого почервоніння, ви підготовляєте організм до наступної процедури.
Рухи рук повинні бути повільними, плавними, а ваші відчуття приємними. Перше рух: погладжування виконується двома руками одночасно та в одному напрямі від низу живота до центру грудей. Друге рух: починається від боків до пупка. У цьому варіанті руки рухаються на зустріч одна одній.
Альтернативою сухому розігріву може бути гарячий душ (температура води не повинна бути для вас дискомфортною). Проведення щоденних легких погладжувань або контрастного душу, не тільки сприяє можливості схуднути, але і покращує активізує роботу травного тракту, системи кровообігу, нервової системи.
2. Не залежно від того, яким чином ви почали підготовку до масажу (сухий розігрів або гарячий душ), другий етап передбачає проведення контрастного обливання.
3. Приступаючи власне до самого масажу, стежте за тим, щоб ваші руки були м'якими і теплими. Вітається використання спеціального масажного масла або тальку. Без застосування особливої сили, акуратно (відчуття повинні приносити лише задоволення) повторюємо масажуючі рухи знизу вгору всією долонею (протягом 2 хвилин).
4. Стискаємо пальці рук у кулаки і круговими рухами масажуємо живіт (цей прийом так само хороші при масажі стегон або сідниць). Зусилля регулюйте за своїми відчуттями, однак не перестарайтеся (наявність відчуття болісного печіння або поява синців після масажу категорично заборонено). Час проведення рух теж не більше 2-3 хвилин.
5. Ефективним прийомом у масажі живота, є кругові рухи руками розпрямленої долонею, і одночасно складеними разом пальцями. Час 2-3 хвилини.
6. Перебираємо пальцями складки на животі (рух уздовж складок від боків до центру). Час 2-3 хвилини.
7. Затискаючи складки на животі, проводимо своєрідний рух руками за типом «ручне прання» напрямок руху вгору-вниз. 2-3 хвилини.
8. Закінчуємо масаж легкими погладжуваннями 2-3 хвилини.
Відомо, що комплекс заходів, що складається з масажу, занять гімнастикою або фізкультурою, а також дотримання правил раціонального харчування гарантує вам приголомшливий зовнішній вигляд, гармонійно поєднується з внутрішнім фізичним здоров'ям.