Антицелюлітний масажМабуть, кожна жінка знає, що таке целюліт. «Апельсинова кірка» виникає в результаті змін складу жирової тканини під шкірою. Як тільки не ламали собі голову жінки всього світу, які тільки способи боротьби з целюлітом не придумували. Безумовно, використання спеціальних кремів і поясів дає якийсь результат, але все ж найефективнішим засобом є антицелюлітний масаж. Звичайно, в косметичних салонах ця процедура коштує чималу суму, однак якщо ви хочете позбавитися від «апельсинової кірки», але не маєте можливості з якої-небудь причини відвідувати салони, то антицелюлітний масаж можна робити і в домашніх умовах. Саме про цю нагальною жіночої проблеми ми сьогодні з вами і поговоримо, а також поділимося технікою проведення даних процедур, які можна робити, не виходячи з дому.
Чому з'являється целюліт?
Найчастіше целюліт виникає в результаті порушення нормальної циркуляції рідини. Найбільш проблемні місця, де скупчуються жирові відкладення не можуть своєчасно звільнитися - це стегна, верхні відділи рук і сідниці. До речі, саме жирові відкладення і стають основною причиною, через яку рідина перестає нормально циркулювати. Як бачите, утворюється замкнуте коло, яке досить складно розірвати.
Варто відзначити, що целюліт є не тільки косметичним недоліком, його виникнення порушує нормальний кровообіг клітин. Як відомо, недостатньо інтенсивний кровообіг призводить до недостатнього постачання клітин киснем і різними поживними речовинами. Для прикладу, поторкайте шкіру на проблемній зоні, чи не правда ця шкіра трохи холодніше тієї, на якій не розташувалася «апельсинова кірка»?

Як діє антицелюлітний масаж?

Антицелюлітний масаж супроводжується не тільки приємним розігрівом м'язів. Розтирання і розминання " проблемних зон призводять до того, що кров починає швидше циркулювати, несучи в собі кисень, підшкірну жирову клітковину і при цьому інтенсивно вимиваючи з тканин шкідливі токсини. Сила механічних впливів рук масажиста сприяє тому, що поступово підшкірні жирові тканини починають розсмоктуватися і виводити зайвий жир. Після процедур антицелюлітного масажу клітини насичуються киснем і немов оживають, шкіра набуває пружність і підтягнутість, а в усьому організмі поліпшується обмін речовин.
Існує кілька методик масажу, спрямованого на боротьбу з целюлітом. Позбутися «апельсинової кірки» можна як за допомогою класичного антицелюлітного масажу, так і застосовуючи спеціальну щітку для масажу. Отже, нижче ми розповімо вам про те, як проводити класичний антицелюлітний масаж і масаж за допомогою щітки в домашніх умовах.
Класичний, антицелюлітний масаж
Для класичного антицелюлітного масажу в домашніх умовах нам знадобиться масло для масажу. Ви можете придбати його в аптеці, так і зробити самостійно. Також можна використовувати антицелюлітний крем, однак він буде постійно вбиратися, а нам потрібно, щоб руки ковзали по тілу. Отже, змащуємо повністю всі ноги маслом і приступаємо до антицелюлітного масажу.
Техніка масажу:

Погладжування.
На зовнішню частину ноги кладемо руки і ведемо їх вгору. Цей процес повинен бути безперервним і обіймають.

Розтирання.
Для тих, хто не має досвіду у масажному справі, розтирання краще робити способом «пиляння». Долоні ставимо ребрами і починаємо «пиляти» ногу знизу вгору.
Розминання. Ця техніка досить складна, пояснити її на словах практично не можливо, тому уявіть, що ваша нога - це тісто, яке необхідно добре вимісити. Ось приблизно такими повинні бути руху при розминці.
Вібрація. Це остання техніка, тут потрібно змусити шкірний покрив вібрувати. Починайте легенько бити, плескати і стрясати, загалом, добийтеся ефекту вібрації.

Антицелюлітний масаж «ляпанцями»

Звичайно, на перший погляд здається, що класичний антицелюлітний масаж в домашніх умовах дуже просто робиться, однак ви врахуйте, що зона масування не досить зручна, тому руки у вас швидко втомляться. Тому ви можете скоротити всі маніпуляції до однієї простої техніки - антицелюлітний масаж «ляпанцями». При такому масажі можна намазувати звичайним антицелюлітним кремом. Техніка проста: витерли ноги кремом, розігріли їх погладжуванням і переходьте до техніки вібрування. Найкраще це виходить ляпанцями, тому добре «прошлепываем» ноги від щиколоток до живота. Антицелюлітний масаж повинен тривати не довше 10 хвилин, інакше можуть виступити синці.

Антицелюлітний масаж за допомогою спеціальної щітки

В аптеках продаються спеціальні щітки для масажу, при покупці зверніть увагу на щетину - вона повинна бути натуральною, а ручка довгої і зручною. Також зверніть увагу на ступінь жорсткості щетини, тут слід орієнтуватися на свої відчуття. Рекомендується починати антицелюлітний масаж з більш м'якої щетини, а потім, коли шкіра вже звикне переходити на більш жорстку. Обов'язково після кожного сеансу антицелюлітного масажу слід промивати щітку з милом і добре просушувати. Щоб уникнути появи розтяжок ні в якому разі не робіть масаж після ванни або душу. Даний антицелюлітний масаж потрібно робити тільки на сухій шкірі і сухою щіткою.
Отже, техніка проведення антицелюлітного масажу в домашніх умовах за допомогою щітки полягає в наступному: розташовуємося зручніше і кладемо одну ногу вище іншої. Для підставки можна використовувати край дивана, ванни або табуретку. Тепер приступаємо до масажу підошви, ця процедура повинна починатися від кінчиків пальців, поступово круговими рухами слід рухатися до сідниць. Не лінуйтеся добре опрацьовувати проблемні зони, на них кругові рухи повинні чергуватися з поздовжніми.

Потім приступаємо до масажу рук і живота. Антицелюлітний масаж рук слід починати від долонь і поступово круговими рухами рухатися до пахвових западин. Потім переходимо до плечах і спині і масажуємо їх вздовж талії по напрямку до живота. Живіт слід опрацьовувати дуже обережно. Круговими рухами, не натискаючи, пропрацюйте передню стінку живота.
Вся процедура повинна займати у вас не більше 5 хвилин. Антицелюлітним масажем не варто захоплюватися, так як тривале масування може викликати почервоніння та подразнення певних ділянок шкіри. Легке почервоніння на шкірі є сигналом до того, що слід переходити до масажу сусідніх зон. Якщо на шкірі є рани, синці або роздратування, то такий антицелюлітний масаж не слід робити.
Головне не перестаратися у своєму прагненні позбутися від целюліту. Жоден вид антицелюлітного масажу або будь-якого іншого спеціалізованого кошти не здатний впоратися з «апельсиновою кіркою» за один сеанс. Систематично роблячи антицелюлітний масаж, ви не тільки поліпшите загальний стан шкіри і організму в цілому, але і отримаєте масу задоволення від самого процесу. Спробуйте і ви зрозумієте, наскільки це приємно і ефективно. Будьте красиві!